Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak én látom úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én látom úgy, hogy szinte az összes legalább átlagos kinézetű lány kapcsolatban van?

Figyelt kérdés

Teljesen átlagos lány alatt azt a tipikus 4/10-es csajt értem (remélem nem sértek meg ezzel senkit de nem tudom jobban definiálni), aki épp csak annyira nem csúnya (arc, alkat), hogy egy férfiban vonzalmat keltsen és idővel normális kapcsolat legyen belőle. Pl.:

[link]

[link]

[link]

(Bár az utolsó nekem simán bejön, szóval nem értem ezt a "pictures of ugly girl" elnevezést, na mind1)

Tehát szinte az összes ilyen kinézetű lány ismerősömnek van már barátja és az utcán, a mindennapokban sem tűnik másképp. Az embernek sokszor az az érzése, hogy az ilyen lányokkal is csak akkor lehet ismerkedni, ha szakítanak a jelenlegi pasijukkal és még akkor sincs sok esélye (jelen esetben nekem) az illetőnek, amennyiben nem férfias a testalkata vagy meglehetősen csúnya. És pont emiatt csodálkozok azon, ha nagy ritkán olvasok itt a GYK-n nő által feltett társkereséssel kapcsolatos kérdést. Valaki megtudná nekem magyarázni ezt a jelenséget?



2016. jún. 8. 16:42
1 2 3 4 5 6 7
 61/64 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

[link]

Ti tényleg nem futtok össze ilyen lányokkal sehol? Harmadik arcára közelítve még az anyajegyek és bőr pórusok is látszanak, szóval még azt sem lehet mondani, hogy agyon van sminkelve. És őket sem az átlagba sorolom.

2016. jún. 11. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/64 A kérdező kommentje:
Na mind1, ezt a vitát végtelenségig lehetne folytatni. Az viszont egészen biztos, hogy Mo.-on rengeteg karakteres/szép vonású csaj él. Ezalatt azt kell érteni, hogy smink nélkül is ugyanolyan vonzó lenne (ajak, szem, haj, orr). Az is egészen biztos, hogy az egyetemen kb. 80%-os az aránya azoknak a csajoknak, akiknél gondolkodás nélkül bepróbálkoznék, mert olyan vonzóak, csak sajnos én nem vagyok egy adonisz.
2016. jún. 11. 10:22
 63/64 anonim ***** válasza:
50%

Nem arról volt szó hogy nincsenek szép lányok hanem hogy átlagon felüliből van kevés. Egy átlagos lány még lehet szép meg vonzó, de itt az lett magyarázva hogy átlagon felüli szépségek rohangálnak körülöttetek meg tele vannak az ismerőseitek velük és ez az ami meredek kicsit.

A Sound am tele van külföldiekkel, a legtöbb igazán bomba csaj külföldi. És én egyetemi városban nőttem fel (Pécs) és oda jártam egyetemre ezért könnyen megmondom hogy ott sincs sok átlagon felüli csaj és ott is a külföldiek a jobbak (amúgy nem csak lányokban de a fiúkban is). És járok minden évben a Balatonra strandolni és hát...a legtöbb csaj hagy kívánni valót maga után és akkor szépen fogalmaztam.

2016. jún. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/64 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor nem azzal jövök ebben a vitában, hogy szerintem a magyar lányok közül is rengeteg az átlagon felüli szépség. Hanem azzal, hogy magyarázd el nekem, hogy mire alapozod azt, hogy ezeknek nagyja külföldi? Mire alapozod azt, hogy a külföldiek szebbek, vagy legalábbis a szebbje van itt? Egy biztos, hogy te ezt így gondolod. Én el is fogadom, hogy te ezt így látod, de szerintem ez enyhén szólva idétlen gondolat. Ezek szerint akkor a magyar lányok nem lennének olyan szépek mint bármelyik külföldi nemzet lányai? Ezt eleve nem lehet megállapítani, másrészt pedig nincs ilyen. És a balatoni strandra is a maguk után valamit kivánni valók járnának inkább? Ilyen sincs. Megy oda szép is és kevésbé szép is. És én arról beszélek, hogy jócskán lehet ott látni a nagyon szépek közül is.
2016. jún. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!