Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs barátnőm? 28F

Figyelt kérdés

28 éves 2 diplomás srác vagyok, vidéki nagyvárosban élek, igényes vagyok, divatosan öltözöm mégsem akar még egy átlagos lány sem velem randizni. A külsőm nem túl előnyös, vékony-magas vagyok, 188cm 73kg, nem vagyok egy George Clooney, külsőre kb 10-es skálán3-ra értékelném magam. Ezt ellensúlyozandó "márkás" (Tommy Hilfiger, Hugo Boss, RL) cuccokban járok, vastag aranyórát viselek, mégsem kellek senkinek. Pedig mindig azt hallom, hogy a jó egzisztenciával rendelkező hapsikra tapadnak a nők.


Kocsmázok, bulikba, kávézókba járok rendszeresen, de ott sem sikerül ismerkednem. Netes társkeresőkön is próbálkozom, szinte minden lányra (100-ból 90-re) ráírok, aki az ördögtől egy fokkal szebb, de ott is csak a láthatólag senkinek sem kellő elhízott, igénytelen, átlagtól sokkal rosszabb külsejű lányok állnak velem szóba. Komoly kapcsolatom még sosem volt, csak ilyen pár hónapos ismerkedős-randizós dolgok, de abból viszonylag sok. Emellett régóta járok prostikhoz.

Gáz, hogy ennyi idősen még nem volt komoly kapcsolatom? Mi lehet az oka, hogy csak olyan lányok, nők állnak velem szóba, akik a férfiak legtöbbjének nem kellenek? Ennyire csúnya lennék?



2016. jún. 26. 15:39
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

"Aqer: egy kicsit vitatkoznék veled, hisz számtalan olyan esetet tudok én is (meg szerintem mindenki),hogy egy srác a gimiben még észrevétlen volt a nők számára, pár év alatt kigyúrta magát,és sztár lett..igen, az önbizalom mindig külső forrásból alakul ki,de mi a helyzet azokkal akik nap hosszat lövik a szelfiket és a tükör előtt pózolnak?"



nem értem a kérdést. arra célzol netalán, h provokálnak választ? külső megerősítést követelnek? feltűnési viszketegség?


a srác aki meg kigyúrta magát és "sztár" lett az meg ezekért kap figyelmet, megerősítést (már ha igaz a story) tehát megint külső tényező. ha így is lexarták volna, akkor ugyanúgy megreccsent volna, mintha nem tett volna semmit az ügy érdekében.


teszel, v em teszel, de a külső megerősítés így is - úgy is szükséges. ha az nincs....

2016. jún. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:
Eddig nem volt jogosítványom, de ha minden jól megy, akkor idén nyáron sikerül megszereznem. Egy 3-4 éves kétüléses sport Mercedes-el jobban fog menni a csajozás?
2016. jún. 30. 18:52
 33/34 solyom123 válasza:

Elég fura egy fazon vagy lassan 30-as fejjel...

Nálad csak a pénz dominál?

Meg kérhetlek akkor vehetnél nekem egy olcsóbb c320-as mercit ha ennyire jól megy..

Amúgy jogos,van benne valami h a mai nők,lányokkal van a hiba..

Manapság már csak az oldalt le vágott,és oldalra fésült haj,azon belül a nagy ülepes nadrág,ez a buz*s sapka,és a cica naci ami be jön nekik.

Tudod a külföldi sztárokat utánzó, "habizti" menő still homi fiukák,akik talán még sminkelik is magukat...

Na ez jön be a mai lányoknak.

Egyel talán nem ilyen vagyok, és lassan egy éve van egy normális kapcsolatom!

Ja és nem vagyok milliomos,csak egy autó villamosság és épület villamosság (villanyszerelő)

20f!

2016. júl. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
dehogy fura, egy csóringer, aki az itteni álmodozásban éli ki magát
2016. júl. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!