Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs barátnőm? 28F

Figyelt kérdés

28 éves 2 diplomás srác vagyok, vidéki nagyvárosban élek, igényes vagyok, divatosan öltözöm mégsem akar még egy átlagos lány sem velem randizni. A külsőm nem túl előnyös, vékony-magas vagyok, 188cm 73kg, nem vagyok egy George Clooney, külsőre kb 10-es skálán3-ra értékelném magam. Ezt ellensúlyozandó "márkás" (Tommy Hilfiger, Hugo Boss, RL) cuccokban járok, vastag aranyórát viselek, mégsem kellek senkinek. Pedig mindig azt hallom, hogy a jó egzisztenciával rendelkező hapsikra tapadnak a nők.


Kocsmázok, bulikba, kávézókba járok rendszeresen, de ott sem sikerül ismerkednem. Netes társkeresőkön is próbálkozom, szinte minden lányra (100-ból 90-re) ráírok, aki az ördögtől egy fokkal szebb, de ott is csak a láthatólag senkinek sem kellő elhízott, igénytelen, átlagtól sokkal rosszabb külsejű lányok állnak velem szóba. Komoly kapcsolatom még sosem volt, csak ilyen pár hónapos ismerkedős-randizós dolgok, de abból viszonylag sok. Emellett régóta járok prostikhoz.

Gáz, hogy ennyi idősen még nem volt komoly kapcsolatom? Mi lehet az oka, hogy csak olyan lányok, nők állnak velem szóba, akik a férfiak legtöbbjének nem kellenek? Ennyire csúnya lennék?



2016. jún. 26. 15:39
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
Ezzel csak arra akartam kilyukadni, hogy nem kell feltétlenül zseninek lenned,ha érted a nők nyelvét..a 2 diplomád nincs a homlokodra írva,mint ahogy az aranyórádról sem mondja meg senki hogy eredeti Rolex vagy jól sikerült replika..ellenben amit látnak rajtad a nők,hogy milyen kisugárzásod,mennyire vagy megnyerő.. én azt mondom változtass a felfogásodon ha el akarsz valamit érni ;)
2016. jún. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim válasza:
100%

"Nem hinném, hogy bunkó lennék 2 diplomával és 2 felsőfokú nyelvvizsgával"

Szerinted az intelligencia mióta egyenlő az udvariassággal?

Attól mert valaki diplomás még lehet bunkó paraszt. De neked ezt a 2 diplomáddal és intelligenciáddal igazán tudnod kéne.

2016. jún. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:

Egy eredeti Rolex aranyóra 10 milla körül van ;) Nem hiszem, hogy a kérdező ilyesmivel villogna


(egyébként külvárosban van munkahelyem a metrón néha látok srácokat kb 5-6 milliónyi ruhában a Rolex órától a louis vuitton táskáig van minden rajtuk, de a beszédstílusuk alapján nehezen hiszem el, hogy bármelyik is eredeti lenne... valahogy a kérdezőről is inkább ez a piacozós luxus stílus jön le)

2016. jún. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

"...Összesen 30 lánnyal, nővel voltam eddig (...) Egész jó, csinos nőkkel is randizgattam már korábban..."

"...mégsem akar még egy átlagos lány sem velem randizni..."


Én ezt a két kijelentésed nem tudom fejben összerakni. Továbbá kizártnak tartom, hogy 10/3 külsővel ennyi nőt összeszedj, kb a 0 és az 1 közt kéne lenned valahol...

2016. jún. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
#23,talán aki megengedhet magának egy 10 millás karórát,vagy akár "csak" egy 4-500 ezres táskát, nem fog metrón utazni ;)
2016. jún. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:
Nem csak a Rolex gyárt arany órákat (én nem is írtam, hogy Rolexem van), és nem csak 10, hanem pár millióért is lehet kapni, de egyébként felesleges az órán rugózni. A 30-as szám hiteles 7-8 év alatt azért összejöhet ennyi nő, bár nyilván ez nem csupa bombanő volt, hanem vegyes és voltak köztük 30-asok, 40-esek is. Pár éve jobban ment a csajozás, 1-2 éve eléggé sikertelen vagyok ilyen téren.
2016. jún. 26. 22:02
 27/34 anonim ***** válasza:
78%
A hiba BENNED van! Egy ekkora gyökeret a hátam közepére se kívánnék soha, mint te. Úgy beszélsz a nőkről, mintha a seggedből rángattad volna ki mindet. Hát ki vagy te?? Megmondjam? Egy barom.
2016. jún. 27. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

"Egyrészt jól látod,a jóképű,perfekt 'adonisz-indexű' férfiak a legtöbb nőnél jó eséllyel indulnak(nem általánosítok,csak a statisztikákra alapozok)..ha megfigyeled, ezek a férfiak nem pénzzel hódítanak (az más kérdés,hogy ezek mindig jól el vannak eresztve),hanem a külsejüket használják fel..de a titok a jó külsőhöz társuló stílusban rejlik..ezekről általában süt a beképzeltség,a nagyképűség,a magabiztosság..hogy elhiszik magukról hogy tökéletesek,ès mellé olyan szövegük van amitől a legtöbb nő zavarba jön..ezek a titkok,nem az aranyóra,vagy a Hugo Boss.. te felszínes vagy,mellette pedig kishitű, kevès önbizalommal..nem jó kombináció.."



az önbizalom mindig külső forrásból alakul ki. különben csak képzelgés.


a jóképűt már ált. suliban körberajongják a nők, öntik bele az önbizalmat. sok sikere van.


a nem helyeset, laxarják, max barátkoznak vele, ha kezdeményez, visszautasítják. az idő múlásával, a sok (vagy a csak) kudarctól persze h megreccsen. ami meglátszik rajta.


ez a lényeg.

2016. jún. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:

Azért nem irigylésre méltó a hozzám hasonló nem jóképű, nem helyes férfiak helyzete. Hiába vagy okos, intelligens, művelt, jó kommunikátor, humoros a nők egy jelentős részénél tényleg csak barátságra van esélyed. Ha valaki helyes, akkor tényleg nem kell túl sokat tennie, lehet kőbuta, bunkó, műveletlen, beképzelt, akkor is körberajongják a nők.


Mindig azt írják egyesek, hogy a nők számára a legfontosabb a pénz. Ez szerintem a 16-28-as korosztályban nem így van, mert a legtöbb nő számára a hapsi külseje a legfontosabb. Ha adott egy szerény anyagi lehetőségekkel rendelkező, kevésbé iskolázott, nem túl okos, de helyes, jóvágású hapsi akkor biztos azt fogják választani az átlag alatti külsejű, de iskolázott, intelligens, művelt, jó egzisztenciájú pasi helyett.

2016. jún. 27. 17:54
 30/34 anonim ***** válasza:
Aqer: egy kicsit vitatkoznék veled, hisz számtalan olyan esetet tudok én is (meg szerintem mindenki),hogy egy srác a gimiben még észrevétlen volt a nők számára, pár év alatt kigyúrta magát,és sztár lett..igen, az önbizalom mindig külső forrásból alakul ki,de mi a helyzet azokkal akik nap hosszat lövik a szelfiket és a tükör előtt pózolnak?
2016. jún. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!