Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért előítéletesek azzal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért előítéletesek azzal, akinek közel 30hoz még nem volt komoly párkapcsolata?

Figyelt kérdés

27 évesen még nem volt komoly párkapcsolatom sajnos.


És a mai egyik kérdésemnél is megkaptam, hogy azért van, mert defektes vagyok stb.


De abba senki sem gondol bele, hogy míg azok a lányok akik max fél év - egy évet voltak szinglik, mellettük mindig volt valaki, akire támaszkodhattak + kevés idejük maradt jellemfejlődésre, arra hogy kicsit magukba nézzenek.


Nekem erre volt időm. Minden problémát egyedül kellett végig csinálnom, soha senki nem támogatott. Így erősödtem meg.


Mégis engem szólnak le, amiért nem volt még komoly párkapcsolatom.


Miért nem jut sokuknak az eszébe, hogy pont ezért pl. sosem leszek kapcsolatfüggő, és hogy egyedül is kiválóan tudok boldogulni az életben?

Miért az jön le nekik, hogy defektes vagyok és gyengébb, mint ők?


2016. febr. 18. 17:41
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele. Nagyon sok lánynál próbálkoztam, de egyikük se tudott felülemelkedni a ronda külsőmön.
2016. febr. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim ***** válasza:
de váááá, ronda??? mi az a ronda??? én rengeteg emberrel találkozok naponta, de egyik se ronda... küldj egy képet kérlek, mert nem hiszem el.... ennyire senki sem lehet az.
2016. febr. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 anonim ***** válasza:
Én idősebb vagyok mint te kérdező és nekem se volt még kapcsolatom. Pedig 2 (!) lánynál is bepróbálkoztam hiába....nyilván most sokan reflexből reagálnának valamit erre a számra csakhogy:én nem úgy állok hozzá hogy "ennél megütöm a mércét annál nem... na mondjuk célozzuk be azt a kategóriát némi szexért aztán meglátjuk mi lesz később". Nekem van egy bizonyos igényszintem. Inkább gyalogolok pl minthogy kispolskival menjek végig a főuton. Számomra a BMW-nél kezdődik az autó de nyilván az perpillanat nem adatik meg, így vagyok a nőkkel is. Persze ez az én saját választásom (tisztában vagyok vele) csak azért szólok hozzá hogy jelezzem: aki közel a 30hoz nem tud felmutatni kapcsolatot azt nem feltétlenül utasították el 5ezren, hanem könnyen lehet hogy xy csaj (aki az adott srácot szánalmasnak tartja)az egyszerűen nem üti meg a szánalmasnak tartott fiúnál a mércét. Persze a csaj magában azt hiszi"biztos fél engem leszólítani a kis gyámoltalan" holott könnyen lehet hogy egyszerűen fel se áll rá neki ...
2016. febr. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 anonim ***** válasza:
Persze, mert pár lánynak egyszerübb elcsavarni egy jómódú gazdag srác fejét, mint végigcsinálni az egyetemet, fejleszteni önmegukat... Az ilyenekkel ne is foglalkozz, gyenge kis férgek mind, akik a saját gyengeségüket vetítik ki rád, próbálnak lehúzni. Légy büszke arra, aki vagy, és hogy az életben egyedül oldottad meg a problémáidat, és nem menekültél bele semmilyen kapcsolatba csak azért, mert életképtelen vagy egyedül. A taplókkal meg ne foglalkozz, belőlük van a több, és nehéz megtalálni azt, aki hasonlóan normális mint te.
2016. febr. 19. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 anonim ***** válasza:
75%

Az a baj veletek, hogy elhiszitek az ilyen hülyeségeket, hogy a nőknek számít a pénz meg a külső. Egy nagy f#szt!

Tudod mi számít? Az, hogy emberszámba vedd a nőt és hogy úgy kezeld, ahogy megérdemli! Semmi más.

Az én barátom nem az esetem, bár én jóképűnek látom, de nem is gazdag. Mégis fülig szerelmes vagyok belé. Mert volt egy jó dumája, egy POZITÍV! életszemlélete és humora.

Ennyi a kulcsa az egésznek. Ha folyton negatív és rosszkedvű vagy, az kiül az arcodra. És én sem állnék szóba egy olyan sráccal, akinek azt a fancsali utálatot látom a képén, mintha egész nap savanyú uborkát szopogatna és citromlével öblítené le...

Szedjétek már magatokat össze! Nem létezik, hogy olyan ronda legyél... Menj el kozmetikushoz, vágass új hajat, szerezz be egy - két inget és kész.

2016. febr. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim ***** válasza:
De tényleg nem értem ezt a pénzdolgot. Én pl. olyan lány vagyok, aki bár szereti a pénzt, de azt szereti SAJÁT MAGA megkeresni! Normális munkával. Mondjuk, nincsenek nagy igényeim, kínaiban vagy turiban veszem a ruháimat. Tehát na..
2016. febr. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 anonim ***** válasza:
25%
#35 Le ne szakadjon a plafon!
2016. febr. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 anonim ***** válasza:
35: Ha emberszámba veszek egy nőt, akkor ugyanezt viszont is várhatom? Mert jó lenne megadni a másiknak a tiszteletet, ez oké, de ez külcsönös kell, hogy legyen. A tapasztalataim ezzel ellentétesek. Hiába próbálkozom, azonnal elutasítanak a külsőm miatt. Igen, csakis a külsőm miatt. Nem vagyok se rosszkedvű, se túlságosan pesszimista, csak tisztában vagyok vele a sok próbálkozásom miatt, hogy mire számíthatok. Amúgy annyira bírom, amikor azt hiszik, hogy aki ronda, az egy kis kozmetikával, új frizurával és ingekkel már nem lesz ronda. Ugyan már! Vannak olyan genetikai jellegű problémák, amiket nem lehet megoldani. Aki ilyan tulajdonságokkal látja meg a napvilágot, az biztos lehet benne, hogy lányt közelről soha sem fog látni, hiszen messzire elkerülik.
2016. febr. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 anonim ***** válasza:
90%

Az emberek ízlése különböző. Tehát ha találkozol 100 csajjal, lehet hogy mind elutasít, és lehet hogy majd a 101. lány lesz az akinek bejössz. (most csak írtam két fals számot) . A legtöbb embert éri visszautasítás. Engem is sok ért, és mégsem adtam fel. Meg is lett az eredménye. Találtam olyat akinek bejövök, és aki nekem is bejön. Csak türelem és idő kellett hozzá. Meg az, hogy próbálkozzak.


NINCS olyan, hogy valaki próbálkozik, akar párt találni, és nem talál. Olyan VAN, hogy feladja. Ennyi.


Amúgy meg sokkal kényelmesebb a nőkre fogni, hogy csak a pénzes, kigyúrt pasikra buknak, mint rinyálás helyett is próbálkozni inkább.

2016. febr. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 anonim ***** válasza:
Meg mondjuk lehet, hogy nem a fullos buláknál kellene próbálkoznod, hanem az egyszerűbb lányoknál. Akiknek nem a pénz számít...
2016. febr. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!