Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az itteni nők miért biztosak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az itteni nők miért biztosak abban, hogy a párkeresésben sikertelen, nők által semmibe vett férfiak belülről is értéktelenek, visszataszítóak?

Figyelt kérdés
Aki pedig a vonzó külsejénél fogva könnyen talál párt, az biztos egy Oroszlánszívű Richárd reinkarnáció.
2016. máj. 27. 13:50
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
79%
Nyilvánvaló, hogy nem mindenki gondolja így és nem is mindenkire igaz. De akkor is tény, hogy sok fiú/srác/férfi kizárólag a külsejére fogja a sikertelenségét és a nőket kategorikusan felszínesnek nyilvánítja (kényelmesen elhárítva ezzel a saját felelősségét, persze), és meg van győződve, hogy meg sem akarják látni a gyönyörű belső értékeit. Miközben a belső értékei el vannak ásva valahová az önsajnálat, nőgyűlölet és frusztráció szemétdombja alá.
2016. máj. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:
De nem értem, hogy ha valakit első ránézésre, mindenféle komolyabb beszélgetés, ismeretség nélkül, egy egyszerű köszönést vagy érdeklődést követően MINDIG, MINDEN HELYZETBEN, MINDEN NŐ elutasít, elküld, leráz, annak mi más gondja lehet a külső megjelenésén kívül. Jó most lehet jönni az önbizalom, magabiztosság, határozottság, kisugárzás szlogenekkel, de egyrészt valamilyen szinten ezek hozzátartoznak a megjelenéshez, részben pedig abból fakadnak. Például akit iskolában sokat szekáltak a külseje miatt (a 15-16 év alatti korosztály ezt előszeretettel teszi a csúnyább gyerekekkel), aki olyan helyen nőtt fel, hogy a környezete is gyakran bántotta emiatt, szóvá tette, aki semmilyen pozitív tapasztalatot nem szerzett, annak nem igazán lesz önbizalma, nincs miből felépíteni. Ebben segíthetnének nekik a nők, ha nem küldenék el egyből, azonnal még akkor is, ha értelmesen és kedvesen közelít, még azok is, akiknek nincsen éppen barátjuk. Egy-két kedves szót, biztatást, önbizalom-tuningot mindenki megérdemelne. Nem kell vele összejönni, csókolózni, lefeküdni, csak tényleg egy kis biztatás kellene. Nem, ehelyett a nők belerúgnak még egyet a már földön fekvő lelki hullába...aztán csodálkoznak, hogy miért ennyi a nőgyűlölő, megkeseredett férfi.
2016. máj. 27. 14:47
 23/37 anonim ***** válasza:
73%
Egyébként én "Rühellem a nőket" felhasználóval is tök jól ellevelezgettem,érvelt,ellenérveltem,velem sosem volt tiszteletlen,sajnálattal olvastam h mással igen.Bizonyos koron és élettapasztalaton túl a nők(többsége) a belső értékeket keresi a másikban és ha sok ponton egyezik azzal akit keres,akkor nézi h adott emberrel mint FÉRFIval tud-e kezdeni v sem.Tiniknél ez épp fordítva van még.A párkeresésben sikertelen ffiak 98%a párkeresésben sikeres ffi lehetne HA mélyen magába nézne,dolgozna a sérelmein,kudarcain és rájönne végre h nem a cm,a hajforma,az egzisztencia v annak hiánya felelős a sikertelenségükért hanem ők.Akit(!) választanak,ahogy udvarolnak,amennyire értékelik a nőket,amit sugároznak magukról kifelé.Ne haragudjatok de a "lúzer vagyok,ocsmány a képem biztos azért,150cm vagyok azért,mert a nők a pénzre hajtanak azért" hozzászólók belső értékeire ki kíváncsi amikor látom magam előtt ahogy otthon fetreng a gép előtt az önsajnálat mocsarában dagonyázva és nem figyeltek ránk,akik igyekszünk benneteket bátorítani,nektek tippeket adni,ötletelni h min lehetne javítani.Mi lenne ha ELFOGADNÁTOK amin változtatni nem tudtok,JAVÍTANÁTOK amin lehet és hülye pitschák hülye reakcióin sírás helyett KERESNÉTEK a megoldást a problémáitokra.Építs fel egy vonzó személyiséget (igen,direkt nem külsőt írtam) akire kíváncsiak a nők!Feladat adott...
2016. máj. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
83%

Na, elmondom az én kis sztorimat! Ez csak pár a sok közül.


Én olyan vagyok, hogy általában megszoktam adni az esélyt olyan pasiknak is, akik nem az eseteim. Már hátha ő lesz az, akivel jól kijövünk. Ergo itt is visszaírtam mindenkinek. (nem hiába a múltidő)

Leveleztem innen pár pasival, sőt eggyel még találkoztam is.


Kezdeném azzal, akivel találkoztam. Kb. 2 hónapig Skypeoltunk, telefonáltunk, tehát ismerkedtünk. Szimpatikus volt és mellesleg külsőre is teljesen az esetem. Kiderült róla, hogy totál nőgyűlölő. A miértjét nem tudom, de ha nem úgy volt ahogy azt ő szerette volna, akkor mindenféle jelzőket aggatott rám, majd megsértődött. A többi dolgait nem is sorolnám fel, mert csak felhúzom magam rajta...

Amúgy a találkozó meglepő módon jól sikerült!


Akkor voltak olyan pasik is, akikről több levélváltás után derült ki, hogy baromi nagy gáz van velük.


