Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért előítéletesek azzal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért előítéletesek azzal, akinek közel 30hoz még nem volt komoly párkapcsolata?

Figyelt kérdés

27 évesen még nem volt komoly párkapcsolatom sajnos.


És a mai egyik kérdésemnél is megkaptam, hogy azért van, mert defektes vagyok stb.


De abba senki sem gondol bele, hogy míg azok a lányok akik max fél év - egy évet voltak szinglik, mellettük mindig volt valaki, akire támaszkodhattak + kevés idejük maradt jellemfejlődésre, arra hogy kicsit magukba nézzenek.


Nekem erre volt időm. Minden problémát egyedül kellett végig csinálnom, soha senki nem támogatott. Így erősödtem meg.


Mégis engem szólnak le, amiért nem volt még komoly párkapcsolatom.


Miért nem jut sokuknak az eszébe, hogy pont ezért pl. sosem leszek kapcsolatfüggő, és hogy egyedül is kiválóan tudok boldogulni az életben?

Miért az jön le nekik, hogy defektes vagyok és gyengébb, mint ők?


2016. febr. 18. 17:41
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
nektek a fejetekben van a baj, ebben én nem tudok segíteni. meg ugye van egy mondás, hogy nincs csúnya férfi, mert az ördögnél csak egy fokkal kell, hogy szebbek legyenek. szóval nem értem, hacsak nincs hat fejed meg nem nyáladzol, akkor hogy lennél már rusnya? vagy az Éjjel-nappal Bp páváit akarjátok utánozni? azt hiszitek, az szép? vagy wtf
2016. febr. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim ***** válasza:
Az, hogy a férfinak csak az ördögnél kell szebbnek lennie egy teljesen idejétmúlt és rossz állítás. Olyan, mintha még mindig az mellett kardoskodnál, hogy márpedig a Föld a világegyetem középpontja és minden körülötte kering. Amikor a mondás megszületett egyrészről több volt a nő a fiatalabb korosztályokban (mindig több férfi születik, régebben 12 évesen volt egyenlő a nemek aránya, és onnantól volt nőtöbblet, ma ez a kor 43 év.), másrészt pedig a társadalmi berendezkedés is olyan volt, hogy azokat a nőket kinézték, akik nem házasodtak (ma már divat a szingliség és a karrierizmus). A mai korban tehát már egyáltalán nem állja meg a helyét a mondás. Továbbá úgy hiszem, hogy aki egész életében csak olyan visszajelzéseket kapott lányoktól, hogy milyen ronda, milyen csúnya, és hogy ilyen külsővel egy nő sem piszkálna meg bottal sem, na az persze gondolja azt, hogy ő valójában nem ronda, hanem csak nagyjából az összes ember téved.
2016. febr. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:
9es vagyok.Nem,ne ertsd felre.Ugy ertem hogy ha van egy csinos,szep,intelligens lany,akiert mindenki oda van,akkor valoszinuleg ő hozza hasonlot fog valasztani.
2016. febr. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:
De pl. én sosem mondtam ilyet senkinek és el sem tudom képzelni hogy valaki ilyet mond valakire.... milyen körökben mozogsz?
2016. febr. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 A kérdező kommentje:

24: itt a gyik-en mondták.


értelmesebb körökben forgok annál, hogy élőben bárki is ezt mondja nekem.

2016. febr. 18. 18:27
 26/54 anonim ***** válasza:
Inkább értelmiségi körökben mozgok, sokat járok könyvtárba, és az utcán is a szolidabb, könyvmoly típusú lányokat környékezem meg. Igaz, hogy nem minden lány mondja ki szemtől-szembe, hogy milyen rusnya vagyok, van, aki csak a hátam mögött beszél ki, és később tudom meg, hogy miket mond rólam. Ez teljesen emberi, nincs is vele baj. A baj tényleg a külsőmmel van, ami teljesen ellehetetleníti azt, hogy bármikor legalább egy randim legyen.
2016. febr. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 anonim ***** válasza:

Hát... azért random odamenni utcán lányokhoz... mondjuk én ezt sosem csíptem. :D


Kérdező, ugyan már, gyk-n mindenki szupermodell-elvileg :D

2016. febr. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 anonim ***** válasza:
Nehogy már az itteni véleményekre alapozz!
2016. febr. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:
27: Nyilván nem a legjobb megoldás utcán ismerkedni, de ott is meg kell próbálni. Mindenhol, ahol legalább egy kicsi esély mutatkozik. Lényegében a nagy számok törvényére számítok abban a tekintetben, hogy hátha lesz olyan lány, aki esélyt adna a külsőm ellenére. Eddig még egy ilyennel sem találkoztam. Pedig sok lánynál próbálkoztam már. Nagyon soknál. De ha szerinted jobb módszer az, ha valaki a sültgalambot várja, akkor kérlek, fejtsd ki nekem, hogy szerinted miért jobb? Mert nem látszik görcsösség? Ugyan! Egyáltalán nem görcsölök rajta, hiszen már annyi visszautasítást kaptam, hogy hozzászoktam. A csajozás bizonyos szempontból hasonlít az álláskeresésre. Egy értelmes ember sem mondja azt, hogy hagyd egy kicsit, ne adj be sehova sem önéletrajzot, majd amikor legkevésbé számítasz rá, akkor majd bekopogtat hozzád egy munkaadó, mert meglátja benned, hogy igazából te teszel arra, hogy legyen állásod és ez olyan megnyerő.
2016. febr. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 anonim ***** válasza:
Nos, iiigen, van benne vmi amit mondasz. Te legalább próbálkozol. Mondjuk én is FB-n találtam a mostmár vőlegényemet. :)
2016. febr. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!