Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért előítéletesek azzal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért előítéletesek azzal, akinek közel 30hoz még nem volt komoly párkapcsolata?

Figyelt kérdés

27 évesen még nem volt komoly párkapcsolatom sajnos.


És a mai egyik kérdésemnél is megkaptam, hogy azért van, mert defektes vagyok stb.


De abba senki sem gondol bele, hogy míg azok a lányok akik max fél év - egy évet voltak szinglik, mellettük mindig volt valaki, akire támaszkodhattak + kevés idejük maradt jellemfejlődésre, arra hogy kicsit magukba nézzenek.


Nekem erre volt időm. Minden problémát egyedül kellett végig csinálnom, soha senki nem támogatott. Így erősödtem meg.


Mégis engem szólnak le, amiért nem volt még komoly párkapcsolatom.


Miért nem jut sokuknak az eszébe, hogy pont ezért pl. sosem leszek kapcsolatfüggő, és hogy egyedül is kiválóan tudok boldogulni az életben?

Miért az jön le nekik, hogy defektes vagyok és gyengébb, mint ők?


2016. febr. 18. 17:41
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:
16%
Tudom milyen érzés. 29 évesen még csak randim sem volt, de nem azért, mert belsőleg lennék defektes, vagy mert félénk lennék és nem próbálkoznék. Ugyan! Kicsi vagyok és rusnya, szóval még csak esélyt sem adnak a lányok, hogy megismerhessük egymást.
2016. febr. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 anonim ***** válasza:
de én nem értem, milyen plasztikai műtét? annyira csúnya senki nem lehet, max ápolatlan.. ugyan már
2016. febr. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 anonim ***** válasza:
#12 Tanúsíthatom, hogy igenis lehet. Ha látnál (élőben), rögtön belátnád te is.
2016. febr. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 A kérdező kommentje:

9es: miért szintezed be az embereket?


milyen szintek vannak?

2016. febr. 18. 18:09
 15/54 A kérdező kommentje:

12es: nem a csúnyasággal van a baj. csúnya nem vagyok.


csak nem nézek ki jól. és amint a mellékelt példa mutatja, ez elengedhetetlen a korosztályom 99%-ánál.

A maradék 1% meg már foglalt mert valóba értékesek.

2016. febr. 18. 18:10
 16/54 anonim ***** válasza:
anno is megpróbáltam ezt megérteni, és kértem képet az illetőtől, de nem kaptam sosem, csak a siránkozást...
2016. febr. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 anonim ***** válasza:
12: Az ápoltságnak ehhez semmi köze sincsen. Én odafigyelek magamra, de semmit sem számít, azért, mert genetikailag olyan rusnya vagyok, hogy nagyjából minden lány hányingert kap, amint meglát. Ehhez még hozzájön az, hogy egyáltalán nem nőttem magasra, ami szintén kizáró ok a lányok több, mint 99%-nál.
2016. febr. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 A kérdező kommentje:
16os: ez miben segítene? milyen tanácsokat tudnál adni?
2016. febr. 18. 18:13
 19/54 anonim ***** válasza:
32%

Ha valakinek volt vagy van komolyabb kapcsolata az nem jelenti azt, hogy kapcsolatfüggő, vagy nem tud egyedül boldogulni. Ennek semmi köze a te problémádhoz.


Aki 28-30 éves koráig nem képes kialakítani egy összejárunk dugni típusúnál komolyabb kapcsolatot, azzal valami nem stimmel.

2016. febr. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 anonim ***** válasza:
100%
Az együgyű, egysíkúan gondolkodó, középszerű, korlátolt sablonemberek alapvetően mindenkivel előítéletesek, aki egy kicsit is máshogy él, máshogy gondolkodik, mint ők. Ezért nem kell rájuk neheztelni, egyszerűen olyan alacsony az intelligenciájuk, hogy nem képesek felfogni, hogy az ő beszűkült, robotoló, sémákat követő gagyi kis életükön kívül is van élet, hogy máshogy is lehet élni, hogy nem mindenkit ugyanaz tesz boldoggá, pl. nem mindenki vágyik feltétlenül komoly párkapcsolatra, anélkül is lehet boldogan élni, ezt az ilyen beszűkült személyek képtelenek elhinni, mert magukból indulnak ki.
2016. febr. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!