Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Nektek nem furcsa a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek nem furcsa a Tinderen lévő lányok nagy része? Honnan jönnek ezek a nők? :O Hol vannak az egyszerű lányok? :O

Figyelt kérdés

Lapozgatom, lapozgatom, és olyan furcsa, hogy az összes lány szinte iPhonenal fotózgatja magát, síelős, dzsungeles, Amerikai partis, karatézós, jógázós, kínai ünnepeken lévős, diplomaosztós, bajnoki úszós, karatézós, kitüntetéses, fotós által készített csendéletben pózolós, vagy az olasz riviérán fürdőruhában úszkálós és a legtöbb esetben koktélozós, BMW-ben, vagy kocsiban fotózós, modellalkatú csajok vannak közel 95%-os részvétellel? :O Egy biztos, ami látszik: pénz van dögivel. Ezeket a nőket honnan szalajtották? :O Hol vannak az átlagos, egyszerű lányok? :O Vagy ez ennyire kihalt dolog? :O Egyszerű fiú vagyok, és csak lesek, mikor ezeket a lányokat látom :O


24/F



2015. okt. 28. 20:46
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 anonim ***** válasza:
34%
Nekem 1 randim volt tinderről, ott a csajnál kiderült, hogy munka miatt járt már 5-6 országban 30 éves korára. És nem vezető, csak egy sima ügyintéző féleség volt. Én pedig mérnökként ki se tettem a lábam innen vagy 16 éve.
2021. nov. 27. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/62 anonim ***** válasza:
78%

50: az oke, ha valakinek nem telik, de mondjuk egy horvatorszagi nyaralas vagy egy hosszuhetvege pragaban nem luxus. ezekhez nem kell gazdagnak lenni, ezek kb kozeposztalybeli dolgok. attol, hogy afrikaban emberek eheznek, nem lesz luxus az, hogy nekunk itt van tiszta ivovizunk.


honnan tudod, hogy az a 6 kep mennyi ido alatt keszult?! lehet 2-3 ev termese.. ezen kivul lehet, hogy ezek a lanyok nem gyujtenek lakasara. ez olyan, hogy kinek, mi a fontos.. en pl szeretek utazni es erre koltom a pnezem, ha van egy kis plusz, tesom meg motormanias, ebbe ol bele tobmilliot, csak egy motorosruha tobb szazezer kb, de ez a hobbija, ezt imadja, ot megsem szolnad meg, hogy mekkora ‘luxuaban’ el..


ne haragudj, de attol, h emberek minimalberbol nyomorognak, nem lesz luxus evi 1-2 utazas europan belul pl.


jo, vannak azok az emberek, akik havonta mennek balira meg amerikaba meg ilyen olyan meno helyekre, de szerintem ez azert mem tul altalanos. a tobbseg inkabb eutopan belul (kozeleben) utazgat evi parszor, ismetlem, ez nem luxus.

2021. nov. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/62 anonim ***** válasza:
95%
Görögországi nyaralás olcsóbb, mint egy balatoni, egyébként.
2021. nov. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/62 A kérdező kommentje:

08:40!


Igen, csak a tesód nem várná el egy lánytól, hogy szintén motormániás legyen, viszont azok a lányok, akik éves szinten alsó hangon 1-2 helyre járnak el, ők elvárnák, hogy mindenhova velük tartsanak, meg amúgy is... milyen az, hogy párkapcsolatban az egyik fél szabadon utazza a világot, a másik meg otthon csücsül. Érted már a problémát?


És ezen a ponton emlékeztetnélek a legutóbbi hozzászólásom végére, miszerint nem azzal van probléma, hogy ilyen fiúk és lányok vannak fent Tinderen, Badoon, stb, hanem hogy a fent lévő felhasználók jelentős része ilyen, és alig találok olyan embereket, akik a hétköznapibb világból valók.”


„ne haragudj, de attol, h emberek minimalberbol nyomorognak, nem lesz luxus evi 1-2 utazas europan belul pl.”


De, az. Te írtad: „2-300 ezerből.” Sokaknak fele ennyi, vagy semmiféle megtakarítása nincs. Ne akarjuk már úgy beállítani az évi 1-2 külföldi utazást, mintha a világ legtermészetesebb dolga lenne. Mert nem az. Most sajnos vagy nem sajnos, azt mindenki döntse el maga.

2021. nov. 27. 12:04
 55/62 anonim ***** válasza:
100%

54: Attól függ honnan nézzük. 300ezerből megvan a nyaralás, havi 30ezer elmegy cigire/kólára/dohányra, az 12 hónap alatt 360 ezer forint! (csak példa, mindenki helyettesítse be a pizzát, vagy akármit amire "fölöslegesen" költ úgy, hogy észre sem veszi)

Lehet így is nézni. Mondom ezt úgy, hogy én nem szoktam nyaralni, de nem is gondolom azt, hogy az valami földöntúli hatalmas dolog lenne.

2021. nov. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/62 anonim ***** válasza:
100%
Sokaknak meg van annyi megtakarításuk. 10 millió ember között mindenképp fogsz találni olyat, aki volt már külföldön nyaralni. Nekem pl. sok ismerősöm van, akik inkább csak nyafognak a rossz munka, kevés fizetés ellen, aztán valahogy mégis csak futja nyaralásra. Egyik szállodás ismerősöm 2x is volt idén nyaralni, pedig állandóan mondja, mennyire nem fizeti meg őket a szállodatulaj. Néhányan szeretik hangoztatni év közben, aztán hoppá lesz megtakarítás, amit 1 hét alatt el is ver. Nyilván nem mindenkinek, de Tinderen sincs fent mindenki.
2021. nov. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/62 anonim ***** válasza:
39%
56: Azért ebben az év végi "vállalati gyorskölcsön", fizetésemelés, "A" hitel és egyebek is benne vannak. :)
2021. nov. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/62 anonim ***** válasza:
60%
#57: Nem, egyik sincs.
2021. nov. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/62 anonim ***** válasza:
93%

58: Pedig de. Amit látsz az szinte minden hitelből van. Kocsik, nyaralások, minden. Mert "mutatni kell", persze évközben megy a sajnáltatás ahogy te is írtad, de végül mégiscsak mutatni kell ugye....

[link]

2021. nov. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/62 anonim ***** válasza:
80%
#59: Pedig nem, mert az ismerősöm az én ismerősöm, és a történetet én ismerem. :D Hogy másnál hogy volt, az más dolga. Nála nem így volt.
2021. nov. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!