Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet kapcsolata olyan férfine...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet kapcsolata olyan férfinek akit vertek, megaláztak általános iskolás korában és lelki sérült, szorongó ember lett?

Figyelt kérdés

2016. jún. 24. 19:04
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Tudnék mesélni, milyen embereket ismertem meg a pszichiátrián... a szorongás volt a legkisebb gondjuk, mégis a legtöbb felnőttnek volt komoly kapcsolata. :)
2017. ápr. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
78%

Sportolj valamit, az sokmindenben fog segíteni,lelkiekben is.

És mivel jobban fogsz kinézni, a nők is jönni fognak.

Ne csak sajnáld magad, rendbe tudsz jönni.

2017. szept. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
46%
Aki a múltot emlegeti a múlton sìr könyebb kifogàst találnia mint küzdenie annak sosem...Aki meg elengedi a múltat annak igen. Szóval először lépj túl..
2017. szept. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Istenem pedig annyira logikus... Vagy csak nekem az? Fizikailag föléd kerekedtek, megvertek megaláztak, elvették az uzsonna pénzed, kabátot satöbbi satöbbi. Velem is volt (mindenkivel) ilyen. Mike Tysont is mindig megverték és szivatták ahogy sok más boxolót is. Menj el küzdősporta, hozd formába magad, eddzél keményen. Lehet tehetséged is van hozzá, vagy olyat tudsz meg magadról amit nem is sejtettél. Mivel fizikailag nyomtak el így ha fizikailag fölé tudsz kerekedni a másiknak pl edzésen akkor meg fog jönni az önbizalmad is. Ennek lelki oka is lehet pl mondták a szüleid, hogy ne verekedj mert az nagyon rossz dolog stb akkor tudat alatt távol tartottad magad, nem álltál ki magadért aztán már nem is mertél mert lecsökkent az önbizalmad. Az ilyen hülyegyerekeknek meg a prosztó szülei nem tanítottak jómodort.

De az agy nem olyan bonyolult, csak szereti csavarni a dolgokat. Hidd el nekem, ha te versz meg másokat (persze csak edzesen) akkor lassan el fog múlni a szorongásod, hiszen ezt másképp nem győzheted le. A szüzességed se vesztheted el elméletben, csak ha már fizkiailag is dugtál. Szerintem ez segítene, de úgyse hallgatsz rám. Viszont én sok ilyen példát láttam már, de ez csak egy tanács.

Persze ez kicsit off, de ha kiegyensúlyozott boldog ember akarsz lenni le kell győzdnöd a démonaidat, vagy örökre kísérteni fognak. Így is találhatsz párt de ennek nem nagy a valószínűsége.

2017. szept. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

igen lehet, mindig is volt nőm.

egy 25 éves férfi akit vertek, megaláztak, szorongó volt.

2017. okt. 29. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Nekem családi háttérből jön ez a dolog (részeges apa, nagyon szigorú mostohaapa). Középsuliban már elég szép darab fiatalember lettem, szóval ott én voltam az elesettebb diákok "protectora", imádtam móresre tanítani a kisebbeket bántalmazó bunkókat ^.^ Önbizalom megvolt, csak aztán nekem a csajozásban utána jött egy borzalmasan rossz korszakom. Ott elég sok negatív élménnyel gazdagodtam. (sokáig szorongtam, bezárkóztam emiatt) De az már más story. Neked is kellene találni olyat mint nekem suliban a kosárlabda pl. A sport kiváló stresszoldó és oldja a szorongást szerintem, önbizalmat ad(hat) :)
2017. dec. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!