Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs barátnőm? 28F

Figyelt kérdés

28 éves 2 diplomás srác vagyok, vidéki nagyvárosban élek, igényes vagyok, divatosan öltözöm mégsem akar még egy átlagos lány sem velem randizni. A külsőm nem túl előnyös, vékony-magas vagyok, 188cm 73kg, nem vagyok egy George Clooney, külsőre kb 10-es skálán3-ra értékelném magam. Ezt ellensúlyozandó "márkás" (Tommy Hilfiger, Hugo Boss, RL) cuccokban járok, vastag aranyórát viselek, mégsem kellek senkinek. Pedig mindig azt hallom, hogy a jó egzisztenciával rendelkező hapsikra tapadnak a nők.


Kocsmázok, bulikba, kávézókba járok rendszeresen, de ott sem sikerül ismerkednem. Netes társkeresőkön is próbálkozom, szinte minden lányra (100-ból 90-re) ráírok, aki az ördögtől egy fokkal szebb, de ott is csak a láthatólag senkinek sem kellő elhízott, igénytelen, átlagtól sokkal rosszabb külsejű lányok állnak velem szóba. Komoly kapcsolatom még sosem volt, csak ilyen pár hónapos ismerkedős-randizós dolgok, de abból viszonylag sok. Emellett régóta járok prostikhoz.

Gáz, hogy ennyi idősen még nem volt komoly kapcsolatom? Mi lehet az oka, hogy csak olyan lányok, nők állnak velem szóba, akik a férfiak legtöbbjének nem kellenek? Ennyire csúnya lennék?



2016. jún. 26. 15:39
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
90%

Nyilvánvaló, hogy mentális problémáid vannak. Tök egyértelmű ez akkor, amikor 10-ből 3-ra értékeled magadat. A nők pedig nem szeretik az ilyen rinyagépeket, akiknek nincs elég önbizalmuk.


Man the fuck up és akkor lesz normális barátnőd. Nem a külsőddel kellene foglalkoznod, mert nem ott van a kutya elásva.

2016. jún. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
#9-es: akkor ezek szerint felesleges Hugo Boss ruhát venni? :) Spóroltál nekem egy csomó pénzt :P
2016. jún. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:

"nem vagyok egy George Clooney, külsőre kb 10-es skálán3-ra értékelném magam"

Na ezért. Mármint nem azért, mert te magadat így látod, hanem mert a lányok így látnak.

2016. jún. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:

Őszintén szólva kb másfél éve nem jön össze az ismerkedés, már randiig is ritkán jutok el, nemhogy attól tovább. Összesen 30 lánnyal, nővel voltam eddig (19 éves koromtól), akiknek nem fizettem (tehát ebben nincsenek benne a prostik). Egész jó, csinos nőkkel is randizgattam már korábban. Nem igazán értem azt, hogy 10/9, 10/8-as lányoknak bejöttem, de sok 10/5-ös is elhajt. Nem hinném, hogy bunkó lennék 2 diplomával és 2 felsőfokú nyelvvizsgával, akik ismernek kifejezetten intelligens, széles látókörű, művelt embernek tartanak, bár azt, hogy szép vagy helyes lennék még nem mondták. :)


Én abban látom a problémát, hogy ma már egy se nem kifejezetten okos, se nem kifejezetten szép átlagnő is hatalmas igényekkel és egóval rendelkezik, csak mert van egy lyuka középen.. Ehhez társulnak az olyan elvárások, hogy csak helyes, izmos hapsi jöhet szóba és a belső értékek pedig lényegtelenek. Több olyan normális, intelligens, művelt, iskolázott, jó egsziztenciájú 20-as férfiismerősöm van, akik átlagos vagy átlag alatti külsővel képtelenek egy olyan nőt találni, aki nem 120kg és/vagy nem 90 IQ-val rendelkezik. Szóval a hiba a mai női generáció gondolkodásában, mentalitásában, ismerkedési attitűdjeiben van. A 16-28-as női korosztály egy jelentős része el van szállva magától a semmire ez a nagy gond.

2016. jún. 26. 17:31
 15/34 anonim ***** válasza:

A te elvárásaiddal és mentalitásoddal is óriási problémák vannak, elárulom neked. :)


Érdekelt, hogy mi a problémád, de már csak nevetek rajta.

2016. jún. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
71%
Igen es mindenert a nok a hibasak, ugye? Gondolom te tipikusan az a fajta vagy aki ha egy no elutasitja, elkuldi a budos picsuba a csajt es az egybol ocsmany lesz mert nem csusszant le ket mondatodtol a bugyija.
2016. jún. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
38%
Utolsó te egy nyomorék vagy, nem minden pasi akar megdugni minden nőt. És igen, a nők is rengeteg dologban hibásak, mert átlagos pasikat nem értékelik, sőt senkit. :)
2016. jún. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:
#16 Persze, nem esik jól, ha egy nő elutasít, főleg ha lekezelően. Igazából a nők mindig azt mondják, hogy a normális, nem a szexre hajtó, intelligens férfiakra vágynak, aztán valahogy a végén mindig lelépnek a bunkó, buta, de jóképű hapsikkal. Az átlag és afeletti külsejű nőknél a külső számít elsődlegesen. Lehetsz te akármilyen jófej, humoros, jódumás lehengerlő férfi, ha nem vagy helyes a barátságon kívül másra nincs esélyed általában. És akkor maradnak neked azok a nők akik átlag alattiak, se nem okosak, se nem csinosak. Szokták mondani, hogy kössek kompromisszumot, de ha már többször megkóstoltál valami finom bort, akkor utána nem fogod beérni a tablettással
2016. jún. 26. 18:12
 19/34 anonim ***** válasza:
100%

Mondom, hogy troll a kérdező.


Semmi másra nem akarta kifuttatni az egészet, mint arra, hogy a csajok az ősemberekkel mennek el, a jófiúk meg pártában maradnak.


Kérdező, bakker, légy már egy kicsit férfi, nekem sincs senkim, de nem teszem még a brexitért is a nőket felelőssé...

2016. jún. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
Egyrészt jól látod,a jóképű,perfekt 'adonisz-indexű' férfiak a legtöbb nőnél jó eséllyel indulnak(nem általánosítok,csak a statisztikákra alapozok)..ha megfigyeled, ezek a férfiak nem pénzzel hódítanak (az más kérdés,hogy ezek mindig jól el vannak eresztve),hanem a külsejüket használják fel..de a titok a jó külsőhöz társuló stílusban rejlik..ezekről általában süt a beképzeltség,a nagyképűség,a magabiztosság..hogy elhiszik magukról hogy tökéletesek,ès mellé olyan szövegük van amitől a legtöbb nő zavarba jön..ezek a titkok,nem az aranyóra,vagy a Hugo Boss.. te felszínes vagy,mellette pedig kishitű, kevès önbizalommal..nem jó kombináció..
2016. jún. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!