Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért előítéletesek azzal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért előítéletesek azzal, akinek közel 30hoz még nem volt komoly párkapcsolata?

Figyelt kérdés

27 évesen még nem volt komoly párkapcsolatom sajnos.


És a mai egyik kérdésemnél is megkaptam, hogy azért van, mert defektes vagyok stb.


De abba senki sem gondol bele, hogy míg azok a lányok akik max fél év - egy évet voltak szinglik, mellettük mindig volt valaki, akire támaszkodhattak + kevés idejük maradt jellemfejlődésre, arra hogy kicsit magukba nézzenek.


Nekem erre volt időm. Minden problémát egyedül kellett végig csinálnom, soha senki nem támogatott. Így erősödtem meg.


Mégis engem szólnak le, amiért nem volt még komoly párkapcsolatom.


Miért nem jut sokuknak az eszébe, hogy pont ezért pl. sosem leszek kapcsolatfüggő, és hogy egyedül is kiválóan tudok boldogulni az életben?

Miért az jön le nekik, hogy defektes vagyok és gyengébb, mint ők?


2016. febr. 18. 17:41
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:
90%

Én például szeretem a személyiségemet, azt amilyen belsőleg vagyok, és senkiért nem változtam, és nem is változnék meg. De soha egyszer nem jutott eszembe azt állítani, hogy a belsőmmel semmi baj nincs. Mindenkinek vannak hibái, senki nem tökéletes: belsőleg sem.


Én is ódákat zenghettem volna arról, mennyire csúnyának tartom magam, de azért a belsőmmel semmi baj és azért adjanak esélyt és fogadjon el valaki, de nem tettem, hanem próbálkoztam olyan párt találni akinek mégis bejövök, és nekem is tetszik az illető.

A másik nemet is szidhattam volna mennyire szemetek voltak velem, satöbbi satöbbi, de ezt sem tettem, mert egyrészt nem gondoltam hogy minden férfi szemét csak mert találkoztam jó pár paraszttal, másrészt pedig mi értelme? Ezzel nem jutottam volna előrébb. Ezzel nem találtam volna párt.


Szóval továbbra is állítom, hogy a panaszkodástól, az önsajnálattól, a hisztitől, és a nők ócsárolásától egy pasinak sem lesz párja. Már aki ér is valamit mint ember, olyan nem. Ellenben ha próbálkozik, akkor van esély. Ha fél %, akkor is van.

2016. febr. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim ***** válasza:
fél %-al legyen valaki optimista? ti visszaolvassátok amiket írtok? akiknek nincs szerencséje a párkapcsolatok terén az nem azért ad hangot bánatának, hogy akkor szánalomból vele legyenek(persze olykor ilyenek is akadnak), hanem mert akinek kellemetlen az élet az van hogy inkább hangot ad ennek minthogy magába fojtsa.miért kéne erről kussolni de most komolyan? szerintem kevés olyan ember van aki az x. randit úgy kezdi hogy "nagyon bosszús vagyok remélem hogy nem te leszel a héten a 8. aki lekoptat, mert eret vágok magamon" .ugyan. oda is jópofizva megy az emberfia és megkapja a "beosztását", azaz a nagy semmit. hazamegy nincs feldobva.... következő nap érdeklődnek tőle ismerőesei, hogy na mi újság a csajokkal és erre finoman szólva nem azt mondja hogy minden rendben.........azért az egész életben ne kelljen megjátszania magát az embernek....
2016. febr. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim ***** válasza:

Hát ha valakinek a nyilvános hiszti jól esik, ám tegye, de ettől nem fog semmi változni, ezzel nem fog előbbre jutni, ettől nem lesz párja.

Ezért mondtam, hogy tök felesleges. Nem tudom miért jó szánalmat kelteni az emberekben. Hogy nem érzik cikinek? Másként miért nyilvánosan tennék? Lehet panaszkodni a barátoknak is, vagy ha nincs, írhatnak naplót is. Na mindegy.


Egyébként pedig a fél% is több mint a nulla, tehát esély.

2016. febr. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim ***** válasza:
Pont ellenkezőleg látom, pont hogy kapcsolatban lehet fejlődni. Örök mondás a lányoknak az kell ami a többi nőnek nemhiába gúnyolják őket csirkének vagy tyúknak ott is egyik talál egy kukacot a többi el akarja venni tőle. Tehát azért nem vagy kelendő mert nem voltál sosem kelendő. Másrészt mondják idegen hüvelyben edződik a kard. Sokan született tehetségek, de azért sokakról feltételezik, hogy a gyakorlat teszi a mestert. Sok közhelyes szólást írtam, de ezek nem alaptalanok.
2016. nov. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!