Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak én látom úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én látom úgy, hogy szinte az összes legalább átlagos kinézetű lány kapcsolatban van?

Figyelt kérdés

Teljesen átlagos lány alatt azt a tipikus 4/10-es csajt értem (remélem nem sértek meg ezzel senkit de nem tudom jobban definiálni), aki épp csak annyira nem csúnya (arc, alkat), hogy egy férfiban vonzalmat keltsen és idővel normális kapcsolat legyen belőle. Pl.:

[link]

[link]

[link]

(Bár az utolsó nekem simán bejön, szóval nem értem ezt a "pictures of ugly girl" elnevezést, na mind1)

Tehát szinte az összes ilyen kinézetű lány ismerősömnek van már barátja és az utcán, a mindennapokban sem tűnik másképp. Az embernek sokszor az az érzése, hogy az ilyen lányokkal is csak akkor lehet ismerkedni, ha szakítanak a jelenlegi pasijukkal és még akkor sincs sok esélye (jelen esetben nekem) az illetőnek, amennyiben nem férfias a testalkata vagy meglehetősen csúnya. És pont emiatt csodálkozok azon, ha nagy ritkán olvasok itt a GYK-n nő által feltett társkereséssel kapcsolatos kérdést. Valaki megtudná nekem magyarázni ezt a jelenséget?



2016. jún. 8. 16:42
1 2 3 4 5 6 7
 11/64 anonim ***** válasza:
86%
Ezek nem négyesek azon a listán,amit itt linkelgettek a napokban.Engem több ismerősöm hatosnak mondott és ezek szebbek tőlem vagy ilyesmik,mint én.Neked nagyok az elvárásaid.
2016. jún. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/64 anonim ***** válasza:
37%

Senki nem mondta, hogy ezek csúnya lányok. Csak éppen nem a toppos csajok közé sorolhatóak és nem is csúnyák.

Másrészt, ha azt mondjuk, hogy egy férfinak könnyebb nőt találni, mert neki csak a pi.na kell és a nőnek nehezebb férfit találni, mert neki több minden van a szeme előtt akkor ellentmond a két állítás egymásnak. Hiába keres mondjuk egy férfi csak pi.na miatt nőt, ha a nőnek meg nem kell, mert ő többet keres a férfiban. Szóval egyáltalán nem könnyebb a férfinak nőt találni. Sőt senki nem akarja mondjuk egy neki nem tetsző nőbe belelógatni csak azért mert van rajta pi.na.

2016. jún. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/64 anonim ***** válasza:
0%
Az első képen levő lány különösen tetszik valamiért, úgy az egész összkép az arcáról. Persze nekem soha nem lesz ilyen barátnőm, nem is ábrándozok, inkább nézek valami filmet, eszek közben valamit, ez való csak az ilyen elálló fülű, genetikai selejt vesztes, vonat alá dobandó fejű senkiknek, nem a csajozás.
2016. jún. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/64 A kérdező kommentje:

#12: Igen, ezt a 4/10-t úgy kell értelmezni, hogy a 10/10 már az a nő, akire ha ránéznél bűntudatod lenne. :D

Egyébként meg sehol nem írtam, hogy csúnyának tartom és nem fogadnám el őket. A jelenlegi helyzetemből kiindulva mindegyik hatalmas nagy ajándék lenne.

2016. jún. 8. 17:14
 15/64 Sunshinedoll ***** válasza:
86%
Azért nincs barátnőd, mert fogalmad nincs, hogy néz ki egy átlagos nő. mint ahogy azt a linkek is mutatják :D
2016. jún. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/64 anonim ***** válasza:
70%
Hát sztem azért ez nem egészen van így, én egy rakás szép lányt ismerek, akiknek nincsen párjuk, mert egész egyszerűen nem akarnak párkapcsolatot. Egyébként párban lévő lányokat könnyebb elcsábítani, mint az egyedülállókat, ezt tapasztalatból tudom.
2016. jún. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/64 anonim ***** válasza:
Nekem pedig azért nincs, mert olyan fejem van,hogy az ördög síró görcsöt kap,ha rám néz, hiába beszélgetek el, vagy tudok jó fej is lenni, tegnap is lebeszélgettem a fodrász csajjal, ha úgy adódik el is viccelődök bárkivel,ha vevő rá, de ezek egyike sem írja felül azt,hogy a külsőm a nullával egyenlő.
2016. jún. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/64 anonim ***** válasza:
Én például azért sorolnám őket az átlagba vagy legalábbis nekem az átlagba, mert nem csúnyák, de nincs semmi extra szép kisugárzásuk. Vagy nem tudom, hogy mondjam ezt. Nem csúnyák, szépek, de amikor egy ilyet meglátok még nem fut át az agyamon, hogy ú b+ de szép, de csinos lányka, de megbas2nám. Ezért mondom, hogy átlagos.
2016. jún. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/64 anonim ***** válasza:
100%
Csak annyi, hogy a linkelt lányok nagyon csinosak, különösen a harmadik. Véleményem szerint ha ő 4es akkor az 5ösnél esélyem sincs, 6os meg már nem létező. Amúgy magától értetődő szerinte. Vagy ez a három lány, vagy tarkólövés a plázacica nem kell.
2016. jún. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/64 anonim ***** válasza:

Jó, értem kérdező.

Egyébként az 1-es és 3-as csaj mérföldekkel jobb lenne, ha kicsit igényesebbek lennének a hajukra, és nem festettek volna bagoly szemet maguknak.

2016. jún. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!