Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet kapcsolata olyan férfine...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet kapcsolata olyan férfinek akit vertek, megaláztak általános iskolás korában és lelki sérült, szorongó ember lett?

Figyelt kérdés

2016. jún. 24. 19:04
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
18%

9# Ugy birom az ilyeneket akik latatlanba ilyen jol ismernek :DD

Csak kozlom hogy verekedtem mar rendes ferfiakkal is, volt hogy megvertek, volt hogy en fektettem ki a pasit, sot regen gimiben is elegge szerettem verekedni es altalaban en nyertem ;)

2016. jún. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Lehet, én házasodtam is, 2 gyerek van. Nem függ össze a dolog. Bár ha minden kis apró dolgon szorongasz azt észreveszik és lehet emiatt nem fogsz kelleni senkinek. De ha nincs nagy gond és normális amit kifelé látni belőled akkor simán lehet kapcsolatod.
2016. jún. 25. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim válasza:

Ugyan, persze, hogy lehet! Minden embernek vannak lelki sérülései. A szorongással is együtt lehet élni, nem rontja el feltétlenül az életet... viszont ettől még érdemes megpróbálni lépésenként leküzdeni.

Van akinek sok jó megadatott már korán az életében, és nem tudott onnan tovább, magasabb szintre lépni, érettebb és boldogabb lenni, és van, aki a nulláról kezdi, és az összes kívánságát valóra tudja váltani, mert szívvel-lélekkel belead mindent. Akkor sincs semmi gond, ha valakinek sérült a lelke, ez ilyenkor nem számít, az őszinteség számít. Először magával legyen őszinte az illető, és vallja be magának nyíltan, amennyiben így van, hogy szeretne egy normális kapcsolatot. Aztán lassanként el lehet kezdeni másokkal is őszintének lenni mindenféle téren, azaz ki merni mondani a gondolatainkat, ha alkalmas rá a helyzet, merni önmagunknak lenni, stb.

Teljesen lehetséges. Én (20/L) nemrég kezdtem neki ennek a folyamatnak, és szépen haladok vele. Problémás családi háttérből jövök, és általánostól gimnáziumig hol jogosan, hol jogtalanul kiközösítés és nevetség tárgya voltam... De még élek, érzek, gondolkodom, ismerkedek, szóval még lehet bármi!

Legjobbakat!

2016. jún. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Nem tudom, jó kérdés. Úgy tűnik, én alapból szorongásos típus lehettem, mert már oviban is kerültem a társaságot. Utána jött általánosban egy-két bántalmazás a nagyobbaktól, teljesen be is fordultam lelkileg, bár próbáltam kifelé nem mutatni. Az osztálytársaimmal soha nem volt semmi probléma, de sosem tudtam normális emberi kapcsolatokat kiépíteni, még haverságot sem igazán, és inkább a felnőttek társaságát kerestem (mondjuk az is igaz, hogy engem túl komolynak próbáltak nevelni, így nem igazán éreztem jól magam a korombeliek társaságában). Persze én is tudtam valahol, hogy baj van velem, ezért szégyelltem magam, és nem mertem kinyílni, féltem, hogy mi lesz, ha túl közel kerül hozzám valaki, és belelát a lelkembe, szégyelltem, hogy nincs társaságom. A lányokhoz sem közeledtem, úgy 24-25 körül lehettem, amikor először komolyabban kezdtem próbálkozni, de természetesen totális kudarcok értek. Voltam pszichológusnál, pszichiáternél, de túl sokat nem lendítettek előre, sőt a gyógyszerektől csak még rosszabbul éreztem magam. Továbbra is csak kudarcokat szedtem be, nem érdekeltem igazán senkit, bár néhányan mondogatták, hogy nincs velem semmi baj, meg nem vagyok csúnya, meg értelmes, rendes srác vagyok, és biztosan megtalálom majd az igazit, de valahogy senki nem látott bennem semmi pluszt. Úgyhogy most itt tartok 32 évesen, és eléggé kilátástalannak tűnik az egész. Nem mentegetőzni akarok, de nem hiszek abban, hogy a siker csak tőlem függne, mint ahogy abban sem hiszek, hogy minden ismerkedésnél én hibáztam, és mindig "rossz" embereket fogtam ki, vagy valamivel én szúrtam el. Szóval ha magamat tekintem, akkor azt hiszem, valami olyan iszonyú rossz kombinációban keveredtek bennem össze a dolgok, hogy ebből nincs kiút, és soha nem is lesz senkim.
2016. jún. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim válasza:

