Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők, ha egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, ha egy férfi eleinte úgy közeledik hozzátok, hogy nem utal a szex témára, arra tényleg csak barátként tudtok tekinteni?

Figyelt kérdés
Tehát először meg akar titeket ismerni, elhív kettesben találkozni, szépen lassan közeledik, nem tesz rögtön szexuális utalásokat, nem fogdos eleinte, de attól még látjátok rajta, hogy nagyon érdeklődik irántatok és tetszetek neki.
2016. jún. 30. 13:31
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
96%
Ha a pasi úgy közeledik hozzám, hogy látom rajta csak a szexet akarja, akkor úgy elküldöm a bánatos pi.csába, hogy arról koldul. 24L
2016. jún. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
55%

Igen, ez így van.

Volt egy pasi aki barátként kezdte, aztán kb 2 hónap múlva elmondta, hogy belém szeretett. Engem villámcsapásként ért, mert mindenre gondoltam de erre nem.

Viszont bármilyen jól megértettük egymást, és sok közös volt bennünk az a szikra ami egy nem baráti kapcsolathoz kell, már elmúlt. Így aztán a barátság is elkopott lassan mert megértettem, Ő nem akar szenvedni ha lát. Jobb volt így.

Ha valaki mint nő tetszik, azt első pillanatokban ki kell fejezni. Abból még lehet barátság, de fordítva nem.

2016. jún. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell, hogy fogdosson, vagy rögtön a szexre térjen, de éreztesse, hogy vonzó vagyok számára.
2016. jún. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem sokan díjaznánk, ha a gykn jelenlévő, önsajnáltató hisztis, magukat férfinak mondó kisfiúk nem nyilatkoznának a MI nevünkben, meg kb az összes nő nevében.

Ha egy pasi már a legelején úgy kezd, hogy fogdos meg már ledugna a nyelvét a torkomon és a szexről beszél, úgy elküldeném a búsba, hogy öröm lenne nézni. Ilyen ember még barátnak sem kell, nem hogy kapcsolatra.

2016. jún. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
88%
Valamilyen szinten márpedig igaz ez, csak nem olyan végletesen, hogy fogdosni kell a nőt vagy nyílt szexuális utalásokat tenni. Ezeket suttyó parasztok csinálják az elején :D Viszont a töketlenkedés és a testiség, szexuális vonzalom kifejezésének teljes hanyagolása igenis rosszul sül el. Jelezni kell kezdettől fogva, hogy úgy érdekel a másik mint NŐ, és nemcsak beszélgetni szeretnél vele és a vállát veregetni.
2016. jún. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Sunshinedoll ***** válasza:
83%
Nem. Az egyik volt párom pl elég lassú volt ilyen tekintetben. Ő kezdeményezte a találkozókat, meg minden, de se puszi se semmi. Már ott izéltem, hogy bele lettem kényszerítve valami aszexuális kapcsolatba :D Aztán kezdeményeztem én a testi dolgokat, és lőn.
2016. jún. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Hát én eddig akkor jártam jobban, amikor már az 1. randin közeledtem testileg is, meg volt csók mint amikor nem. Amikor nem volt, akkor nem is volt 2. randi, csak barátok lettünk.

Szóval én inkább tartom magam ehhez. Bár lánytól is függ, de ilyen "elküldeném a francba keménycsajokkal" amilyenek itt a hozzászólók között vannak élőben még 1x sem találkoztam. Én azt mondom rosszabb ha nincs semmi, mintha próbálkozol. Elképzelhető, hogy nem fogja díjazni de elzavarni se fog a francba, ha amúgy szimpatikus vagy de neki túl gyors. Nem azt mondom, hogy egy kanos parasztnak kell lenni, de azért látszódjon mit akarsz, nem csak barátkozni. A nők hajlamosak egy talit tényleg csak egy talinak venni, ami akár lehet baráti is, ha nem mondod, mutatod mi is a helyzet.

2016. jún. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nem vagyunk egyformák, nekem nem jön be, ha valaki ilyen gyorsan akar haladni, nálam lassabban jön meg a bizalom, ami kell a testiséghez, biztos közrejátszik ebben az is, hogy olyan családban nőttem fel, amilyenben felnőttem. Szerintem ebben jobb ahhoz alkalmazkodni, akinek lassabb a tempója, persze, csak ha mindkét fél akar többet is egymástól. Én egyáltalán nem bánom, hogy ezzel kizárom azokat, akiket zavar, hogy én lassabban haladok, mert aki nem tud bevárni, azzal nincs dolgom, ez is egy szűrő. Nálam csak azzal van csók, akihez már kötődök érzelmileg, szex pedig csak párkapcsolaton belül.
2016. jún. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

"Ha valaki mint nő tetszik, azt első pillanatokban ki kell fejezni. Abból még lehet barátság, de fordítva nem."


Ne jelentsünk már ki ilyen általános igazságokat könyörgök... Én pl nem tudnék összejönni senkivel úgy, hogy előtte nem volt 1-2 év hátsó szándék nélküli haverság.

2016. júl. 1. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!