Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, akik sokszor szidjáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, akik sokszor szidjátok a nőket, hogy nincs normális közöttük, számotokra milyen az ideális "normális" nő, mit értetek a normális jelző alatt?

Figyelt kérdés

Csak azért kérdezem, mert sokszor belefutok a valóságban is abba, hogy a pasik bírájlák a nőket, hogy mennyire nincs köztük normális, holott az én baráti társaságomban rengeteg csinos, okos, vidám intelligens lány van :)


(én kapcsolatban élek, úgyhogy nem azért tettem fel a kérdést mert elkeseredett d.gtalan p.csa vagyok)



2016. máj. 18. 23:11
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
Relativ kinél mi a normális, Te lehet normálisnak tartod a saját azonos nemü fajtársaidat haveri szinten egy szögből nézve, nem neked van dolgod Nőkkel. Érted, én is mondhatnám hogy Jaj nekem olyan jó fej normális szingli haverjaim vannak, Igen ám csak ha összekerülnétek azért még is csak találnál hibákat amitől megkérdőjeleznéd. Mellesleg most mit vársz logikusan, ha van normális ilyen barátnőd és van barátjuk, most azt akarod hogy teperjen érte egy másik pali ?. Mellesleg ti akik kapcsolatban vagytok könnyen osztjátok az észt, királyi székben érzitek magatokat, Igy nem tudtok azonosulni azzal a helyzettel amit lentebb tapasztalni lehet
2016. máj. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

Emberi természetű. Kedves, barátságos, nem előítéletes...

Nem hisztizik apróságokon, nem fúrja, szidja a másikat. Nem kelleti magátt...

De ezekkel a normális nőkkel egy gond van csak. Nagyon tökös, macsó ak kell lenni hogy meg lehessen őket hódítani.

2016. máj. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!