Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak én látom úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én látom úgy, hogy szinte az összes legalább átlagos kinézetű lány kapcsolatban van?

Figyelt kérdés

Teljesen átlagos lány alatt azt a tipikus 4/10-es csajt értem (remélem nem sértek meg ezzel senkit de nem tudom jobban definiálni), aki épp csak annyira nem csúnya (arc, alkat), hogy egy férfiban vonzalmat keltsen és idővel normális kapcsolat legyen belőle. Pl.:

[link]

[link]

[link]

(Bár az utolsó nekem simán bejön, szóval nem értem ezt a "pictures of ugly girl" elnevezést, na mind1)

Tehát szinte az összes ilyen kinézetű lány ismerősömnek van már barátja és az utcán, a mindennapokban sem tűnik másképp. Az embernek sokszor az az érzése, hogy az ilyen lányokkal is csak akkor lehet ismerkedni, ha szakítanak a jelenlegi pasijukkal és még akkor sincs sok esélye (jelen esetben nekem) az illetőnek, amennyiben nem férfias a testalkata vagy meglehetősen csúnya. És pont emiatt csodálkozok azon, ha nagy ritkán olvasok itt a GYK-n nő által feltett társkereséssel kapcsolatos kérdést. Valaki megtudná nekem magyarázni ezt a jelenséget?



2016. jún. 8. 16:42
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 anonim ***** válasza:
Oldalanként leírom, hogy ezek a lányok sem csúnyák, simán lehet egy ilyen kinézetű lánynak is barátja. Sőt a kérdés épp arra irányul, hogy szinte mindnek van is barátja ezért alig lehet egy ilyen átlag kinézetű lányból szinglit találni.
2016. jún. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/64 A kérdező kommentje:

Úgy látszik tényleg hihetetlenül szubjektív a szép, átlagos és csúnya meghatározása. Na mármost, elmondom én mit gondolok. A szépség esetében ugyan az összképet kell tekinteni, de a finom nőies álcsont, karakteres arccsont, finom telt ajak, világos szemek, kicsi orr, a dús haj és egzotikus tekintet együttesen határozzák meg, hogy egy lány mennyire szép. Abból kiindulva, hogy naponta látok legalább egy hasonló kaliberű csajt... (és most lehet jönni azzal, hogy smink/photoshop, de egyrészt ezek a lányok anélkül sem lennének kevésbé vonzóbbak, másrészt a hasonló kinézetű ismerőseim smink nélküli fotóit a 24-es kommentelőhöz hasonlóan nem tehetném közzé) [link]

[link]

...nem gondolnám magamat annyira földtől elrugaszkodottnak, ha kijelentem, hogy a kérdésleírásban linkelt lányok tényleg csak éppen átlagosak. Lehet, hogy csak én járok olyan helyeken, ahol messze több az 1 kmˇ2-re jutó különösen szép lányok száma, mint az ország többi részén, de én továbbra is a saját szememre fogok hagyatkozok és a véleményemet továbbra is fenntartom.

2016. jún. 8. 18:27
 33/64 anonim ***** válasza:
95%

Érdekes fogalmaid vannak az átlagosról. Ezek a csajok szerintem nem átlagosak. Átlag felett vannak. Az utolsó kifejezetten szép szerintem, és az első is csak hülye képet vág, nincs baj az arcával.


Szerintem csak te látod így, meg a nőgyűlölő gyk-sok. Az ismerőseim között nincs extrémen ronda ember, átlagosok, szépek vannak és inkább a nők vannak többségben azok között akik 30 felett is szinglik.

2016. jún. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/64 anonim ***** válasza:
100%

Ha ők 10/4-esek, akkor én kábé mínusz kettő lehetek, pedig az itt keringő kategorizálós képen az egyesek is már a fogyatékosok vagy igénytelenek kategória. Én átlagosnak mondanám magam, tehát 10/5-nek vagy jobb napjaimon 10/6-nak, de ezek szerint mégsem vagyok az. Mondjuk 20 éves létemre szingli is vagyok, és nem is környékez senki, kábé évente két munkás megfütyül, ha szoknyában vagyok...


Egyébként csomó átlagos lányt ismerek, akik szinglik, és nem is nagyon kezdeményez náluk senki. De nyilván ők annyira szürkék a férfiak szemében, hogy nem is veszik őket észre. (Pl. múltkor Kim Kardashianre írták itt azt a férfiak, hogy kövér... most már tényleg nem értem, miért a "nők elvárásai az egekben vannak" duma az igaz szerintetek, ha nálatok az a nő már kövérnek számít)

2016. jún. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/64 anonim ***** válasza:
100%

Ha ezek a lányok 4/10-esek, akkor én mennyi vagyok valójában?

Egyik ismerősömet kérdeztem múltkor, csak kíváncsiságból, neki sincsenek nagy elvárásai a nők terén, szerinte 8-as vagyok, barátom szerint tökéletes.

Érdekes, mert én magamat igazából 6-osnak látom kb.


Hülyeség ez a pontozósdi, mindenki máshogy látja az adott személyt.

2016. jún. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/64 anonim ***** válasza:
100%

21-es linkjei kifejezetten szépek.


Egy ilyen kérdésnél derül ki mennyire más az emberek ízlése. Valaki írta, hogy a kérdező linkjeinél az első lány szerinte szép, a harmadik meg bűn ronda. Szerintem a 3. a legszebb. :)

2016. jún. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/64 anonim ***** válasza:
Szerintem is szép a kérdésben belinkelt 3. lány. Átlagosan szép. Tehát nem az a kategória aki után megfordulnak az utcán, de egyébként teljesen rendben van. Viszonylag arányos, aranyos arca van és szép szemei.
2016. jún. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/64 anonim ***** válasza:
5%
Megnéztem ezt a Kim Kardashiant. Hát talán a kővéret nem mondanám rá, de majdnem. Nálam a telt szó az ami nagyjából megfelel rá. Felkarja olyan vastag a zsírszövettől a bőre alatt mint másnak a nyaka. És már régen nem feneke van hanem pi.csája ami akkora, hogy nem tudom hogy mennyit fészkelődhet a wc-n vagy mekkora wc-re van egyáltalán szüksége. Szóval közelebb van a dagihoz mint a vékonyhoz. Egyébként van aki ezt szereti, de ez nem változtat azon, hogy nem vékony hanem inkább batár dömper.
2016. jún. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/64 anonim ***** válasza:
82%

Kim messze van attól hogy dagi vagy kövér legyen. Ő egyszerűen telt, ilyen az alkata, széles a csípője. Ezzel nem tud mit csinálni. Nem is kell. Nem lehet mindenki 90/60/90. Az adottság. Valakinek vagy van hozzá csontozata vagy nincs. Kb olyan mint Jennifer Lopez, csak utóbbinak kicsi a melle,ő ilyen fajta. Kimnek meg még az is van.


A tesóm pl magas, 180cm és vékony, konkrétan a bordái is kilátszanak, olyan szinten sovány. A csípője mégis 105 centi. Egyszerűen ilyen az alakja.

2016. jún. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/64 anonim ***** válasza:
6%

Csontoknak nem sok köze van ehhez.

[link]

2016. jún. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!