Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az itteni nők miért biztosak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az itteni nők miért biztosak abban, hogy a párkeresésben sikertelen, nők által semmibe vett férfiak belülről is értéktelenek, visszataszítóak?

Figyelt kérdés
Aki pedig a vonzó külsejénél fogva könnyen talál párt, az biztos egy Oroszlánszívű Richárd reinkarnáció.
2016. máj. 27. 13:50
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
78%
Hiába plasztikáztatná magát Adonisz külsejűre, attól még a lelkivilág nem változik...
2016. máj. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:
#31: még mindig több olyan nő van, aki elfogadja a rossz belsőt a vonzó külsőért cserébe, mint ennek fordítottját.
2016. máj. 27. 16:56
 33/37 anonim ***** válasza:
56%

Vannak még olyan fiúk/férfiak akik sikertelenek a párkeresésben és nem értéktelenek és visszataszítók(én is közéjük tartozom).


Én a nők terén sikertelen srácnak számítok(szűz vagyok),nem szoktam bántani őket,megadom nekik a tiszteletet,de azért kezd meginogni bennük a bizalmam és kezdek távolságtartó lenni velük.

Amiket látok,hallok a környezetemben és néha olvasok itt,azok alapján néha nagyra szokott nyílni a szemem,hogy b.a.s.z.k.i ilyen létezik.

Igazából én az egésznek a miértjét nem értem.Volt olyan osztálytársam a középiskola folyamán,akinek nem volt gondja a csajozással,a lányok maguktól mentek hozzá,elég volt végigsétálnia a folyosón.Volt barátnője,de mellette mindig volt valami csaj tartalékban.Közben meg a srác buta,bunkó és paraszt volt.Egy összetett mondatot nem tudott leírni helyesen,meg nem tudott a táblánál összeadni két számot.Szünetekben meg nekünk tárgyalta,hogy dugta meg a barátnőjét és,hogy hová élvezett vagy épp a hétvégi buliban hány csajjal kavart.

Ismertem még egy ilyen embert,csak ő még mellé gazdag is volt(apuci-anyuci pénze).Azt kellett hallgatni,hány és milyen csajt fűz éppen.Mert ő a "fűz" kifejezést használta.Úgy tekintett mindkettejük nőkre mint,egy darab húsra és azt is tegyük,hozzá mindkettejük külseje jó volt.


Én meg ültem és néztem,hogy tényleg ez kell a nők többségének?Hogy alázzam,gyalázzam,átverjem, hazudjak neki,kibeszéljem a testi/szexuális dolgait és tartsam bizonytalanságban?(persze tisztelet a kivételnek)


Most biztos jönnek majd,az olyan szövegek,hogy ne sajnáltasd magad,tegyél érte stb...

Nem sajnáltatom magam csak nem értem,én sem vagyok hibátlan,biztos lennének vitáink ha lenne párom,de az biztos,hogy feltétel nélkül szeretném,becsülném és hűséges lennék hozzá és nem aláznám mindenki előtt.


21/F

2016. máj. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
52%
Én a fogalmazásból. Gusztustalannak tartom, hogy itt az oldalon egyesek hogyan írnak, egész más témákban is. Hulladéknak, féregnek neveznek másokat. Hogy lehet így fogalmazni? Meg belerúgásnak, megalázásnak nevezni, hogy valaki nem integetett vissza. Meg káromkodnak egyesek, és úgy beszélnek itt más emberekről, hogy elképesztő. Még ha ismeretlenekről is, vagy ha általánosságban. Általában előbb-utóbb kibukik az ilyesmi az ilyen pasiknál. És igen, másoknál si, legyenek nők vagy férfiak.
2016. máj. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
10%
"Aztán személyes találkozáskor azért rájöttem, hogy mégis mi a probléma vele." És mi volt?
2016. máj. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
2016. máj. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
51%

"Ebben segíthetnének nekik a nők, ha nem küldenék el egyből, azonnal még akkor is, ha értelmesen és kedvesen közelít, még azok is, akiknek nincsen éppen barátjuk. Egy-két kedves szót, biztatást, önbizalom-tuningot mindenki megérdemelne. Nem kell vele összejönni, csókolózni, lefeküdni, csak tényleg egy kis biztatás kellene. Nem, ehelyett a nők belerúgnak még egyet a már földön fekvő lelki hullába...aztán csodálkoznak, hogy miért ennyi a nőgyűlölő, megkeseredett férfi."


Na, én pont ezért.

1., Ha ezt megcsinálom, hogy kedveskedem neked, akkor az van, hogy húzom az agyad, és egy riiiiibanc vagyok (így engedte csak leírni), és mért hitegetlek.

Meg most ne haragudj már, de nem vagyok jószolgálati intézmény. Ennyi erővel az egyetemi tanárom is eljátszhatná, hogy okos vagyok, mert rosszul esik, hogy nem vagyok jó a csoportban. Mi vagyok én?

2., Az utolsó mondatodat olvasva tettelek a negatív dobozba. Amikor egy pasi ilyet ír,hogy belerúgnak a nők. Ne túlozzunk már. Belém meg belém rúgott a kávéautomata, mert kifogyott belőle a pohár. Ezt a túlzott szóhasználatot nem bírom. Meg hogy feljogosítva érzed magad, hogy nőgyűlölő lehess. Hát kösz. És mindezt azért, mert nem érzem kötlességemnek, hogy kedveskedjek neked.

2016. máj. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!