Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, akik sokszor szidjáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, akik sokszor szidjátok a nőket, hogy nincs normális közöttük, számotokra milyen az ideális "normális" nő, mit értetek a normális jelző alatt?

Figyelt kérdés

Csak azért kérdezem, mert sokszor belefutok a valóságban is abba, hogy a pasik bírájlák a nőket, hogy mennyire nincs köztük normális, holott az én baráti társaságomban rengeteg csinos, okos, vidám intelligens lány van :)


(én kapcsolatban élek, úgyhogy nem azért tettem fel a kérdést mert elkeseredett d.gtalan p.csa vagyok)



2016. máj. 18. 23:11
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
82%

Ezt tőlem kérdezed?

Sokmindent leírtak a többiek, de így 40es fejjel...

Bőven elég, ha szeret, és ezt nem is titkolja, és az is egy jó pont lenne, ha nem szúrna hátba rendszeresen.


Úgy tűnik, hogy a barátnőid nem ilyenek. De valószínű, hogy csak nem ismered őket eléggé, és magadat sem. Vannak helyzetek, amikor csak a "kiválasztottak", tudják ezt a két dolgot megadni.


Az viszont elszomorít, hogy a fiataloknak a külső a legfontosabb. Ez lerí a válaszokból.

2016. máj. 19. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
Utolsó, nem a külső a legfontosabb, de kért egy leírást. A nőknek ugyanúgy számít a küllem, szóval miért ne írhatnám le, hogy milyen nő tetszik? :) Oda van írva egy rakás belső tulajdonság.
2016. máj. 19. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:

Nem kell álszentnek lenni szerintem... mindenkinek fontos a külső. Az alapján vonzódunk valakihez, főleg szexuálisan. A probléma ott kezdődik, hogyha valaki a kidolgozott testnél tovább nem lát..

Példa: van egy csaj ismerősöm, ő folyamatosan szexel egy helyes, izmos mérnök fiuval. Csak szexelnek... A fiu az kb. 2-3 naponta elkap még más lányokat is , de a csaj ismerősöm az állandóan maradt. Mikor megkérdeztem a csajt, hogy amúgy szoktak-e beszélgetni, vagy valami, csodálkozva nézett rám, hogy hát nem. Sose beszélgetnek, max néznek egy filmet, és utána numera. De amugy is , ha néha szól valamit a fiu, akkor lehet érezni, hogy milyen ostoba. ... És én rákérdeztem, hogy hát akkor most mi ez az egész: és mondta a csaj, hogy hát teljesen oda van érte, mert annyira helyes, meg jó teste van.... NO COMMENT.

Ez már az a kategória, ahol el van túlozva a külsőség.

De amúgy fontos, hogy olyannal legyünk, aki KÜLSŐLEG-BELSŐLEG vonzó számunkra. Nem kell álszenteskedni, mindenkinek fontos az hogy vonzódjon a másikhoz.

2016. máj. 19. 00:27
 24/32 anonim ***** válasza:
56%
A guminőm. A technika rohamos fejlődése miatt, hamarosan lecserélem.
2016. máj. 19. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
65%

Jó párszor megkaptam már, hogy szidom a nőket, de igazából az embereket szidom, nemtől függetlenül. Az más kérdés, hogy néhányan magukra veszik és sérti az önérzetük.

Egy kezemen megtudom számolni, hogy hány olyan lánnyal találkoztam, akit tényleg sokra tartok. És egy kezemen megtudom számolni, hogy hány srác barátom van, aki tényleg megbízható. Szóval, összességében az embereket nem tartom általában sokra, de válaszolok a női részére.


- Legyen megbízható: Ez az, amire szinte minden nő és férfi rávágja, hogy ő bizony megbízható. A valóságban azonban, nem így van.

Konkrétan alig ismerek olyan nőt, aki tényleg megbízható. Nem azt mondom, hogy nincsenek ilyen nők, csak nem a környezetemben. Miért nem?

Jó emberismerő vagyok, valamiért könnyen megnyílnak nekem az emberek. Rengeteg lánytól hallottam már a kapcsolatukról beszélni és mindnél valami sántított. Jó pár megcsalta a pasiját, jó pár érdekből volt velük, jó pár érzelmileg már unta az illetőt. Őket valahogy nem tartom megbízhatónak. Azt vártam, hogy a srácok sokkal szemetebbek és bunkóbbak, de meglepő módon, sokkal több őszinte érzelmet láttam rajtuk ilyen témáknál.

