Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Mondjuk, hogy nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mondjuk, hogy nagyon régóta nem jártatok senkivel, ki vagytok éhezve a szeretetre és adva van egy fiú társaság, akiből választhattok. Melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

Aladár - 169 magas, képzett, humoros, dolgozik, nem iszik, nem dohányzik, introvertált, kreatív, nem jár társaságba, INTJ, nagyon értelmes


Béla - 190 magas, kőműves, motorozik, sokat iszik és dohányzik, élvezi az életet és nem veszi komolyan, laza, elég sok nője volt már, kommunikatív


Csaba - 179 magas, senki se tudja, hogy miből él, izmos, tetoválás-mániás, szereti a nőket, 8 általánosa van, nem is túl okos, nagyon jól él, elég vagány


Dani - 182 magas, tipikus kocka, programozó, jól keres, imád játszani, a net az élete, eléggé magának való, okos, elég unalmas, nagyon érzékeny, feminin, nem valószínű, hogy volt valaha is barátnője



#válassz magadnak
2016. jún. 23. 21:50
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
77%

Nem tudom miért hiszik azt egyesek, hogy az rögtön negatívum, ha valaki introvertált.

Az, hogy valaki introvertált, nem egy lelki probléma, nem beteges zárkózottság, hanem csak egy beállítottság. Azt jelenti, hogy az illető inkább befelé fókuszálva él, és ha társaságban/zsúfolt helyen van, akkor egy idő után elég neki, igényli az egyedüllétet, visszavonulást. Szóval a társas események az introvertált embereknek egyszerűen nem kikapcsolódásként szolgálnak, vagy nem legalábbis a legjobbak erre a célja. Ez nem jelenti azt, hogy ne érdekelné rengeteg dolog, ne lennének érdekes hobbijai, ne lehetne vele oltári jókat beszélgetni, nem szeret pl. utazgatni, nem nyitott a világra...stb. Semmi köze ehhez, ahogy ahhoz sem, hogy ki mennyire unalmas.

A barátom is teljes mértékben introvertált, és szó sincs róla, hogy problémás vagy unalmas ember lenne.


Amúgy nekem akkor sem kellene a B vagy a C "úriember", ha némelyik itt válaszoló a feje tetejére állva okádja a meghazudtolást. :)

2016. jún. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:
Aladár pont az esetem, kivéve, hogy intj, mert én nem foglalkozok ilyesmivel (egyszer poénból megcsináltam a 4 vagy hány kérdéseset, de már nem emlékszem rá, a többihez nem lenne türelmem), ezek szerint ő meg igen. De ha régóta nem volt senkim, én nem a szeretetre lennék kiéhezve, úgyhogy Bélát vinném haza. Butával még kefélni se érdemes, feminin pasit meg simán elnyomnék akaratlanul is.
2016. jún. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:
74%

A barátom jól néz ki, értelmes, lehet vele otthon ülni és semmit csinálni is, lehet vele kirándulni, világot látni is, meg lehet vele alkalomadtán bulizni is és kicsit kiengedni a fáradt olajat. Ha bármelyik nem lenne meg ezek közül, akkor nem tudnék boldog lenni teljesen.

Nem tudom, sokan miért skatulyázzák be az embereket, hogy valaki vagy CSAK introvertált és értelmes, kedves, vagy CSAK bulizós, buta, bunkó.... Hálistennek nem ilyen fekete-fehér a világ.

2016. jún. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:
#9, Megnevettettél, úgyhogy most megúsztad. :D
2016. jún. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 Noblesse Oblige ***** válasza:
Ha valóban ki lennék éhezve a férfi társaságra, akkor én az összes fenti fiút megismerném, és a személyes benyomások alapján dönteném el, hogy melyik az amelyikkel kapcsolatba is kezdek. Mindegyikben van olyan amit nem kedvelek, és mindegyikben van olyan amit szeretek vagy értékelek, tehát a mérvadó innentől az, hogy melyikkel jövök ki jobban, melyikkel vagyunk közös nevezőn. Az is lehet, hogy a végén egyik sem futna be. Ennyi infó alapján kb azonos esélyekkel indulnak.
2016. jún. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:
Danit :,D
2016. jún. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 A kérdező kommentje:

Noblesse Oblige

A szokásos bölcs mértékletesség.

Az a baj, hogy nem segítesz vele, mert rajtad kívül senki sem ilyen...belátó.

2016. jún. 24. 00:03
 38/53 anonim ***** válasza:
A B majdnem stimmel rám, kivéve egy két dolgot :) Nem vagyok kőműves, nem motorozok, a magasságra vonatkozó adat sem korrekt :) Ja, alkoholt is ritkán iszom.
2016. jún. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:
Béla, Dani, Aladár. Csaba biztos kieső.
2016. jún. 24. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:
En 173cm vagyok igy meg vagyok love,mert Aladar szimpi lenne,de nalam csak magasabb pasi johet szoba:P Bela,Csaba tuti nem,kocsmazos,tetkos csajozos pasikat messze elkerulom igy kizarasos alapon maradna Dani a kocka. Egyebkent volegenyem is hasonlo. Szeret jatszani,de neha mondom neki,hogy most mar massal foglalkozzon.Azert ki lehet szakitani gep elol :)Magas,okos is es picit erzekeny,de nem tulzottan azert.Neha van,hogy elvan a sajat kis vilagaba,de azert szeret ide oda menni es egyutt meg foleg :) Egy baratnoje volt elottem. Csendes,de azert tarsasagba is jol elvan ha feloldodott kicsit. Szoval van benne egy kicsi az elsobol is.
2016. jún. 24. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!