Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kedves 30as fiatalemberek, mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves 30as fiatalemberek, mi az oka annak, hogy a korban hozzátok illő hölgyeket hanyagoljátok olyan fiatal leányok miatt, akik majdnem gyermekeitek lehetnének?

Figyelt kérdés

Én már nyugdíjkorba érek lassan, házasságban élek nálamnál másfél évvel fiatalabb feleségemmel, boldogok vagyunk, gyermekeink egyetemet végeztek, és pár éve dolgoznak már.

Őket is kérdezem az alábbiról, de nem tudnak mit mondani.

Kérlek, magyarázzátok el nekem ezt az új tendenciát, hogy lehet, hogy harmincon felüli, családalapításra érett meglett emberek nem a korosztályukkal akarnak családot alapítani?

Amikor mi voltunk fiatalok, eszünkbe nem jutott volna, hogy teszem azt, 36 évesen 21 éves gyerekekkel komoly kapcsolatba kezdjünk. Ez a másik, hogy mi huszonévesen a nekünk való huszonéves leányok közül válogattunk, és nem válogattunk sokáig, jóval több is a korosztályunkban a tartós házasság, mint a maiaknál.

És csak álmélkodom, mennyi remek karban lévő, huszonéveseket megszégyenítő, gyönyörű, okos, ápolt, kedves hölgy szaladgál egyedül a világban, mert a hozzájuk korban illő harmincasok inkább tinikorból alig kinőtt lányokkal szaladgálnak, soha nem volt még ennyi harmincas egyedülálló hölgy, mint manapság.

Huszonévesen hol voltatok, fiatalemberek?

Most amikor családot kellene alapítani, miért hagyjátok cserben a nektek teremtett generációt?

Hiszen mégse lehet várni, hogy egy fiatal, harmincpár éves ifjú nő - a ti példátokat követve - majd' ötven éves, nagypapakorú emberekkel szórakozzon.

Miért lehet ez, kérem, válaszoljatok, vitatkozni is lehet csak a személyes támadásokat kerüljük.



2016. márc. 12. 07:21
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
91%

30 as ferfi vagyok, a barataim is hasonlo korosztaly, mindannyian multinal dolgozunk vezeto beosztasban es egyikunk sem menne el egy huszeves kiscsajjal.


Mas kerdes, hogy lemegyunk szorakozni es pont ilyen fiatal libak talalnak meg, probalnak flortolni es jol neznek ki, de mindig lerazzuk oket mert gyerekek, es egyikunknek sincs kedve a dramahoz es a hisztijukhoz.


Most eppen szimgli vagyok, a legutobbi baratnom 31 volt, a haverome 34 es igy felfele. Van egy eletvitelunk, vitorlazunk, osszejarunk, kiforrott tarsasag van, van komoly egzisztenciank amibe egy huszeves kolyok nem fer bele. Egyreszt max arra jo, hogy megjelenjek vele, de ahogy kinyitja a szajat dol belole a gyerekesseg, mentalisan eretlenek es keves kiveteltol eltekintve vegtelenul unintelligensek.


A 30 as csajokat viszont imadjuk, mert ok tenyleg nok, hasonlo ertekrendek, van egzisztenciajuk, karrierjuk, tul vannak az egyetemen meg onmaguk keresesen, nincs ez a szokasos " ki akarom elni magam" veszely.


Azt vettem eszre, hogy az ilyen fruskak iszonyu ramenosek. Elmegyunk par rendezvenyre, es egyszeruen olyan mintha konkretan vadasznanak rank. Persze ezt a baratnok is latjak ha ott vannak, rohogunk rajtuk, de korulbelul ennyi.


Sosem ertettem, hogy 30 evesen hogy lehet leallni egy gyerekkel, de biztos van ennek is elonye. Masreszt mi sokat utazunk kulfoldre,targyalasok, nyaralasok es nincs ez a "vizsgazom nem tudok menni" plusz a sajat kavejukat sem tudjak kifizetni. Nem gond, kifizetem egy komoly kapcsolatban, de nem birom ha egy no tolem fugg es ha elhagyom akkor homeless lesz.


