Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Nektek nem furcsa a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek nem furcsa a Tinderen lévő lányok nagy része? Honnan jönnek ezek a nők? :O Hol vannak az egyszerű lányok? :O

Figyelt kérdés

Lapozgatom, lapozgatom, és olyan furcsa, hogy az összes lány szinte iPhonenal fotózgatja magát, síelős, dzsungeles, Amerikai partis, karatézós, jógázós, kínai ünnepeken lévős, diplomaosztós, bajnoki úszós, karatézós, kitüntetéses, fotós által készített csendéletben pózolós, vagy az olasz riviérán fürdőruhában úszkálós és a legtöbb esetben koktélozós, BMW-ben, vagy kocsiban fotózós, modellalkatú csajok vannak közel 95%-os részvétellel? :O Egy biztos, ami látszik: pénz van dögivel. Ezeket a nőket honnan szalajtották? :O Hol vannak az átlagos, egyszerű lányok? :O Vagy ez ennyire kihalt dolog? :O Egyszerű fiú vagyok, és csak lesek, mikor ezeket a lányokat látom :O


24/F



2015. okt. 28. 20:46
1 2 3 4 5 6 7
 41/62 anonim ***** válasza:

A Tinder is egy profitorientált vállalkozás.

Azért is megéri kamu nőkkel töltögetni.


Amúgy meg könnyen lehet pénzmosoda is, a sok kamu profil által befizetett pénz így már legális alakban van.

2021. nov. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/62 anonim ***** válasza:
72%
Én néha arra csodálkozom rá, hogy emberek egyáltalán tudnak így kinézni. Még ha kamu is a profil, ugyan honnan szedtek hozzá ilyne fotót? A mesterséges intelligencia se generálna ilyet. :D Egyszerűen nem értem, annyira műbabák és más, mint amit a való életben lehet látni.
2021. nov. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/62 A kérdező kommentje:

Utolsó!


Pont ez az én bajom is, és pár éve pont emiatt írtam ki a kérdésem. Egyszerűen nem tudom elhinni, hogy ennyi ember él olyan luxuskörülmények között, mint amit a Tinderen látni. Párválasztáskor nem tudok azonosulni az ilyen emberekkel, mind megy is balra, és sajnos alig találok olyat, aki hétköznapibb lenne, mint mondjuk akiket az utcákon a hétköznapokban látunk.

2021. nov. 23. 21:24
 44/62 anonim ***** válasza:
100%
Nekem most nem a luxus a lényeg, hanem általános kinézet. bármerre járok a fővárosban, nem látok kinézetre ilyen cicababákat. Értem én, hogy van, aki félénkségből, foglaltság miatt, vagy természetéből nem regisztrál ilyenre, így más lesz a felhozatal, de a társkereős képek megfelelőit totál nem találom a valóságban. :D
2021. nov. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/62 anonim ***** válasza:
72%

Tinderre sok alig ismert "celeb" is regizik és ők azért gazdagok. Meg gazdag vállalkozók, vagy válás után meggazdagodott nők, ingatlanközvetítők stb. Például ilyen rádiós műsorvezetők, meg külfüldiek, diplomások.


Akik ilyenek voltak, hogy jó ruha, nyaralás, szép lakás, nagyrészük komoly végzettségű, vagy a volt pasija volt kőgazdag.

