Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak én látom úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én látom úgy, hogy szinte az összes legalább átlagos kinézetű lány kapcsolatban van?

Figyelt kérdés

Teljesen átlagos lány alatt azt a tipikus 4/10-es csajt értem (remélem nem sértek meg ezzel senkit de nem tudom jobban definiálni), aki épp csak annyira nem csúnya (arc, alkat), hogy egy férfiban vonzalmat keltsen és idővel normális kapcsolat legyen belőle. Pl.:

[link]

[link]

[link]

(Bár az utolsó nekem simán bejön, szóval nem értem ezt a "pictures of ugly girl" elnevezést, na mind1)

Tehát szinte az összes ilyen kinézetű lány ismerősömnek van már barátja és az utcán, a mindennapokban sem tűnik másképp. Az embernek sokszor az az érzése, hogy az ilyen lányokkal is csak akkor lehet ismerkedni, ha szakítanak a jelenlegi pasijukkal és még akkor sincs sok esélye (jelen esetben nekem) az illetőnek, amennyiben nem férfias a testalkata vagy meglehetősen csúnya. És pont emiatt csodálkozok azon, ha nagy ritkán olvasok itt a GYK-n nő által feltett társkereséssel kapcsolatos kérdést. Valaki megtudná nekem magyarázni ezt a jelenséget?



2016. jún. 8. 16:42
1 2 3 4 5 6 7
 51/64 anonim ***** válasza:
100%

Senki nem mondta azt hogy csak profi körülmények között lehet valaki szép. Hanem csak az lett elmondva hogy nem túl igazságos hogy az átlagos csajokról egy otthoni mosatlan hajas képet mutogattok, a jó nőkről meg beállított, kiretusált fotókat. Nem éppen megfelelő így a szemléltetés.

Azt meg én annyira amúgy nem hiszem hogy olyan sok jobbnál jobb nő lenne az ismerőseitek között, mert jó pár ember ismerőseit nézegettem már végig, nem csak magyarokét hanem külföldiekét is és nekem is van 800 ismerősöm és így kb 5000 ember profilját láttam és ezekben összesen volt kb 10 átlagon felüli csaj.(Aki arcilag is meg testileg is a toppon van.) A modellek nem számítanak bele! Úgy hogy aligha hiszem hogy az itteni ronda, esetlen magyar fiúkáknak tele lenne az ismerőseik listája jó nőkkel.

Ja és csak egy egyetemi feladathoz nézegettem mások profilját mielőtt az jönne le hogy én ezen élvezkedem.

2016. jún. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/64 anonim ***** válasza:
igazad van, előző.
2016. jún. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/64 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy olyan mércével élsz amiben 5000-ből csak 10 felel meg az átlag feletti nagyon szép lányoknak. A kérdésben levő lányok meg hiába mossák meg a hajukat akkor sem tekinthetők átlagon felüli kinézetűnek. A később linkeltek meg szerintem profi fotó nélkül is vonzóbb kinézetűek mint a másikak mosott hajjal.
2016. jún. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/64 anonim ***** válasza:
És egyébként elmondtuk, hogy az átlagon felüliekről is linkelnénk képet amit a telefonjukkal csináltak, csak azt törölni fogják innen, mert Facebookról tudnék ilyet mutatni, de azt itt nem lehet.
2016. jún. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/64 A kérdező kommentje:
#53: Mondjuk az, hogy valaki 5000 fb profil közül csak 10-t tartson átlagon felülinek ott tényleg valami nagy gebasz lehet vagy a kommentelőnek ilyen magas a mércéje? De akkor meg ellentmondásos, mikor azt állítja, hogy az általam linkelt lányok megfelelő körülmények között átlag felettiek lennének. Na mind1 nem vitatkozok. Az biztos, hogy a környékemen, ahol élek, legalább egy tucat csajt láttam már, aki lazán megüti a 49-es kommentemben linkelt lányok szintjét és akkor még a huszonéves korosztályt (amelyben én lennék érdekelt) meg sem említem. Egy kicsi irigységet félek amúgy felfedezni a korábbi kommentekben, ami nem probléma, mert én is tisztában vagyok vele, hogy fényévekre vagyok egy jóképű, sportos alkatú, barna hajú alfahím (és itt válik újra aktuálissá az eredeti kérdésem, ugyanis nem egy álomszépfiút láttam már az általam 4/10-esnek tartott csajjal járni) szintjétől és el is fogadom. Csak azért a valóságot se torzítsuk el.
2016. jún. 9. 23:42
 56/64 anonim ***** válasza:
100%