Masok a celjaik...szoval az egesz egy ilyen nagy kifforatlan massza, plusz a harmincas nok valamiert jobban neznek ki. Van stilusuk, es nem valami kinai piacos osszehordott katasztrofalis ruhaban jarnak.


Szoval mi tobbek kozt valasztjuk a harmincas noket.

2016. márc. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem az a normális, ha a férfi idősebb a nőnél. Mondjuk 3-7 év az ideális szerintem.
2016. márc. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 anonim ***** válasza:
34%
Az ok szerintem az, hogy ellehetetlenítették a családokat. Addig nem volt baj amíg meg lehetett élni egy fizetésből. Addig legalább volt egy szülő aki NEVELJEN. Mivel ilyen már nincs, mindkét szülő gürcöl, az iskola után a gyerekre a tv/számítógép vigyáz. Milyen értékrend/pėldakép van így a gyerek előtt ? Egy torz világot mutat, hogy jó fogyasztók legyenek. Kapják a félelem dózist és a hamis világképet nap mint nap. A szülő dolga lenne az életre nevelni, felkészíteni, de valljuk be, nincs rá idejük. Keveseknek van sajnos. Oktatás: nem igazán ad hasznos tudást, a nevelő sem nevelhet. Hacsak felemeli a hangját, a szülő már megy is be hisztizni és kikéri magának, hogy az ő gyerekét neveljék. Hogy kerül ki az ember az életbe ? Minél előbb le akar lépni otthonról, mert nem tetszik neki a rendszer, vagy a szúlei "nyakán marad", ha valamennyit pötyög idegen nyelven külföldre menekül, vagy éppen beszáll a "ringbe" felcsinálják, otthagyják, bedarálják. A maradék moráljukat is elvesztik. Férfi vagyok 29 éves, úgy alakult, hogy a külföldi munka kivételével ezek nagyjából megvoltak. Saját korosztájom ? Nem fűlik hozzá a fogam, hogy más "becsúszott" gyerekét neveljem egy olyan anya mellett aki nem akar már, hiszen már van. Nem fűlik hozzá a fogam, hogy csak úgy átvegyem a stafétát apucitól, és eltartsam/neveljem a dologtalan, neveletlen lányát. Ahoz sincs, hogy utcára kidobva, gyermekemtől és vagyonomtól megfosztva tengessem napjaim az utcán. Mint ahogy ahoz sem, hogy hamis értékekért elmeneküljek idegenbe. Nem ! Itt maradok, dolgozni, és nevelni, szeretni fogok és tudom, hogy erre találok is partnert. Nincsenek illúzióim, tudom, hogy eltart egy darabig mire átrostálom a fövenyt egyetlen pici aranyrögért, de meg lesz. Ha 35, ha 40 évesen is. A szüleink, tanáraink nem tanítottak meg minket "harcolni", hagyták, hogy elhitessék velünk hogy "nekünk jár" és minden csak úgy az ölünkbe pottyan. Áldozatok áldozatai vagyunk, ahogy a ti generációtok is sajnos. Mit kéne tenni? Merni kée bátornak lenni, merni kéne kérdezni és válaszokat találni.
2016. márc. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 anonim ***** válasza:
26%

Az én nagyszüleimnél is 12 év korkülönbség volt a papám javára. És ők nem anyagi érdekből házasodtak, mert amijük volt, azt maguknak teremtették meg.


Én most leszek a nyáron 24 éves és nekem is udvaroltak már idősebb férfiak. (30-38 évesek) Sőt jelenleg is idősebb férfival ismerkedem. Nem én keresem őket, valahogy így alakul.

De a velem egykorúakkal sincs semmi baj, sőt szívesebben ismerkednék velük, de ők valahogy nem kezdeményeznek nálam annyiszor, mint az idősebbek.


Csak azért nem fogok elzavarni egy 30-on felüli férfit, mert neki nem velem kellene ismerkednie, hanem a korosztályában.


Sőt, nem egy harmincpluszos férfi panaszkodik az ismeretségi körömben, hogy a velük egykorú párjuk szakítja meg velük a kapcsolatot mondván:" nem éltem még ki magam"!


Szóval szerintem kicsit összetett és egyéni ez a kérdés...