A megbízhatóban az is benne van, hogy számíthassak az illetőre. Nos, itt is rengeteg nő elbukik. Amint a pasi már nem elég férfias, mert valami miatt megtörik, akkor sok nő elkezdi sajnálni a pasiját és nem tud már férfiként tekinteni rá. Ez nekem óriási meglepetés és csalódás volt.

- Ne taktikázzon: Rengeteg nő taktikázik. Mindenféle barátnőktől hallott dolgokkal, újságban és neten olvasottakkal, meg kitalált, saját túlbonyolított apróságokkal.

Pl. rémisztő a legtöbb csaj, ha nincs dolga. Nekiáll unatkozni és a pasin vezeti le.

- Legyen tartása: Szintén kevés nőnek van. Sorban hallom kb. havonta egy nőtől, hogy a pasija mekkora bunkó, milyen agresszív, megcsalta és hasonlók, de a nő teljesen megalázkodik. Merthogy ő szereti. Értem én a dolgot és sajnálom is a helyzetet, de az ilyen nőket nem tudom igazi nőnek tekinteni. Meg amikor rámásznak valakire és folyamatosan zaklatják. Velem is volt már olyan, hogy közöltem a lánnyal, hogy nem érdekel, de naponta hívogatott és ezért kikapcsolva kellett tartanom a telefonom.

- Tiszteljen: Természetesen ezzel egyenértékűen én is tisztelem őt. Ha kérdezzünk egymástól, normálisan válaszoljunk. Ne hisztizzünk, ne kiabáljunk, ne őrjöngjünk. Figyeljünk a másikra és sok-sok ilyen apróság, ami nálam alapvető.


Ezek mellett van még jó pár apróság, aminek örülök. A Niburu hívőket én is kerülöm! :D


#15-ös nagy igazságot írt! Az egyetemen tényleg nincs több okos ember, mint máshol, csak tanultabbak. Jártam lepukkant általános iskolába, elit gimibe, OKJ-ra lepukkant szakközépben és most egyetemre. Az egyetemen inkább úriasabbak az emberek és művibbek. Az egyszerűbb emberkék meg sokszor sokkal talpraesettebbek. De ezt általánosan nem jelentem ki, mert vannak fordított példák is. Nem lesz feltétlenül buta, aki egyetemen van és okos, aki szakközépben.

Azzal viszont sokszor találkoztam, hogy egy lány azt mondta, hogy mennyi okos és szép barátnője van. Valóban szépek voltak, de nem túl okosak, csak teljesen átlagosak. Az emberek sokszor elfogultak a barátaikkal szemben.


Eddig egy nővel találkoztam, akire azt mondtam, hogy Ő igen! Le is csaptam rá, 4 évvel idősebb volt. Össze is jött. Ő tényleg okos volt és tájékozott. Mindenről volt véleménye, magas szinten volt a műveltsége, lehetett rá számítani, talpraesett volt és még sorolhatnám. Sajnos a távolság miatt volt vége és mert nem akartam lehúzni. Ő dolgozott, lassan gyereket akart, nekem meg azóta is van egy kicsi vissza az egyetemből.


Őszintén szólva, most viszont dilemmában vagyok, mert fogalmam sincs, hogy találjak normális lányt. Egyre inkább tapasztalom, hogy valamiben kihívónak kell lenni, hogy felfigyeljenek az emberre. Jellemzően külsőségben vagy teljesítményben.

Nekem alapvetően nincs ilyen tulajdonságom. Nem vagyok élsportoló, nem vagyok nagydumás, nem vagyok partiarc, nem vagyok helyes, nincs pénzem menő ruhákra. Szóval nincs bennem semmi, amire alapvetően felfigyelnének a lányok.

A személyiségemmel nincs különösebben gond, ezt sokszor megkapom. Minden olyan lány, akivel komolyabban elbeszélgettem, oda meg vissza volt, hogy milyen normális vagyok, milyen jó meglátásaim vannak, milyen okos vagyok és sorolhatnám. De valahogy, ez nagyon, nagyon ritkán volt jó bármire is. Hiába állították, hogy jó a személyiségem és örülnének ilyen pasinak, de mégsem fogtam meg őket.