Az egyiket a testvérszex izgatta, a másik mindenféle dominaszerkós nőkről küldött képet, hogy ő ilyen ruhában képzeli el velem a szexet. A harmadik konkrétan kijelentette, hogy neki mind1, hogy milyen nő csak már legyen valaki, aki főz, mos, vasal rá.

A negyedik a volt barátnőjéről áradozott s közben nem értette, hogy miért nem talál párt magának.


Igen, és ezek azok a férfiak voltak, akik "normálisnak" titulálták magukat.


Én köszönöm szépen nem kérek egy darabig az ismerkedésből, mert becsömörlöttem.


A randikról már ne is beszéljünk...

Kiábrándító, amikor napokig izgatottan készülődsz egy randira és a sokadik után sem úgy jössz haza, hogy: naaa végre egy értelmes emberrel sikerült pár kellemes percet/órát eltölteni.

2016. máj. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
67%
Hát igen, mindenki saját magát tartja normálisnak...:D
2016. máj. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
67%

És igen, én is leveleztem már hibbantakkal, nőgyűlölőkkel, csak úgy fröcsögött a szájukból a gyűlölet, de a vicc benne, hogy ismerkedni akartak ÍGY!

Nem zavartatták magukat, hogy pont azzal beszélnek, akit utálnak okkal, ok nélkül.

(Megjegyzem, hogy nem is akarok ezen az oldalon ismerkedni, mert nem azért regeltem, de ők rám írnak és természetesnek veszik, hogy ismerkedni kell, ha akarja az illető, ha nem.)

Nem értem mire számított, a nőgyűlöletével fog becsajozni, vagy lesz olyan nő, aki bólogató kiskutyaként rámondja, hogy igen minden nő egy rohadt, szemét szajha...?

Vagy volt olyan magát "normálisnak" mondó egyén is, aki mániákus kötözködő volt. Az elején belevitt a táncba, mert hagytam, de utána már inkább fárasztó volt és idegesítő, tiltólistára tettem.

Nem kérek az itteni "normális" emberekből, épp elegen mutatkoztak be...

2016. máj. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
16%

Ugyanazt tudom írni itt is,mint a másik hasonló kérdésnél, engem is itt "nőgyűlölőnek" tartanak,meg egyebek mert le merem írni és ki merem mondani,amit a való életben mindennap látok és tapasztalok.

A belső dologra annyit,gyertek ismerjetek meg személyesen,nézzétek meg hogyan bánok az emberekkel, és meglátjátok :)

24/F

2016. máj. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
43%
Szóval, sikertelen vagyok társkeresésben, nem vagyok egy Adonisz= én minden téren h.lladék vagyok..... Érdekes én nem tudom az olyan nőket szeretni akik, önimádó, b.nkó, és még ráadásul h.lye is, mert majd a ,,párom eltart" felfogással minek tanulni és dolgozni... és tisztelet a kivételnek ha még egyáltalán létezik -.-" mert érdekes mód keresgéltem átlagos és szépek között elutasítás..... de minek normális módon megmondani, hogy bocs nem, mint ha egy sz.r darabbal beszél lehordani mindennek azt takarodj.... interneten meg ha nem nézz ki az ember Adonisznak vagy meg se haladja azt a szintet AKKOR VÁLASZRA SE MÉLTATUNK RÁ....jó megértem társkeresőn is az ilyen ,,sz.x mennyié" meg az ilyen jellegű trágár levélírásra nem válaszoltok, de amikor normálisan ír valaki nektek csak ennyit, hogy nem te vagy az akit keressek vagy valami ? Nem az fárasztó -.-", és kereshet az ember a csúnya nő között is annak is Adonisz jellegű kell mert megteheti -.-"..... Egyetértek a kérdezővel, hogy akinek tényleg így alakult az élete, abba mért kell még jobban beletaposni és mindenEK lehordani és hitegetni ? Mindenkinek lehet gondja nincs olyan, hogy tökéletes... de lányokon/nőkön azt veszem észre csak azt keresi, ha valaki szép minden hibát eltűr, de a csúnyán meg átlagoson csak egy pici ismétlem csak egy pici hiba merjen benne lenni lehordjuk mindennek... szégyen. Ha már nő gyűlölőkről szó eset, én meg köszöntöm a feminista brigádot remélem széné fogtok oltani , hogy ez nem így van és hogy igen is a férfi a szem.t és kérlek pontozatok le ahogy szoktátok ami nem tetszik nektek köszönöm :) <3.... előzőknek üzenem, hogy van kivétel. Ha tényleg valaki picsog h minden nő sz.r azzal van baj, de én nekem is jogomba állna ezeket írni, hogy minden nő szar... mert hogy egy nőnek egy kib.szott kedves szava nem volt hozzám akihez közeledtem és még azt se mondhatom, hogy levegőt se hagytam neki, hát igen aki csúnya meg átlagos az jóra ne reménykedjen....de érdekes mód az adonisz jellegű k.rógépek azok a tökéletességek és ha megcsal, meg agyon ver akkor megy a sípákolás "MINDEN FÉRFI SZEM.T"
2016. máj. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
77%

Off:


A nagyobb lélegzetvételű mondandóitokat azért nem lenne baj, ha kicsit jobban tagolnátok. Talán emészthetőbb lenne és nem úgy nézne ki, mint hogyha odahánytatok volna valamit...


Köszi előre is azoknak, akiknek nem csak az a fontos, hogy kiadja magából, ami benne van, hanem arra is odafigyel, hogy aki elolvassa, értse is, és ne follyon össze a szöveg a szeme előtt...

2016. máj. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
52%
#28 bar eddig total mas velemenyen voltam,meggyoztel.Plasztikaztasd Adoniszra magad,az megold mindent.
2016. máj. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!