Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Mondjuk, hogy nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mondjuk, hogy nagyon régóta nem jártatok senkivel, ki vagytok éhezve a szeretetre és adva van egy fiú társaság, akiből választhattok. Melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

Aladár - 169 magas, képzett, humoros, dolgozik, nem iszik, nem dohányzik, introvertált, kreatív, nem jár társaságba, INTJ, nagyon értelmes


Béla - 190 magas, kőműves, motorozik, sokat iszik és dohányzik, élvezi az életet és nem veszi komolyan, laza, elég sok nője volt már, kommunikatív


Csaba - 179 magas, senki se tudja, hogy miből él, izmos, tetoválás-mániás, szereti a nőket, 8 általánosa van, nem is túl okos, nagyon jól él, elég vagány


Dani - 182 magas, tipikus kocka, programozó, jól keres, imád játszani, a net az élete, eléggé magának való, okos, elég unalmas, nagyon érzékeny, feminin, nem valószínű, hogy volt valaha is barátnője



#válassz magadnak
2016. jún. 23. 21:50
1 2 3 4 5 6
 21/53 Sunshinedoll ***** válasza:
79%
Milyen jó, hogy nem csak ezen a társaságon belül vagyok képes pasit felszedni :D
2016. jún. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 A kérdező kommentje:

18-as

Bocsi, de Aladárt miért kell letörpézni?

Vagy komolyan így gondoljátok?

169cm-rel már nem férfi?

2016. jún. 23. 22:47
 23/53 anonim ***** válasza:

Egyiket se.

Aladár - túl unalmas.

Béla - zavar a sok laza kapcsolat és a dohányzás

Csaba - buta és gondolom hűtlen

Dani - ilyen pasim már volt, soha többé


Inkább maradok egyedül, amíg nem találok olyat, akibe bele tudok szeretni.

22L

2016. jún. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:
100%
Egyertelmuen Aladar. En is intj vagyok, kb egy magasak vagyunk, az meg teljesen rendben van. Szerintem vele jonnek ki legjobban. Dani-felevel volt dolgom, az elejen nagyon igeretesnek tunt de aztan a wowozas miatt olyan szinten hanyagolt hogy vegul szakitottam.
2016. jún. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
88%
Olyan férfi tényleg nincs, aki okos, értelmes, ugyanakkor nem introvertált, nem visszahúzódó, nem unalmas? Aki élvezi az életet, nyitott, kommunikatív, az egyben buta is?
2016. jún. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
41%
Sorrendben: C, B, A, D! Megválaszolom a csajok helyett, úgyis letagadják, meg hazudoznak, szépítenek összevissza, hogy a sorrend nem korrekt így.
2016. jún. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 A kérdező kommentje:

25-ös

Én ismerek ilyen srácot 1-et, de ő nagyon-nagyon csúnya.

De tény, hogy értelmes, okos és extrovertált, nyitott, társasági.

2016. jún. 23. 23:10
 28/53 anonim ***** válasza:
100%

Én introvertált vagyok, de mégis nagyon nyitott, közvetlen és intellektuális. Akármiről órákig tudok beszélni, ha van kivel. Nem cigizek szerencsére, mert utálom mint a szart, a pia sincs képben. Kreatív vagyok, humorom is akad, ha nem egy low IQ embert kell megnevettetnem. 176 magas vagyok. Társaságba viszont nem járok, de nem azért mert nem szeretnék.

Szóval van átfedés kedves #25 kommentelő.

2016. jún. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
Ez a fiúsor szépen meg is volt, sok év alatt.
2016. jún. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek nem mindig ugyanolyan típust választanak, néha aladárba szerelmesek máskor meg bélákba, akit éppen felkínál az élet, és kölcsönös a szimpátia/igyekezet.
2016. jún. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!