2021. nov. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/62 anonim ***** válasza:
7%
Nem tudom, nem vagyok Tinderes, de nem akadnék ki annyira a felsoroláson. síelős - rengetegen síelnek, én is voltam már. jógázós - rengetegen jógáznak, én is jógáztam régebben. diplomaosztós - rengeteg a diplomás nő, több, mint a diplomás férfi. Nekem is lesz. A karatézóst kétszer írtad. fotós által készített csendéletben pózolós - nekem is sok van, ingyen készült, TFCD-nek hívják. Nem kell feltétlen fizetni a profi fotóért, mert a fotósnak szüksége van néha modellre, és ő se akar fizetni a modellnek. Kölcsönös ingyen munka képekért. Nem kell ehhez se fizetni, se profi modellnek lenni. olasz riviérán fürdőruhában úszkálós - rengetegen utaznak, nálam is találni képeket európai helyekről, de februárban már a Maldív-szigetekről is lesz. 8 éve várom, hogy végre láthassam a Maldív-szigeteket a saját szememmel.
2021. nov. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/62 anonim ***** válasza:
70%
de milyen ‘luxusrol’ beszelsz amugy? egy tengerparti nyaralas horvatorszgaban, montenegroban, szloveniaban (vagy akar gorogorszagban, egyiptomban is, ha kifogod) megvan 2-300 ezerbol. ehhez baromira nem kell milliomosnak lenni, sot meg csak joletben elni sem. van az a tipik magyar proli, aki lebuszozik ‘horvatba’, ott elvan egy apartmanban egy hetig, foz magara otthon meg issza a vizet a csaprol, aztan utolso este beul egy barba a tengerpartom, rendel egy koktelt es csinaltat magadol 50ezer kepet a nagy tengerparti ‘luxusban’. manapsag konnyebb magad penzesnek mutatni a social media feluleteken, mint barmikor.
2021. nov. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/62 anonim ***** válasza:
94%
Legyen annyi elég, hogy nem véletlenül vannak egyedül 2 év múlva is. Műszempilla, műmájer élet, mű minden, de igazi érzelmeket keresne? Persze, hogy nem fog találni.
2021. nov. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/62 anonim ***** válasza:
91%
Nő vagyok és ott találtam meg a párom 3 éve. Most tervezzük az esküvőt. Csak ki kell fogni a normálisakat és nem minden egyes nő nemű lényt jobbra húzni. :D
2021. nov. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/62 A kérdező kommentje:

15:07 és 16:27!


„de milyen ‘luxusrol’ beszelsz amugy?”


„egy tengerparti nyaralas (...) megvan 2-300 ezerbol.”


Inkább azt nem tudom, hogy ti milyen körülmények között éltek. Nagyon sok ember épp, hogy ki tud jönni ennyi pénzből havi szinten, nemhogy nyaralásokra teljen. Az ismeretségi körömből, de akár a kollégáim részéről sem látok ilyen embereket, akik ilyen és ennyi helyre járnának, akár éves szinten. Örülnek, ha telik a havi kiadásokra, plusz házvásárlás, vagy -felújítás előtt/után vannak. Vagy még ennyi sem. Persze, van közöttük, akik elutaznak ide-oda, és igazából jól is teszik, na de ennyi helyre? Itt nem arról van szó, hogy valaki kirak egy kirándulós képet, hanem arról, hogy a 6 fényképből 5 fényképen 5 különböző helyen van. Én nem tudom, ti hogy vagytok vele, de én párválasztás során ezeket alapból balra húzom. Valahogy nem tudom összeegyeztetni az én életemet a fent említett emberekével.


Kicsit nekem felszínesnek tűnik az egész. Ahelyett, hogy normálisan magát mutatná be, inkább azt mutogatja, hol járt, meg a diplomájával pózol. Mintha ettől jobb színben tüntetné fel magát. Hát nem.


És igenis, akik éves szinten ennyiszer utazgatnak ide-oda „2-300 ezerből”, csak úgy alapon, az igenis luxus. Az élet sajnos nem erről szól. Magam is inkább saját lakásra gyűjtök, nem akarok hitelt fizetni majd 60 éves koromig.


És ugyancsak hangsúlyozom, nem azzal van probléma, hogy ilyen fiúk és lányok vannak fent Tinderen, Badoon, stb. A baj az van, hogy a fent lévő felhasználók jelentős része ilyen, és alig találok olyan embereket, akik a hétköznapibb világból valók.

2021. nov. 26. 23:44
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!