Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Nektek nem furcsa a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek nem furcsa a Tinderen lévő lányok nagy része? Honnan jönnek ezek a nők? :O Hol vannak az egyszerű lányok? :O

Figyelt kérdés

Lapozgatom, lapozgatom, és olyan furcsa, hogy az összes lány szinte iPhonenal fotózgatja magát, síelős, dzsungeles, Amerikai partis, karatézós, jógázós, kínai ünnepeken lévős, diplomaosztós, bajnoki úszós, karatézós, kitüntetéses, fotós által készített csendéletben pózolós, vagy az olasz riviérán fürdőruhában úszkálós és a legtöbb esetben koktélozós, BMW-ben, vagy kocsiban fotózós, modellalkatú csajok vannak közel 95%-os részvétellel? :O Egy biztos, ami látszik: pénz van dögivel. Ezeket a nőket honnan szalajtották? :O Hol vannak az átlagos, egyszerű lányok? :O Vagy ez ennyire kihalt dolog? :O Egyszerű fiú vagyok, és csak lesek, mikor ezeket a lányokat látom :O


24/F



2015. okt. 28. 20:46
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 anonim ***** válasza:
100%

De jóó én is észrevettem :D de én is a pasik oldaláról,persze kíváncsiságból beállítottam,hogy lássam a lányokat is és kb csak tökéletesek ugrottak fel. De egyébként ez azért van,mert a facebook képekkel kapcsolja a profilodat meg az instával és oda az ember csak ilyen feltűnő dolgokat posztol. Meg ide még én is regisztráltam aki egy normális társkeresőre soha nem regisztrálna. Ugye a régin az a réteg van fent aki nem mozdul ki otthonról,régimódibb stb,míg a tinderen az a generáció aki inkább szereti magát mutogatni,mit evett,hol járt melyik múzeumban,hol nyaral stb. Ezért lehet ez.

Rólam is azt lehetne ott hinni,hogy valami miss lady vagyok,pedig ez nem igaz. Ezért azóta már törtölem is magam :D

2016. jan. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/62 anonim ***** válasza:
61%

Nálam az iPhone mutogatás egy hatalmas fekete pont, csak mint a csücsörítős száj és a túl "lenge öltözet." Sok kurvinc van ám az app-ban, normális lányokat nehezebb ott találni, a két véglet van főleg. Próbálkozz ismerkedni a való világban. :)

20/f

2016. máj. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/62 anonim ***** válasza:
87%
szerintem a nagy resze luxus prosti. pont olvastam is egy cikket errol, hogy a luxus prostik(ff is), mar a tarskeresoket hasznaljak kuncsaft fogasra. en is anno olyan noket lattam ott, hogy kizartnak tartom, hogy raszorulna barmilyen tarskeresore is.
2016. máj. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/62 anonim ***** válasza:
80%
Én azt nem értem hogy miért jó az ha úgy csinálok selfit magamról hogy beállok a tükör elé és kozbe fogom a telót. Ráadásul nem is nézek bele. Legalább önkioldót használna...szinte minden telefon és fényképezőgép tudja ezt már.
2016. okt. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/62 anonim ***** válasza:
61%

nem tudom.

én most inkább azon gondolkodtam,hogy milyen kis apró dolgok tudnak jól esni a fiúktól,mégis azokra alig -tisztelet a kivételeknek- figyelnek.

mondjuk tudom,nem vagyok egy egyszerű eset a fiúknak,és talán azért is nagyon ritka az,aki kitartó.

sokszor már az első beszélgetésen múlik a dolog,hogy mennyire figyelmes arra,amit mondok neki.

a figyelmesség nagyon fontos tud lenni,és talán ez lehet az egyik oka,hogy az ismerkedős oldalakon úgy akarják ezt kivívni,hogy feltűnő dolgokkal mutatják be magukat...

nem voltam még egy társkeresőn sem,de persze párszor már elgondolkodtam,hogy lehet ,én is kipróbálnám..imádom a divatot,a jó összképet,a gyönyörű környezetet,de soknak érzem,ha ezzel kellene magamra felhívni a figyelmet.

nekem inkább az a problémám,hogy ha fel is figyelnek rám, nem tudják igazán felkelteni az érdeklődésem...nem tudom,miért.

2016. okt. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/62 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk itt vagyok én!

19 éves egyedülálló lány vagyok. Tanulok, dolgozok... Teljesen hétköznapi életet élő lány vagyok

2016. okt. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/62 anonim ***** válasza:
100%
A tinder egy elég bonyolult algoritmus alapján dolgozik, tehát az, hogy véletlenszerűen dobja be az embereket az kamu. A mai világban mindent, így a társkeresőket is szép lányokkal igyekeznek eladni vagy használatra bízni. Honnan tudja a tinder, hogy ki a szép nő? Egyszerű, akit mindenki jobbra húz. Mivel a tinder ott akar tartani, ezért főként a szép lányokat dobálja be, mert feltételezi, hogy őket keresed. Értelem szerűen nézi, mikor, hol, mennyi időt töltesz fent, kit húzol jobbra, kit balra, és még nagyon sok mindent. Hogy tudod az egyszerű lányokat előcsalogatni? Nem tudom....
2016. nov. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/62 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert a tinder is kb olyan mint a facebook: péniszméregetés, egónövelés. És a neten szereti mindenki eljátszani a menőt.
2020. júl. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/62 anonim ***** válasza:
Itt vagyok én is, teljesen átlagos. Tanulok, főzök, dolgozok. 21 éves, szingli vagyok aki teljesen hétköznapi életet él.
2020. júl. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/62 anonim ***** válasza:
100%

Tinder úgy működik, hogyha népszerű vagy, aktívnak érzékeli a cseted, viszonylag nagy távot utazol (akar városon belül, gyakran) akkor több nőnél/férfinal fog felajánlani. Ezért is rossz ha átlagos vagy átlag alatti a külsőd, mert sokkal kevesebbszer dob fel másnál. Regisztráció után kb 24 órán át jelenít meg gyakrabban másoknál, így ha átlagos kulsovel keresel párt érdemes pár naponta ujraregisztrálni.


Ebből adódóan akiket először látsz nőket és férfiakat, valószínűleg rengeteg párjuk van és aktívan írnak neki, avagy épp most regisztráltak.

2020. júl. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!