Én am nem azt mondtam hogy ténylegesen átlagon felüliek lennének a kérdésben linkeltek profi fotón hanem hogy profi fotón simán annak tűnnének és lehet őket linkelted volna be átlagon felülieknek. A fiúk egyáltalán nincsenek tisztában azzal milyen egy lány a valóságban, milyen egy lány otthon kócosan, milyen egy lány egy kitalált szelfi fotón és milyen egy lány profi fotókon. És ezért össze-vissza linkeltek átlagos meg retusált nőket és beszéltek baromságot arról hogy ki szép meg ki nem.

Én azért nagyon kíváncsi lennék arra a tucat jó nőre aki a környékeden sétafikál, valószínű több mint a fele totál átlagos, vagy az összes. És ebben semmi féltékenység nincs, csak a magyar utcákon nem bombanők mászkálnak sem a tizenéves, sem a huszonéves korosztályban. Szép lányok vannak, de az átlagon felüli az baromi ritka.

(De add meg a facebookod és szívesen végignézem az ismerőseidet:DD)

2016. jún. 10. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/64 anonim ***** válasza:
Persze, pont én nem tudom, hogy hogy néz ki egy lány kócosan otthon vagy az utcán. Nap mint nap belefutok általam ismeretlenekbe is akik fényévekkel jobbak a kérdésben szereplőknél. Megbolondul értük minden ismerősöm amikor elsétálnak mellettünk, tehát még azt sem mondhatom, hogy én lennék csak ilyen nézetű.
2016. jún. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/64 anonim ***** válasza:
Érdekes hogy mindenki csak írni tud arról milyen jó nők rohangálnak a környékükön. Hát nagyon szerencsések vagytok, de amíg csak a szátok (vagy a kezetek) jár róluk addig nem nagyon van valóság alapja. De megírhatnátok sztem mely környékek ezek, hiszen annyi pasi van aki szeretne jó nőt, fura hogy ők hosszú ideig kutatnak utánuk, de bezzeg ti, pont ti, tele vagytok ilyen lányokkal, bármerre is léptek csak ámultok és bámultok. Szinte biztos hogy hatalmas túlzásokba estek most hogy bizonyítsátok az igazatokat és a valóságban csak egyszerűen szép lányokról van.
2016. jún. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/64 anonim ***** válasza:
Írok én neked ilyen helyeket. Egyetemi városok szorgalmi időszak idején. Balaton környéke nyáron. Tavaly a Soundon 145 ezren voltak. Ha 5000-ből csak 10 átlagon felülit talál akkor ott összefuthat 290 potenciális átlagon felülivel. De elég, ha csak a strandon nézelődik. Egyébként lényegtelen, mert minden városban vannak, csak ugye ahol több az ember ott több a szép lány is. Bár Nógrád megyét, Borsod-Abaúj-Zemplén megyét, társait és városaikat kicsit háttérbe sorolnám, mert hiába van sok ember nem biztos, hogy az etnikum után túl nagy lenne az érdeklődés.
2016. jún. 11. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/64 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy a valóságot pont te torzítod el kérdező. Egyébként a 49-es kommentben az első csajtól megijedtem. Nem azért, mert csúnya, csak az a kép ijesztő.

A második képen lévő lányon viszont oltári sok a smink. Láttam már ilyen "természetes" lányok youtube-os smink tutorialjait, nagyon durva. Nem mondom, hogy amúgy nem szép, vagy átlagon felüli, de nem természetes, és nem valósághű kép. Tisztességes smink nélküli, szerkesztetlen képek lennének, na az alapján meg lehet mondani, ki igazán szép, és ki az, akinek a szépsége egy kendővel eltűntethető.

Viszont, csatlakozom a korábbiakhoz, ha ezek a lányok 4/10esek, akkor szólok páromnak, hogy ásson el jó mélyre, mert egy ocsmánysággal jár. Az első két lányról előnytelen a kép, de a harmadik tényleg nagyon szép. Én ha pasi lennék, tuti ilyesmi lenne az ideálom. Egyszerűen süt a képről az életkedv, és sokkal spontánabbnak, természetesnek tűnik, mint bármelyik másik nő, akiket itt linkelgettetek.

2016. jún. 11. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!