Néhány hónapja elkezdtem edzeni. Az edzéssel jár egy kezdeti, szemmel látható növekedés, ami nálam kicsit jobban látszik, a jó genetikámnak köszönhetően. Edzés után 2 napig eléggé bevagyok durranva. A lényeg, hogy látszik ennyi is. És elszomorított, amit ez miatt tapasztaltam. Egyszerűen jobban kellettem a lányoknak. Akiket amúgy is ismertem, jobban figyeltek rám beszélgetéskor és többet lógtak velem. Akivel összeszoktam futni ismeretlenül, jobban megnéztek és sokszor mosolyogtak.

És ez nem esett jól. Ugyanaz a srác vagyok belül, ugyanazzal a tartalommal. És eléggé zavar, hogy pl. a buszmegállóban lévő csaj csak azért mosolyog minden reggel újabban, mert lett rajtam egy kis izom. Értem én, hogy ennyire felszínes a világ, de eléggé szíven ütött a dolog. És nem akarok olyan nőt, aki ilyen külső dolgok miatt figyel csak fel rám, ezek nélkül meg észre sem venne.

Szóval, most nem nőgyűlölőként, csak csalódottan dilemmázok, hogy mégis hogy találjak majd egy jó barátnőt. De bízok a dolgokban, hogy baráti társaságnak köszönhetően, belebotlok egy megfelelő lányba, akire azt mondhatom, hogy számomra teljesen normális! :D

2016. máj. 19. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
74%

Akik általánosan bíráskodnak, azok maguk is nagyon felszínesek, üres fejűek, olcsó jános ízlésűek, ez mindig így van.

Nem értem, hogy más rendesebb, dolgosabb nők miért hibásak amiatt, mert a srác a korábbi választásoknál a csöcsökre és combokra, műkörmökre ment. Ezt meg tudná valaki konkrétan magyarázni?

2016. máj. 19. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
46%
17,19, 25 sok igazság van benne.A magam részéről első helyre tenném,hogy legyen megbízható: ha van valami konfliktus köztünk ne rögtön más karjaiba meneküljön,hanem próbálja megoldani,vagy ha nem vagyok jó neki, akkor szakítson először utána keresgéljen(akiről tudom ,hogy megcsalata az előző párját az kilőve,ne legyen 10nél több szexuális partnere aki e fölötti nekem az már a könnyűvérű kategória,egyéjszakás,szexkapcsolat nemigazán tetszik egynőtől). Legyen intelligens (nem kell diplomásnak lenni)annyira,hogy meg tudjunk mindent beszélni.Legyen valamennyire vidám beállítottságú ne egy életunt egyén akinek ez tükröződik is az arcán. Legyen többféle céljai( a kapcsolatunkkal,munkájával...).Legyen káros szenvedélyektől mentes(dohányzás...).A külső egyéni izlés kérdése a magam részéről a szélsőségeket nem kedvelem,nőies legyen,ne legyen túlsúlyos, ápolt legyen, haja,fogai(ez alap).
2016. máj. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
89%
25# most nem azért, de miért így állsz hozzá, hogy milyen felszínes a világ? Én is szívesebben nézem meg azt, aki csinos, van izma, pusztán azért, mert azzal az is jár, hogy tudom, törődik magával, az egészségével, van igénye magára és más dolgokra is. A külsőddel üzensz a belsődről is. Miért kell egyből ráfogni, hogy felszínes és a külsőségekre megy valaki, ha tetszik neki ez a tulajdonságod, aminek egyébként van látható következménye is?
2016. máj. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

"ne legyen 10nél több szexuális partnere aki e fölötti nekem az már a könnyűvérű kategória,"


Hány éves vagy batman? Egy bizonyos kort ha elér egy nő, akkor a 10 már nagyon könnyen összejön, akkor is, ha hónapokat vár minden szex előtt. Ez max. annak nem jön össze, aki évekre betonozza be magát a kapcsolataiba, akkor is, ha az történetesen szar. 22-23 évesen már semmi érdekes nincs abban, ha lefeküdt 10 pasival, tekintve, hogy mondjuk 16 évesen elveszteni a szüzességet egyáltalán nem érdekes dolog, mivel sokan addigra már fél-egy éve járnak a barátjukkal. Na most ha valaki 6-7 ÉV alatt lefekszik 10 pasival, az mitől könnyűvérű?

2016. máj. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Mondjuk azt, hogy hűséges.

De ilyet nem nagyon látok...

2016. máj. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!