2016. márc. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 anonim ***** válasza:
60%
Nem tudom miért képzelik azt az emberek,hogy a nők rà vannak szorulva a velük egyidős férfiakra.Soha nem érdekelt a sajàt korosztàlyom,az első férjem 20 évvel idősebb volt,a mostani 10 évvel fiatalabb.Teljesen normàlis,hogy az ember fiatalabb koràban idősebb partnerre vàgyik,később fiatalabbra.
2016. márc. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 anonim ***** válasza:
61%
Nagyon egyszerű, mert mennek a farkuk után és csak a kinézet érdekli őket. Meg félnek felelősséget vállalni, és egy korukbeli nő azért már tervekkel rendelkezik, lehet, hogy gyereket akar, házasodni, egy kis lányka előtt meg sokkal kevesebbel is menők lehetnek. Ami főleg azért gáz, mert ha megnézzük, a legtöbb 30-as férfi borzalmasan néz ki, ápolatlank, elhízottak, elég lehangolóak, de azért a friss feszes husika meg kéne...
2016. márc. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 anonim ***** válasza:
33%

Mert megváltozott az értékrendje az embereknek.

Már nem a család az első, hanem az önbeteljesítés, így muszáj a 30-as nőknek biológiailag ugyanott álló fétfit keresni 40+.


A 30-as férfiak pedig azért keresik a 20 körüli kiscsajokat, mert azok nem akarnak még gyereket, házasságot, családod. Relatív szabadok lehetnek mellettük.

2016. márc. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 anonim ***** válasza:
15%

20:

De miért akarnám a saját korosztályom 30-35 éves férfiként? Ők miben jobbak? Fiatalabb, vonzóbb a testük? Biológiailag jobbak a gyerekszülésre? Ártatlanabbak, kevesebb rosszat tapasztaltak az életben? Mert ezek közül egyik sem igaz a 30-35-ös nőkre mondjuk a 20-25 évesekhez képest.

A dolgok, amikben jobb egy 30-35 éves nő, mint egy 20-25 éves, azok nem olyan fontosak a férfiaknak.


21:

Ha ilyen életmódot folytatsz, akkor megértem hogy miért jobb neked egy korodbeli nő. Programok eltöltésére, szórakozásra, szexre tökéletes egy 30-as nő is. Sőt, én 18 és 50 év között minden szép nővel elmennék.

De családot alapítani azért meghúznám olyan 27-28 évesnél a határt maximum.

2016. márc. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 anonim ***** válasza:
94%
Utolsó, és a fiatalabb nők miért akarnának téged? Fiatalabb, vonzóbb vagy? Jobb a gyereknemzésre? Az egyetlen dolog, hogy több időd volt az egzisztenciád megteremtésére, de ez nem a te érdemed, ez mindenkivel így van. A legtöbb pasi fiatal szupermodellt akar, miközben ők semmit sem tesznek a kinézetükért, elég körülnézni milyen gáz a felhozatal. És ez ami nagyon visszatetsző.
2016. márc. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 anonim ***** válasza:
15%

29: A férfiak piaci értéke 30 és 40 éves koruk között van a csúcson, feltéve, hogy megfelelően építették fel az életüket, és nem hanyagolták el a külsejüket sem. Egy 30-as férfi már ért el sikereket (ami igenis az ő érdeme), van élettapasztalata, és ereje teljében van. Már nem néz ki kisfiúnak, de - ha figyel magára - még leroggyani sem kezd.

Ellenben a nők nagy része, főleg akik "kiélték magukat", úgy 27-28 éves korukban olyan rohamosan elkezd veszíteni a külsejéből, hogy pár év múlva sokszor már nem is emlékeztet a régi önmagára. Az olyan dolgok meg, hogy milyen karrierje van pl, az egy pasi szemében nem valami fontos, nem ezt nézzük.

De egyébként az örök szabály itt is igaz: a kínálat és a kereslet megtalálják egymást, nem véletlenül vannak a dolgok úgy, ahogy, és háboroghatsz rajta, attól még mindenki azt fogja csinálni, amitől ő jól érzi magát.

2016. márc. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!