Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogadjam el, hogy sohasem lesz barátnőm? 21/F

Figyelt kérdés

Nagyon sokáig kitartóan próbálkoztam, személyesen és interneten egyaránt. Több száz (az is lehet, hogy már ezer) ismerkedést kezdeményeztem már, de egyikből sem lett semmi komoly. Nagy ritkán egy-egy randi, vagy szolidabb találka összejött, de semmi olyasmi, ami egy komoly párkapcsolat kialakulásához vezetett volna.


A külsőmet átlagosnak tartom, nem vagyok egy Adonisz, de úgy érzem, komoly gond nincs velem. Az ismerkedéseim során is többen mondták, hogy jól nézek ki, helyes vagyok stb. A stílusomat is próbáltam váltogatni alkalmanként. Az esetek túlnyomó többségében a saját stílusomat nyomtam, különösebb taktikázás nélkül, ami nagyjából annyit tesz, hogy elég kedves és tisztelettudó vagyok (sokan emiatt csak a barátzónában tudtak elhelyezni). Volt, hogy bunkóbb, flegmább stílusban próbáltam ismerkedni, de azt nem tudom hitelesen előadni, meg amúgy is, egy idő után biztosan kiütközött volna, hogy az a fajta srác nem én vagyok.


A legkülönfélébb okoknál fogva utasítottak el: egyeseknek a kinézetem nem tetszett, volt aki azt mondta, hogy túlzottan kedves vagyok, megint mások nyomulósnak tartottak, szóval ezért sem tudtam semmi megoldást kieszelni, mert mindig mindenkinél más volt a probléma. Tudom, hogy még fiatal vagyok, de az a tény, hogy ennyi kezdeményezés során SENKINEK sem kellettem, az elfogadás és a beletörődés fázisához vezet lassan.



2015. okt. 19. 20:14
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

Értékes és értelmes vagy, s manapság ez már nem menő a sok kis beszűkült facebookpic_sa szemében.

Mindenképp a te értelmi és érzelmi intelligenciaszintedhez megfelelő lányt kell találnod, hisz a többiek egész egyszerűen nem fognak tudni mit kezdeni veled.

2015. okt. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Ooo,hidd el nagyon sokan összetennènk a kèt kezünket,ha ilyen párt találnánk! 18/L
2015. okt. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Sehogy nem kell elfogadnod, majd lesz, türelem!

Önbizalom növelés! Türelem! Önbizalom növelés!

Türelem! Önbizalom növelés!

2015. okt. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Ha komolyan érdekel a megoldás és szeretnél változni, hogy sikeres legyél a nőknél:


pua.hu

2015. nov. 5. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Nekem ez segített új életet kezdeni:

https://www.youtube.com/watch?v=F87pGPKCbgw


képes vagy rá?

2015. nov. 5. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Ha van olyan hobbid mint a futás, vagy kerékpározás, akkor oda kereshetsz lány partnereket, és akkor megismerhetitek egymást. Talán úgy könnyebb lesz!
2015. nov. 5. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!