Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Mondjuk, hogy nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mondjuk, hogy nagyon régóta nem jártatok senkivel, ki vagytok éhezve a szeretetre és adva van egy fiú társaság, akiből választhattok. Melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

Aladár - 169 magas, képzett, humoros, dolgozik, nem iszik, nem dohányzik, introvertált, kreatív, nem jár társaságba, INTJ, nagyon értelmes


Béla - 190 magas, kőműves, motorozik, sokat iszik és dohányzik, élvezi az életet és nem veszi komolyan, laza, elég sok nője volt már, kommunikatív


Csaba - 179 magas, senki se tudja, hogy miből él, izmos, tetoválás-mániás, szereti a nőket, 8 általánosa van, nem is túl okos, nagyon jól él, elég vagány


Dani - 182 magas, tipikus kocka, programozó, jól keres, imád játszani, a net az élete, eléggé magának való, okos, elég unalmas, nagyon érzékeny, feminin, nem valószínű, hogy volt valaha is barátnője



#válassz magadnak
2016. jún. 23. 21:50
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
100%

Aladár vagy Dani. Amelyiket megszeretem, amelyik törődőbb. Kérdező Te férfi vagy? Te volnál Aladár, a tökéletes Alfa hím?

Szegény Dani mitől lett unalmas? Mert valaki ilyennek látja mi van ha nekem izgalmas? Mi van ha nekem Aladár unalmas, hisz olyan rohadtul tökéletes, ahol valami sántít.

Béla és Csaba inkább unalmas agyi kapacitásuk híján. Kevés közös témánk lenne. 27N

2016. jún. 24. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
Aladàr
2016. jún. 24. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 A kérdező kommentje:

Aladár miért lenne tökéletes Alfa hím?

Direkt 4 eltérő jellegű srácot írtam ki, egymás komplementerét.


Csaba volna az Alfa, meg Béla. Az egyik a maffiózó jellegű, a másik meg a flegma, a mának élő.


Dani a tipikus kocka akar lenni, akit a nők többnyire lenéznek(mint látható), Aladár meg egy jobb képességű, de a nők elől rejtve maradó "átlag Jóska".

2016. jún. 24. 09:32
 44/53 anonim ***** válasza:
Aladár, de csak akkor ha nincs ellenére egy kis agresszió és dominancia oda-vissza. Sok lánnyal ellentétben nekem egósimogató, ha birkózás vagy "verekedés" közben lenyomhatom a páromat. Ez egy 180 centis vagy afeletti pasival esélytelen lenne, ellenben egy velem egymagas (167 cm vagyok) és súlycsoportban lévővel nem. Ha szerencsém lenne, rákapna mellettem az MMA-ra és akkor szexbe torkolló bunyókat is nyomhatnánk otthon. Az alacsonysága miatt hátha kompenzálni akarna és merne durvulni.
2016. jún. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 A kérdező kommentje:

44-es

Ez most ugye szarkazmus akart lenni?

Bocs, csak elemet kéne cserélni a trolldetektoromban és a saját képességeim meg gyakran becsapnak.

2016. jún. 24. 11:13
 46/53 anonim ***** válasza:
62%
Kedves kerdezo Csaba es Bela nem alfa,hanem bu.ko,iszakos,csavargo parasztok. Ilyen bulizos szakadt r...coknak ok lennenek az alom pasi a falu bikai,de normalis nok messze elkerulik az ilyeneket.
2016. jún. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:
Nem trollkodtam. Esküszöm, hogy komolyan gondoltam amit írtam. Ez ilyen BDSM jellegű dolog, csak nem kizárólag a szexre korlátozódik nálam. A verekedést se úgy képzeld el, hogy csontok törnek, max egy kis zúzódással meg egy-két lila folttal járna a dolog. Egyébként tudod milyen nehéz olyan pasit találni, aki amellett, hogy szeret meg tisztel meg is mer ütni és nem sajnál durván bánni velem, plusz hagyja is, hogy én is megüssem? Nem könnyű feladat.
2016. jún. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 A kérdező kommentje:

Oké 47-es, elfogadom.

Tényleg nehéz lehet. Én biztosan nem mennék bele, de ez kb a kaki-pisi szex, heti gruppen orgia vagy kínzós fétises szint a mi fejünkben.

Mi férfiak nem szeretjük a szélsőséges nőket, legalábbis én így látom. Te ezzel elég szélsőséges vagy, talán némi teszto-túltengésed is lehet.

Ettől még szurkolok neked, hogy összejöjjön.

2016. jún. 24. 13:17
 49/53 anonim ***** válasza:

Aladárt. Feltéve ha nyitott lenne irányomban, mivel én is introvertált vagyok.


A Béla és Csaba tuti kilőve. Nem szeretem a buta és a túl laza figurákat sem.

2016. jún. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:
Aladár vagy Dani:) 20/L
2016. jún. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!