Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, akik sokszor szidjáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, akik sokszor szidjátok a nőket, hogy nincs normális közöttük, számotokra milyen az ideális "normális" nő, mit értetek a normális jelző alatt?

Figyelt kérdés

Csak azért kérdezem, mert sokszor belefutok a valóságban is abba, hogy a pasik bírájlák a nőket, hogy mennyire nincs köztük normális, holott az én baráti társaságomban rengeteg csinos, okos, vidám intelligens lány van :)


(én kapcsolatban élek, úgyhogy nem azért tettem fel a kérdést mert elkeseredett d.gtalan p.csa vagyok)



2016. máj. 18. 23:11
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
93%

Itt akarod megtudni?Hát meg fogsz lepődni!

Privátba menni fog a fejjátszás rendesen.

2016. máj. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:

Én egyetemen sok lányt ismerek, akik jó alakúak, vékonyak, jó fejek, nagyon okosak, intelligensek...

De viccen kívül.... tényleg sok ilyet ismerek, barátnőim is ilyenek. Mondjuk van barátjuk, dee én akkor is sok ilyen emberbe botlok bele, nem is értem hogy nektek hogy nem sikerül.... Járjatok egyetemi bulikba, vagy kultúrális helyekre :)

2016. máj. 18. 23:31
 13/32 Sunshinedoll ***** válasza:
83%
Szerintük olyan, hogy normális nő egyáltalán nem létezik. Ezért vannak mindig egyedül. :D
2016. máj. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
47%

"Mondjuk van barátjuk..."


:D Felvegyem a pléhpofát, s ráncigáljam el valamelyiktől? Vagy mégis hogy kéne kivitelezni, ha a normális nők mind foglaltak? -.-"

2016. máj. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
78%

Én kapcsolatban vagyok és egyetemi helyekre járok, de azt már most leírom, hogy az egyetemen is ugyanannyi a primitív, buta, pénzéhes p*csa, mint máshol.

Nagyon nehéz intelligens lányt találni, mert az amúgy totál homály elméjű, divaton és vásárláson kívül semmiről egy szót sem tudó lány bekerül az egyetemre és ugyanolyan homály marad azonkívül, hogy az éppen tanult szakot megtanulja és ahhoz ért meg felhúzza az orrát.

Tisztelet a kivételnek.


Egyébként a normális nő az, akivel összeillünk. Aki normális nőt vagy férfit keres és nem talál, az nem olyan emberekkel ismerkedik, akikkel egy kategóriába tartozik (testileg és kulturálisan, szellemileg, értékrend szerint) egyaránt.

Én is azért találtam párt, mert láttam magam reálisan és csak annyit várok el a páromtól, amennyit én is adok neki. De annyit minimum. Találtam is párt.

2016. máj. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti: nem írtam hogy minden normális nő foglalt....

Utolsó: Abszolút egyet értek!!!!! Minden egyes mondatoddal!

2016. máj. 18. 23:39
 17/32 anonim ***** válasza:
54%

Elég normális, ha


- nem követi a bulvárt

- nem zúdítja a nyakamba az összes rossz dolgot és vonja ki magát azzal, hogy "te vagy a férfi"

- nem vetet magának mindenféle szemetet havi szinten

- nem az anyja az isten akinek minden mondata szent kinyilatkozatás

- tud norálisan főzni, figyelembe veszi az ülönös étkezési szokásaim (egybefőtt rizs pl)

- nem tölt meg 5 szekrényt ruhával és utána rinyál, hogy nincs semmi amit felhevetne, de tenni se tudja el az újakat, de a régiekből nem szabad szelektálni

- nem visít, hogy gyereket akar

- nem vallásos, őrült (Nibru halálcsillag meg ilyenek)

- nem szélsőliberális, migránssimogató vagy ilyesmi

- nem csináltat magának öregasszonyos frizurát 30 éves korában

- nem vár el napi 3-4 szexet, ahol csak nekem kell dolgozni

- alapból nincs olyan szex ahol csak nekem kell dolgozni kivéve ha olyan a helyzet és néha fordítva is

- kedvesség, figyelmesség, visszafogottság

- erős humor

- moralizálás, eltűnődés az élet nagy dolgain, fantáziáimban való részvétel (ha elkezdek mesélni valamit akkor folytassa, vagy csak érdklődjön)

- ne bántson, ne üssön meg, ne gyalázzon, ha elrontok valamit, vagy nem vagyok túl jó az ágyban

- ne dagadékozzon le, ne humorizáljon azzal hogy a szomszéd kockahasú srác milyen jó az ágyban

- ne hallgasson egész nap pszichopata hangerőn rádiót

- ne zavarjon ha alszom

- legyen igénye a nyugalomra és a privát szférára

- ne akarjon egy pesti panelban lakni

- művészetek értékelése, színdarabokra járás

- megasztár, valóvilág stb. ignorálása

- tudjunk együtt sorozatozni esténként (Star Trek, Trónok Harca, AHS, Walking Dead, Breaking Bad stb).

- nee legyen felületess, ha valaminek a "rajongója" az érdekelje normálisan, nem proli módon

stb.

2016. máj. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
56%

De a nem foglaltak közül is szinte mindnek van valami titkos imádottja. Akkor hát miért rondítsak bele ebbe a már stabilan álló eszménykompozícióba a felbukkanásommal, ha egyszer látom azt az oltári hatalmas differenciát köztem és az ideál között?


Most így jobban belegondolva milyen nőt tartok normálisnak? Talán azt, aki férfiak terén mindentől és mindenkitől független. Nem könnyű ilyet találni.

2016. máj. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
74%

-magasabb, mint 170 cm

-szép mandulavágású szemek, színe mindegy

-hosszú haj, szín mindegy bár, ha túl extrém, akkor nem tetszik

-szép, ápolt kéz

-egyenes hosszú lábak, szép lábfej-lábujjak

-homokóa alkat, kerek feszes pörge fenékkel, amire ha rácsapok, picit lötyög csak

-adjon a külsejére, legyen ápolt, szolid

-azt nézze, mi áll jól neki, ne a divatot kövesse

-Legyen kedves szerethető, aranyos

-Vevő legyen a humoromra

-Legyen okos, intelligens, lehessen vele beszélgetni bármiről

-Megértő, jóravaló, gondoskodó

-Tudjon jól sütni, főzni

-Akarjon gyereket később, családot stb.

-Meghallgasson, ha szükségem van rá

-Legyen 20-30 közötti lehetőleg

-Ne legyen beképzelt

-Ne legyen könnyűvérű

-Ne legyen hazug

-Ne használjon ki

-Ne legyen elmebeteg, önző, gonoszkodó, gunyóskodó, lenéző, közönyös

-Ne legyen empátiakirálynő, aki mindenkin és mindenen érzeleg

-Ne legyen buta fanatikus, semmiben sem, se vallás, se szekta, se politika, mert rögtön kizáró dolgok

-Ne legyen erőszakos

-Ne legyen sértődékeny


Soroljam reggelig? :D

2016. máj. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
67%
Azoknak, akik itt kőkeményen SZIDJÁK a nőket, egy se normális, és csak is azért nem azok, mert ők nem kellenek nekik. Ha leállnának velük, akkor BÁRMILYEN lehetne a nő, megfelelne. De mivel olyan lúzerek, hogy senki nem áll le velük, ezért a világ legtökéletesebb nőjére is ráordítják, hogy szar szutyok ribi.
2016. máj. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!