Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kedves 30as fiatalemberek, mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves 30as fiatalemberek, mi az oka annak, hogy a korban hozzátok illő hölgyeket hanyagoljátok olyan fiatal leányok miatt, akik majdnem gyermekeitek lehetnének?

Figyelt kérdés

Én már nyugdíjkorba érek lassan, házasságban élek nálamnál másfél évvel fiatalabb feleségemmel, boldogok vagyunk, gyermekeink egyetemet végeztek, és pár éve dolgoznak már.

Őket is kérdezem az alábbiról, de nem tudnak mit mondani.

Kérlek, magyarázzátok el nekem ezt az új tendenciát, hogy lehet, hogy harmincon felüli, családalapításra érett meglett emberek nem a korosztályukkal akarnak családot alapítani?

Amikor mi voltunk fiatalok, eszünkbe nem jutott volna, hogy teszem azt, 36 évesen 21 éves gyerekekkel komoly kapcsolatba kezdjünk. Ez a másik, hogy mi huszonévesen a nekünk való huszonéves leányok közül válogattunk, és nem válogattunk sokáig, jóval több is a korosztályunkban a tartós házasság, mint a maiaknál.

És csak álmélkodom, mennyi remek karban lévő, huszonéveseket megszégyenítő, gyönyörű, okos, ápolt, kedves hölgy szaladgál egyedül a világban, mert a hozzájuk korban illő harmincasok inkább tinikorból alig kinőtt lányokkal szaladgálnak, soha nem volt még ennyi harmincas egyedülálló hölgy, mint manapság.

Huszonévesen hol voltatok, fiatalemberek?

Most amikor családot kellene alapítani, miért hagyjátok cserben a nektek teremtett generációt?

Hiszen mégse lehet várni, hogy egy fiatal, harmincpár éves ifjú nő - a ti példátokat követve - majd' ötven éves, nagypapakorú emberekkel szórakozzon.

Miért lehet ez, kérem, válaszoljatok, vitatkozni is lehet csak a személyes támadásokat kerüljük.



2016. márc. 12. 07:21
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
91%

"Én is valamiféle ilyesmi

fogyatékosságot sejtek a háttérben.

Érett férfi nem akar gyereklányokkal

komoly kapcsolatokat." ezen besz@rtam jól mondtad!! :D

am meg mit kell itt firtatni meg a media stb vilagon mindent idehozni.. sztem annyi h mindenki azzal van akivel akar, meg aki hagyja h kihasznaljak az a sajat hulyesege. De akkor is gaz ha egy 30 folotti 20 alattiakra megy ra. Szanalmas es nevetseges. Ebbol latszik h eretlen, mert azert nem a sajat korosztalyat valasztja mert az elott mar nem menne a "nagyfiuskodas". Jo nem azt mondom h valaki nem szerethet bele fiatalabba, de mikor itt az oldalon valaki megkerdezi h ki hany evessel jarna es kor is irjon, es 30-40 evsek ideirjak alap 'elvarasnak' hogy pl 18-25 vagy hasonlo (a minimum kor a lenyeg) akkor azt nagyon megtaposnám!

2016. márc. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 anonim ***** válasza:
93%

'Egy 30-as férfi már ért el sikereket (ami igenis az ő érdeme)'



A siker valóban az ő érdeme, de én nem erről beszéltem. Egy fiatal férfinak is lehet tehetsége ahhoz, hogy sikereket érjen el, de valahol el kell kezdeni! Nem születhet azonnal sikeresként, ahhoz idő kell, és az hogy ez az idő a 35 éveseknek már megadatott, nem érdem, ez csak az élet rendje. A mostani huszonéveseknek is meg fog adatni. Amúgy meg a legtöbb magyar férfi teljesen átlagos és nem ér el világraszóló sikereket, egy házat vagy autót alig tudnak összekaparni, szóval én nem beszélnék olya magas lóról.

2016. márc. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 anonim ***** válasza:
27%
Jó én egyébként pont 25 vagyok, de éppen, hogy azt látom, hogy azok a lányok, akikkel akarnék is kezdeni valamit, azok pont a nálam idősebbek között keresgélnek, pedig rám aztán nem lehet mondani, hogy gyerekes vagy komolytalan lennék. Viszont ennek megfelelően 30-35 évesen én sem szándékozom majd a már kiélt korombeliekkel kezdeni.
2016. márc. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 anonim ***** válasza:
12%

29:

Miért akarNÁnak? :D Nézd már meg a legvonzóbb 18-25 év körüli nőket. A döntő többségük saját magánál 5-15 évvel idősebb férfiakkal van rendszeresen vagy eggyel tartósan.

Egy nő 18-25 évesen van a csúcson külsőre is. Egy férfi 28-35 évesen. Ezért akar"ná"nak. A két nem, a másik szemében legvonzóbb korosztálya egymásra talál.

És még valami: A két nem NEM ugyanazokat a dolgokat akarja egymástól. Amire egy férfi vágyik egy nőtől a megállapodáshoz és családalapításhoz, azt egy nő leginkább 20-25 évesen tudja megadni. Amire egy nő vágyik egy férfitól, azt egy férfi leginkább durván 28-35 korában tudja és akarja megadni.


Azzal pedig totálisan egyetértek veled, hogy mindkét nemnek tennie kell a saját sikeréért. Sem a jó pinák, sem a jó farkak nem repkednek csak úgy a levegőben.