#14

Hasonló szituban voltam én is. Önmagában az, hogy a felnőttekkel jobban kijöttél, meg hogy nem találtad a helyed, nem volna baj, sőt. Az a baj, hogy közben nem érzed jól magad (legalábbis a saját példámból kiindulva). szerintem sz*rd le az egész kapcsolatosdit, csinálj olyasmiket, amiktől jó kedved lesz, akármit, hallgass zenét, stb., próbálj meg minél inkább tisztában lenni magaddal (ez úgy tűnik, eddig elég jól megy), próbálni előbb nem is emberekre, csak helyzetekre nyitottnak lenni... És egyszer úgyis lesz majd valaki, aki megismer, és azt gondolja, hogy "Hol a fenében volt eddig ez a nagyszerű ember?"

2016. jún. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

#10: Én próbáltam önbizalomhiányos, szorongó lányokkal ismerkedni, sokukat el is fogadtam volna, de gyakorlatilag semmi eredménye sem volt a próbálkozásaimnak. Az a baj, hogy az ilyen lányok sem nyitottak semmire, és ők sem akarnak "problémás" fickókat maguk mellé, hiába gondolnád azt teljesen logikusan, hogy a hasonló emberek vonzzák egymást.

Egyébként megértem az unokatesódat, lehet, hogy jót tenne neki a költözés, de lehet, hogy ha totál új környékre kerülne, és teljesen egyedül lenne ott, akkor még rosszabb lenne neki. Nekem olyan esetem volt, hogy még elsőben bezártak a vécébe, és ott maradtam egyedül a sötétben, ráadásul mivel ez az épület akkor még külön volt magától az iskolától, így nem is nagyon jártak arra, aztán szerencsére kijutottam. De annyira megviselt az eset és a félelem, hogy utána nem mertem vécére menni, és egyszer be is szartam, de nem figyelt rám senki, hogy ennek biztosan van valami mögöttes oka, és szégyelltem magam. Nyilvános vécékbe nagyon sokáig nem mertem bemenni, főleg nem egyedül, szóval tudom, hogy mit jelent a félelem. A mai napig előttem van, ahogy a nagyobb fiúk nevetve rám zárják az ajtót, és beleborzongok.

2016. jún. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
#15: Mivel 32 évesen nulla tapasztalattal a hátam mögött próbálok lavírozni az életben, így nem valószínű, hogy túl sokan érdeklődnének majd irántam. Ilyenkor már a legtöbb ember családos, vagy minimum párkapcsolata van, és őszintén szólva meg tudom érteni azokat, akik azt mondják, hogy a magamfajtát kerülni kell, mert nem normális dolog, hogy még mindig itt tart. Ettől függetlenül persze nem vigasz, ha pl. az "én nem érzek irántad semmit, de majd biztosan neked is eljön" kezdetű lekezelő szöveget adják elő neked százhuszonharmadjára is, vagy hazugságokkal hárítják el a próbálkozásaidat, és annyi gerincesség sincs bennük, hogy ha már bennem volt annyi bátorság és tisztesség, hogy nyíltan eléjük álltam, és normálisan közeledve próbáltam velük kapcsolatot teremteni, akkor legalább ne azzal rázzanak le, hogy nem tudják az új telefonszámukat, de majd megmondják, vagy hogy műtétre kell menniük. Nekem a hazugság jobban fáj, mint ha őszintén megmondják, hogy nem vagyok az esetük.
2016. jún. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Igen, lehet. De mindenképpen érdemes, a magánélet témájától függetlenül, tenni az állapot ellen. De hogy valami kézzelfoghatóbbat is mondjak, volt egy ilyen osztálytársam általánosban, szegény. Nem tudom van-e párja, de ha nincs is, lesz neki. Most az Oxfordon tanul!
2017. jan. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Én ismerek ilyet. Ő a Miklán. Aztán mára van neki valami 30 éves, de elég kattant nője, aki magához költöztette. Szóval nincs kizárva.
2017. febr. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Te vagy az pigiboy? :D
2017. ápr. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!