Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért előítéletesek azzal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért előítéletesek azzal, akinek közel 30hoz még nem volt komoly párkapcsolata?

Figyelt kérdés

27 évesen még nem volt komoly párkapcsolatom sajnos.


És a mai egyik kérdésemnél is megkaptam, hogy azért van, mert defektes vagyok stb.


De abba senki sem gondol bele, hogy míg azok a lányok akik max fél év - egy évet voltak szinglik, mellettük mindig volt valaki, akire támaszkodhattak + kevés idejük maradt jellemfejlődésre, arra hogy kicsit magukba nézzenek.


Nekem erre volt időm. Minden problémát egyedül kellett végig csinálnom, soha senki nem támogatott. Így erősödtem meg.


Mégis engem szólnak le, amiért nem volt még komoly párkapcsolatom.


Miért nem jut sokuknak az eszébe, hogy pont ezért pl. sosem leszek kapcsolatfüggő, és hogy egyedül is kiválóan tudok boldogulni az életben?

Miért az jön le nekik, hogy defektes vagyok és gyengébb, mint ők?


2016. febr. 18. 17:41
1 2 3 4 5 6
 41/54 A kérdező kommentje:

40: a következő szint a 3 fogú cigányasszony lenne.


Azt meg inkább kihagyom ;)

2016. febr. 19. 20:09
 42/54 anonim ***** válasza:

39: Az emberek ízlése csak bizonyos határokon belül különböző, de leginkább az emberekhez vonzódik a másik nem, aki a legkisebb különbséggel tér el az átlagtól. (Kísérletben igazolták, hogy mind a férfiak, mind a nők egy olyan fantomképet választottak legszebbnek, amiben a többi jelölt arcát mosták össze). Továbbá a szocializáció is megteszi a hatását, a jelenség mate choice copying névvel fut.


Az összes statisztikai adatokon alapuló mérés közös jellemzője, hogy egy bizonyos szint után nem érdemes újabb adatokat felvenni, ugyanis az irányvonal így is kirajzolódik. Teszem azt, hogy megkérdezek 5 embert, hogy ki szereti a csokifagyit. Ebből 4 igennel felel 1 nemmel. Tehát az emberek 80%-a szereti a csokifagyit. De most megkérdezek 10-embert, abból 7 felel igennel 2 nemmel. Az emberek 70%-a szereti a csokifagyit. Megkérdezek utána 20-at, 50-et, 100-at, a kép egyre inkább árnyalódik, de sosem tér ki a 70-80% közül, ha továbbra is random embereket kérdezünk. Na, de hogy függ ez össze a párkereséssel: ha valaki több, mint 1000 elutasítást kapott már a külseje miatt (és ebbe nem számítanak bele a máshonnan érkező visszajelzések), akkor az joggal hiheti, hogy a külseje miatt sosem fog párt találni. Én ilyen cipőben járok, és bár próbálkozás szintjén nem adtam még fel, de a végeredményt így is tudni vélem.


40: Sosem "fullos bulák" voltak a kiszemeltjeim, hanem teljesen átlagos lányok. Sőt, sokszor átlag alattiak, akikben én mégis találtam szeretni valót (ellenben ők csak a magas és jóképű férfiakat szeretik)

2016. febr. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:
Azon sem àrt elgondolkodni, hogy ha tényleg annyira nem jön össze a dolog, akkor ott már nem a külsővel van probléma. Vagy a viselkedés/stílus/egyéb nem szimpi, vagy kiül az arcra a görcsösség. Sok oka lehet. Ilyen szintű sikertelenségnél nem a kinézet a gond. Senki nem àllíthat magàról olyat, hogy a stílusa, a személyisége teljesen jó. Mert úgysem lesz az sem szimpi mindenkinek, és amúgy is, senki sem hibàtlan, belsőleg sem.
2016. febr. 20. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 A kérdező kommentje:

43: hát akkor mivel van a probléma?


Sőt, kérdezek még valamit: ha egy jópasi képével ismerkedek, akkor miért nincs probléma a belsőmmel? :)

2016. febr. 20. 08:07
 45/54 anonim ***** válasza:
43: Miért kell keresni a kifogásokat, mikor sokkal egyszerűbb lenne elfogadni a nyilvánvalót, hogy bizony van, aki csakis a külseje miatt sohasem találhat barátnőt. A személyiségemmel nincs gondom, nem vagyok bunkó vagy lekezelő, van humorom, kedves vagyok és figyelmes. De ezek mind olyan tulajdonságok, amik nem képesek felülírni azt, ahogy kinézek. Több forrásból is megbizonyosodtam róla, hogy a külsőmet egy lány sem tudja tolerálni.
2016. febr. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim ***** válasza:
Mondtam már, h kérek képet, de nem kaptam. Úgyhogy még mindig nem hiszem el, hogy valakinek a külseje önhibáján kívül annyira előnytelen lenne.
2016. febr. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 A kérdező kommentje:

46os: szerintem pont neked küldtem képet... email elérhetőséget adtál.


minek ismételjem meg?

2016. febr. 20. 10:40
 48/54 anonim ***** válasza:
Mivel lehet baj? Pl ezzel a külsőm miatt nem kellek senkinek hozzààllással. Engem ez speciel rohadtul taszít egy pasiban, ha így dől belőle az önsajnálat. Amúgy lehet mégse olyan tökéletes a belsőd mint ahogy azt te hiszed .
2016. febr. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:
szerintem már nem él a cím, mást használok. küldd priviben kepfeltöltőről vagy h hívják az oldalt
2016. febr. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 A kérdező kommentje:
nyilvános helyre nem töltök fel képet.
2016. febr. 23. 07:31
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!