Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg a szex a legfontosabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg a szex a legfontosabb dolog a nőknek?

Figyelt kérdés

27 éves srác vagyok, kicsit későn kezdtem el a csajozást, ennek az az oka hogy mindig kövér voltam, kb. 3 éve sikerült teljesen megváltoztatnom a külsőmet, lefogytam, öltözködés stb...

Volt egy lány akinek volt barátja de nem voltak túl jól meg egymással. Találkozgattunk, én nagyon beleszerettem, elmondása szerint ő is, így is láttam, éreztem rajta mikor együtt voltunk de végül kiderült azért maradt mégis a barátjánál mert vele jó a szex mert jó nagy van neki, és elmondása szerint hiába jönnénk össze két-három hónap múlva úgy is megcsalna vele... tudom ez egy elég intim dolog de mindegy... nekem 15/4 cm a férfiasságom, nézelődtem neten és átlagosnak mondják de ezk szerint mégsem. Ez után az eset után nagyon letörtem sokat szenvedtem mire kihevertem.


Nyáron jött egy új lány, nagyon jó volt vele lenni, láttam a szemében a csillogást hogy ő is imád velem lenni ezt mondta is, és éreztem is rajta. Eljött az ominózus eset hogy lefeküdjünk... Aki még nem élt át ilyent nem tudja milyen érzés mikor lekerül a nadrág és látod a megvetést annak a lánynak a szemében aki eddig csillogó szemekkel nézett rád mindig, mintha egy perc alatt minden megváltozott volna... mondta hogy szeret meg minden de ezután már soha többet nem nézett rám úgy és nem viselkedett velem úgy mint az elején, elhidegült és közömbös lett vége is lett az egésznek.

Mai napig sokat gondolok rá, az együtt töltött percekre, a sétákra, kirándulásokra, és olyan furcsa hogy neki ezek a dolgok nem jelentettek ezek szerint semmit... És ha esetleg nagyobb lenne a farkam minden más lenne akkor együtt lehetnénk és boldogok lehetnénk mint az elején? Az én hibám és úgy érzem egy selejt vagyok... És azt is érzem hogy az érzelmek semmit sem érnek a lányoknak csak az hogy ki dugja meg őket jobban... durván hangzik ez tudom de így érzem jelenleg... és az ismerkedéstől is elment a kedvem bár nagyon vágyom rá hogy szerethessek valakit és érezzem hogy ő is szeret de lehet ez számomra örökre csak álom marad...


2015. nov. 6. 00:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
20%

Fölösleges itt kérdést kiírni, itt mindig az a vége, hogy megmagyarázzák hogy a nagy farok az nem jó, bezzeg a 10 centis, na az igen:)

Haveromnak 22 centis van, tapadnak rá a nők, kb futótűzként terjedt el, hogy mekkora farka van aztán jöttek is a jelentkezők.

Ennyi.

2015. nov. 6. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Ez az adott személytől is függ. Én pl. úgy vagyok vele, hogy párkapcsolatnak fontos része, viszont önmagában kevés, hogy egy párkapcsolat működjön, de az életben nem ez a legfontosabb, így akár hosszú ideig is meg tudok lenni nélküle, ha úgy adódik.

A kérdésedben említett lányokkal és az ő típusukkal ne foglalkozz. Kétlem, hogy baj lenne a férfiasságoddal, ha igazak a felmérések, beletartozol vele az átlagba, úgyhogy könyveld el, hogy velük nem volt dolgod. Majd lesz olyan, aki hozzád illik.

2015. nov. 6. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Nekem személy szerint nagyon fontos a szex, a legfontosabbak között van, ezt elismerem, de a szex minősége baromira nem a mérettől függ. 12 centis farok esetében is sikítottam a gyönyörtől anno, és 18 centissel is tudott úgy baxni (már elnézést), hogy kb semmit nem éreztem (pedig nem volt vékony). Jelenleg 22 centis van, eleinte megrémültem tőle, aztán hozzászoktam, most már iszonyat jó vele is, de gyakorolni kellett- bár ő nem durvul egyáltalán, hála az égnek, óvatosan használja, odafigyel rám a kezdetektől. Elsőre általában nem működik, mindenkivel kell némi összeszokási idő. Együtt tanuljuk meg, mi a jó a másiknak, és közben hozzászokunk az alapvető természetéhez is.


Nekem is volt olyan élményem, hogy kicsit mást kaptam, mint amit vártam volna, de ez önmagában nekem nem volt elég, hogy megszakítsam az ismerkedést. Másfél évig voltam együtt egy olyan sráccal, akinek rövid is és vékony is volt, de nagyon jól tudta használni, így hát semmi gond nem volt.


A használat pedig nem valami előre betanult mozdulatsort jelent, hanem azt, hogy odafigyelsz a lány visszajelzéseire, azokat reflektálod a mozdulataidban, ebben az esetben legyen akármekkora is, de élvezni fogja.


Ne általánosíts két lányból, akik egyszerűek, mint a faék. Értelmesebb nő felfogja, hogy a szex minősége és a pénisz mérete köszönőviszonyban sincs egymással, és nem ez alapján ítél meg téged.


A 15 centi meg teljesen jó méret, az a 4 centi átmérő meg szerintem sokaknak ideális (most így fejben elképzeltem, hogy az mit is jelenthet, és így nekem az lenne), a vastagságot jobban értékeljük úgy is, mint a hosszát...

2015. nov. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Velem ugyan ez történt. Engem is a méretem miatt hagyott el a barátnőm. Első együttlét után szakított velem. Nagyon megalázó dolog volt. Szánalmas dolog olyan miatt elhagyni valakit, amiről nem is tehet az illető.
2015. nov. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Nem a méret a lényeg, hanem hogy milyen NAGY! :) Szex shopokban melyik fogy jobban? A nagy! Nagyságrendekkel!Azonban: a lányok nagy részének igen is számít (jobb a nagy és ügyes, mint a kicsi és ügyes!), de egy részüknek nem, azokkal leszel te jóban. (a nagy és durva/ügyetlen rosszabb mint a kicsi és ügyes.)
2015. nov. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
számomra fontos a szex a kapcsolatban, de az nem ezen múlik, egyrészt mert jó esetben nem csak a péniszed használod, másrészt mert én az átlagnál nagyobbat kifejezetten nem szeretem, mert könnyen fájdalmat okoz. gondolj rá te is így, hogy több pózban is bátrabban, akár vadabban szeretkezhetsz, nem kell visszafognod magad, hogy ne fájjon a partnerednek. 23N
2015. nov. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nem a szex a legfontosabb, de jó szex nélkül nincs párkapcsolat.

L21

2015. nov. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!