Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Nektek nem furcsa a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek nem furcsa a Tinderen lévő lányok nagy része? Honnan jönnek ezek a nők? :O Hol vannak az egyszerű lányok? :O

Figyelt kérdés

Lapozgatom, lapozgatom, és olyan furcsa, hogy az összes lány szinte iPhonenal fotózgatja magát, síelős, dzsungeles, Amerikai partis, karatézós, jógázós, kínai ünnepeken lévős, diplomaosztós, bajnoki úszós, karatézós, kitüntetéses, fotós által készített csendéletben pózolós, vagy az olasz riviérán fürdőruhában úszkálós és a legtöbb esetben koktélozós, BMW-ben, vagy kocsiban fotózós, modellalkatú csajok vannak közel 95%-os részvétellel? :O Egy biztos, ami látszik: pénz van dögivel. Ezeket a nőket honnan szalajtották? :O Hol vannak az átlagos, egyszerű lányok? :O Vagy ez ennyire kihalt dolog? :O Egyszerű fiú vagyok, és csak lesek, mikor ezeket a lányokat látom :O


24/F



2015. okt. 28. 20:46
1 2 3 4 5 6 7
 11/62 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudom, miért panaszkodsz a fent lévő lányok értékrendjéről, amikor a Tindernek gyakorlatilag ez a profilja. Ha valakit külső alapján 2 másodperc alatt kell megítélni, az nem lesz belső értékekre adó választás. Szóval szerintem alapvetően rossz helyen keresel. Az "átlagos" lány ismerőseimnek (és nekem) kínos lenne, ha fent lennének. 20l
2015. okt. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/62 anonim ***** válasza:
88%
Nekem az a megfigyelesem, hogy mikor elkezdek valogatni, es a nekem valo lanyokat keresni, elkezdenek a nekem egyaltalan nem valo lanyok jonni es egesz nap csak nopeolok...
2015. nov. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/62 anonim ***** válasza:
93%
Mindenki próbál vetíteni és többnek mutatni magát, ezért a hitelből vett telefonjáról, meg a 10 év alatt összespórolt egy hetes nyaralásáról tesz fel képeket, nem arról, hogyan unatkozik otthon a számítógép/TV előtt.
2015. nov. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/62 A kérdező kommentje:

De ácsi!


Miért nem látni ilyeneket más társkeresőkön? Vagyis látni, de nagyon csekély számmal! Itt meg csak ilyenek vannak! :O


Ezt tudja valaki, miért? :O

2015. nov. 9. 20:22
 15/62 anonim ***** válasza:
90%
Én Tinderen sem csak ilyeneket látok, pedig Pest közelében lakom. De a Tinder főleg a külsőségekre megy, ezért akar mindenki a lehető legjobb színben feltűnni a fotóin.
2015. nov. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/62 anonim ***** válasza:
100%

A lányok is??? Én a fiúk 95%-át látom ilyennek a tinderen. Tengerparti, drága autós, síelős, luxus éttermes, iphone-os képeik vannak. A ruhájukon nagyon látszik,hogy márkás. 21-25 éves fiúkat nézek. Más társkeresőkön egyáltalán nem így vettem észre, nem értem én sem miért lehet így.

L21

2016. jan. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/62 anonim ***** válasza:
100%
és engem is érdekelne,hogy mégis kik ezek és honnan jönnek, ha kimegyek az utcára ott csak 100-ból 1 ilyen fiút látok. :O pedig a környékemről keresek.
2016. jan. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/62 A kérdező kommentje:

Ugye? Na, akkor végre nem csak én vagyok az egyetlen, akinek ez feltűnik XD :) De az a baj, hogy ezen a Tinderen pont fordított az ilyen: 100-ból talán 1, ha normális és életszerű. :D Na, én pont azokat húztam jobbra :)


Várom a további észrevételeket!

2016. jan. 2. 15:06
 19/62 anonim ***** válasza:
81%

Nagyon sok a külföldi, vagy pedig magyarok akik külföldön tanulnak. :O

Van,hogy véletlenül jobbra húzok külföldieket, (pl. nem derül ki rögtön a nevükből,hogy azok) és ők majdnem mindig jobbra húznak és azonnal rám írnak. Meg persze azok is rögtön írnak, akiket elsőre átlagosnak néztem, de miután jobban megnéztem már csúnyának látom őket. :( Bezzeg a helyes fiúk közül sokan vagy nem írnak (hiába húztak jobbra), vagy csak beszélgetni akarnak és nem hívnak randira.

Azért néha napján előfordul,hogy szerencsém van helyes fiúval, így nem akarom letörölni az alkalmazást. :) Neked összejött valami tinderről, kérdező?

2016. jan. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/62 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező: ugyanez van a Randivonalon is a pasik körében, mondjuk nem éppen selfie mániások, de a viselkedésük irreális.
2016. jan. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!