Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek miért van az hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért van az hogy az ember 20-on éves fejjel nem talál normális nőt?

Figyelt kérdés
Szerintetek miért van az hogy egyáltalán nem lehet normális nőt találni... Az oké hogy valaki jól néz ki de sajnos elég nagy részük vagy teljesen érzelem mentes vagy egyszerűen buta... vagy csak nekem van ilyen balszerencsém?
2016. jan. 16. 15:11
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
10: Szep lany vagyok es van kapcsolatom, csak te nem tudsz szoveget ertelmezni ;)
2016. jan. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
9%
Csak hiszed.. Megadom az örömödet! Cépp vagy, mint a traktor kerék! :3:3:3
2016. jan. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
#6 Itt nem a koppanásról van szó sajnos már elsőre rá kelett jönnöm :)
2016. jan. 16. 15:46
 14/30 anonim ***** válasza:

A 2-es jól írja.

Én is beszélgettem már egy-két magát magányosnak valló lánnyal, és hát mindegyiknél kiderült, hogy van legalább egy pasi, aki hajt rá, meg dugogatja közben.

2016. jan. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
88%

Ti mit vártok egyébként ha selejtnek hívtok minden egyedülálló huszonéves lányt?

Nekem sincs kapcsolatom és az előző se azért ért véget mert velem nem lehetett kapcsolatban élni...


Ha alapból így álltok hozzá akkor nektek nem is való barátnő.

2016. jan. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
Nem állítottam, hogy minde selejt írtam is "TISZTELET A KIVÉTELNEK"..
2016. jan. 16. 16:04
 17/30 anonim ***** válasza:

"Ti mit vártok egyébként ha selejtnek hívtok minden egyedülálló huszonéves lányt? "


A selejtet en irtam eloszor. De nem azt irtam hogy mindegyik, hanem azt hogy nagyobb eselye van az embernek selejtel talalkozni mert ok rendszeresen szinglik. Ez nem jelenti azt hogy nincs normalis egyedulallo no, csak joval kevesebb. Nem ertesz egyet ezzel?

2016. jan. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
1,2,4,7 akikre gondoltam.
2016. jan. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

17


Nem, nem értek egyet. Nem olyan egyszerű a párkeresés, nem ezen múlik hogy valaki 'selejtes' vagy nem.

Nekem is van több barátnőm aki sokáig volt szingli/épp az, és semmi baj nincs velük. Egyszerűen nem találkozik olyan fiúval aki tetszene, vagy ő úgy döntött, hogy most nem hiányzik neki kapcsolat.

2016. jan. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Lehet hogy igazad van, bar nekem masok a tapasztalataim a szingli lanyokkal.
2016. jan. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!