30: Nagyon egyetértek ezzel.


31: Nagypapám kereken 30 éves, nagymamám kereken 20 éves volt, amikor 1954-ben összeházasodtak. Papám 2001-es haláláig egészen.


32: Te most fiatal férfi vagy, aki irigykedik az idősebbekre? Bocs, de a fiatal férfiaknak is jutnak szép, vonzó nők. Sosem tartottam magam valami hatalmas nőcsábásznak, de mindig jutott nekem általában durván korombeli vagy kicsivel fiatalabb nő. Ne a 30-as férfiakat okold, hogy elveszik tőled a korodbeli nőket. Te csinálsz valamit rosszul, ha nem vagy sikeres a nőknél, nem pedig mások "lopják el" tőled a nőket.


33: Én 25 éves koromban a 17-26 éves lányok iránt érdeklődtem. Talán kicsit tágítanod kéne neked is az érdeklődési körödet.

2016. márc. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 anonim ***** válasza:
86%

18:05 ez nem jött össze, nem férfi vagyok, hanem nő és felháborítónak tartom, hogy ilyen lekezelően nyilatkoznak a feltehetően teljesen átlagos kinézetű és életű férfiak a harmincas nőkről.

20-25 évesen családalapítás és megállapodás? Na ne röhögtess. xD 24 vagyok és eszemben sincs családot alapítani vagy házasodni, tanulni akarok és dolozni, megalapozni a saját jövőmet és ahogy nézem a többi társam is ilyen általában és nem az az álmunk hogy fiatalon valami idősebb pasas gyerekeit pelenkázzuk és piszkos gatyáját mossuk... Különben meg a friss husika is lesz majd harmincas. Akor mit csináltok velük? Lecserélitek a következőre? Vagy addigra az együtt eltöltött évek és 2-3 gyerek miatt megengedtek nekik némi értéket?

2016. márc. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 anonim ***** válasza:
91%

istenem ez a sok álltalanosítás...

van idosebb aki akar gyereket/meg akar allapodni/komoly/nemkomoly stb es ugyan ugy fiatalabba is, ferfibe, nobe is mindenféle felallás...

vki irta hogy ha 35 lenne nem kene a 'korabeli kiélt nők' - ja mert mind kielt mi? ennyi erovel te is az vagy. Ja akkor gyere ossze gyerekkel, csak mert isten bocsassa meg egy 35 eves embernek volt mar tobb kapcsolata ennyi idos korara... pff

2016. márc. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 anonim ***** válasza:
18%

35:

Tudok magamnak 20-25 körüli nőket szerezni és olyanok is voltak már az életemben, akik szívesen alapítottak volna családot velem. Diplomás csajok is. Nem mindenki van őrületig oda a "karrierkedésért" és a bulizásért, "kiélésért" a húszas éveiben.

Én személy szerint nem panaszkodom. Nem érdekelnek a 30-on felüli nők, mert tudok találni magamnak 30-on aluli nőket. Akikre valóban vágyom. Ezzel mi a baj?


"a többi társam is"

Gondolom ha diplomás vagy, akkor nem vegyesen diplomás és melós és szakmás és városi és vidéki és stb-stb nők a társaid is. Ha értelmiségi vagy, ha nagyvárosi vagy, akkor gondolom a legtöbb nő ismerősöd is hozzád hasonló hátterű.


"Vagy addigra az együtt eltöltött évek és 2-3 gyerek miatt megengedtek nekik némi értéket?"

Így van, ezt pontosan eltaláltad. Ahogy a nagypapád vagy dédpapád sem cserélte le a tőle alapból 5-10 évvel fiatalabb feleségét egy újabbra, úgy én sem tenném.


36:

Magamtól nem ugyanazt várom el, mint egy nőtől nyilvánvalóan. Sőt, a nők sem azt várják el a férfitől, mint saját maguktól. Ez ilyen. A két nemnek egymással szemben különbözőek az elvárásai, képzeljétek el.

2016. márc. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 anonim ***** válasza:
100%
Bulizást és kiélést nem említettem, tanulj megolvasni. Itt a szabadságról van szó. Hogy nem akarnak a nők egész életükben rabszolgaként robotolni egy családban. És bizony azok a nők akik tisztában vannak a lehetőségeikkel azok közül igen kevesen akarnak a gyereklétből kiugorva azonnal megállapodni és családot alapítani. Te miért nem 25 évesen alapítottál családot? És azt ne mondd, hogy mert akkor még nem volt meg minden hozzá. Ugyanmár, akit éget a vágy az nem foglalkozik ezzel. Valószínűleg azért nem akkor csináltad, mert te is ugyanúgy szabad akartál lenni és kihasználni a lehetőségeid, sőt valószínűleg ki is akartad élni magad. Szóval igen gázos, hogy olyat vársz el a lányoktól amit te sem teljesítesz.
2016. márc. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 anonim ***** válasza:
38 as az első két mondatodat ha anyád is vallotta volna akkor nem ismernéd apádat, vagy nem is lennél itt írni. Te ezt szánod a gyermekeidnek? Ha akarsz egyáltalán. A többi írásoddal egyet értek. Ezt a "rabszolgaság" mizériát meg tényleg hagyjuk a jövőben, mert ilyen nincs.
2016. márc. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim ***** válasza:
Hopp elnézést 2. és 3. mondat. 29/f
2016. márc. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!