Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a helyes reakció arra, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a helyes reakció arra, ha egy jó hangulatú levelezésnél képküldés után nem reagál többet a másik?

Figyelt kérdés

Igazából a kérdés arra irányul, hogy mégis hogyan rendezzem le ezt magamban, nem arra, hogy mit csináljak a másikkal, mert sosem mentem át ilyenkor bunkóba, nem anyáztam, hanem szimplán csak én sem írtam többet.


Amit nem értek az az, hogy ha egyszer jól elbeszélgetünk néhány levélen keresztül, akkor egy kép hogyan tudja az embert egy pillanat alatt áttenni "magyarázatra sem méltó" vagy a "potenciális elmebeteg"-kategóriákba?

Nem azzal van a baj, hogy nem tetszem, ez előfordul, semmi probléma, tényleg. A baj az, hogy ezt nem lehet értelmesen, ember módjára közölni annak ellenére sem, hogy a levelezés alatt nem mutattam olyat, ami miatt ezt érdemelném. Sőt, ha elárulja, hogy pontosan mi nem tetszik rajtam (hajam, arcom, stílusom, az egész lényemtől hányingere van, vagy csak a kép rossz, béna) akkor azzal még kezdeni is tudok valamit. Ha csak annyit ír, hogy "Köszönöm a beszélgetést, de sajnos nem vagy az esetem, további minden jót" az már oké (persze ha ez az igazság), felfogom, hogy van ilyen.


Az meg béna kifogás, hogy biztos bunkón reagálom le, mert 1) ugye említettem, hogy nem adtam rá előzőleg okot, de 2) az ignorálást szintén lereagálhatom bunkón, így nincs bevédve. Az meg egyenesen röhej, hogy a bunkóságot egyesek azzal akarják kivédeni, hogy inkább ők lesznek bunkók.


Szóval mégis, valami emberibb bánásmódot nem lehetne eszközölni? Biztos vagyok benne, hogy meglenne a viszonzása is. Én igyekszem megtenni a magamét, emberként bánok a másikkal, nem szextárgyként például. De ilyen viszonzással...


24/F



#eltűnés #ignorálás #képküldés #jó tett helyébe najómindegy
2016. júl. 5. 20:41
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Kérdező, ilyeneket kapsz a nőktől, és még véded őket?
2016. júl. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
50%

Ha az adatlapodra kiraknád a fejed, akkor az ilyenekkel eleve nem is kerülsz kapcsolatba. Tehát nem ignorálnak menet közben és nem is bunkóznak veled.


Vagy így túl egyszerű lenne az élet?

2016. júl. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Igen, mert annyi eszem még van, hogy tudjam, hogy nem mind ugyanolyan, vannak jó tapasztalataim még sokkal csúnyább koromból. Meg igyekszem mindenkit a saját konkrét cselekedetei alapján "elbírálni". Ha átmegyek gyűlölködésbe, magamat is elásom, semmi alapom nem lesz jó bánásmódot várni.
2016. júl. 5. 21:45
 14/22 A kérdező kommentje:
A gyakoriról van szó, itt meg nincs adatlap...
2016. júl. 5. 21:46
 15/22 anonim ***** válasza:
Jaj, azt külön élvezem, amikor nőgyűlölőnek kiáltják ki azt, aki leírja a rossz tapasztalatait, meg lehordanak, hogy általánosítasz, de az nem általánosítás, hogy azért lépnek le szó nélkül, mert te is biztosan bunkózni fogsz a "nem" hallatán, csak mert előtted néhány faszi eljátszotta ezt? Szerencsére vannak kivételek, én is megismertem itt régebben egy lányt, felvetettem neki a találkozás gondolatát, de megmagyarázta, hogy alakulóban van egy kapcsolata, és a barátja biztosan nem venné jó néven, ha találkoznánk. Megértettem, tisztességesen és normálisan megbeszéltük a dolgokat, azóta is levelezünk. Egyébként az is érdekes, hogy ha levelezel valakivel, és képküldés után nem jössz be az illetőnek, akkor ettől miért kell rövidre zárnia a beszélgetést? Ettől függetlenül miért ne beszélgethetnétek tovább barátilag? Ez így olyan, mintha a vonzó külső lenne a belépő a normális, emberi bánásmód világába. Az meg külön vicc, hogy tényleg automatikusan besorolnak a potenciális pszichopaták közé csak azért, mert belefutottak pár vadbaromba, és inkább nem ismerkednek veled, meg nem vállalják a véleményüket. Hát nem tudom, de akkor nem inkább ezekkel a nőkkel van baj? Amúgy a 7. számú delikvens voltam.
2016. júl. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Gyakoritól ne várj semmit, az itteni nők nagyon speciális típusba tartoznak, a női nem rosszabbik feléből. Egy nagyon jellegzetes fajta gyűlik erre az oldalra, pont úgy, mint a férfiak közül a magányosak meg a szüzek, valamiért ezekből is sokkal-sokkal több van itt, mint máshol. Társkereső is ugyanez kb.
2016. júl. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Jajaja, ez is eszembe volt, de te jobban megfogalmaztad azt, hogy "a jó külső a belépő az emberi bánásmód világába". A barátkozós beszélgetés ellen sajnos egyes hímegyedek előszeretettel szólalnak fel, hogy mi az, hogy ők barátkozzanak egy nővel, majd barátkoznak a haverjaikkal, meg egy nő nekik csak dugni jó, másra nem :D Szóval sajna megvan az ellenpropaganda, de hát még azt se tudta meg az illető, akivel beszélgetünk, hogy mi ezt valljuk-e vagy sem.


A nőgyülölködést meg arra értettem, hogy azért az ne legyen, hogy "mert minden nő ijjjen!!".

2016. júl. 5. 22:00
 18/22 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarske..


Íme, itt egy kérdés, ahol jól kijön mindaz, amiről itt beszéltünk. A kommentelő lányok többsége jól megmagyarázza, hogy miért is kell szarba venni a normális faszikat is a bunkók miatt. Engem meg jól lepontoztak, mert el mertem mondani a véleményemet. :) De továbbra is tartom magam ahhoz, hogy akkor az adott lánnyal van baj, ha képtelen kezelni a helyzetet, és a rossz tapasztalatai miatt bünteti a normálisakat is. Nyilván nem egyszerű az egész, egyszer én is kaptam egy falloszos képet, mert azt hitte az illető, hogy csaj vagyok, de kiosztottam, és ennyi volt, ettől még nem fogom büntetni azt, aki normális. No meg ha engem ezerszer megbántottak a lányok, hazudoztak, hárítottak, akkor ezek után én is legyek bunkó mindenkivel, meg nehogy véletlenül is szóba álljak valakivel, aki normálisan szól hozzám? Vagy lépjek le, mert megtudom valakiről, hogy nem világszépe, és akkor már soha többé nem is kell hozzá szólnom?

2016. júl. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Nem kell összetörni, megesik az ilyen. Velem is megtörtént már, pedig nem vagyok ronda. Nem tetszhetsz minden nőnek. Azt mondom, ne bonyolódj mély és komoly levelezésekbe, amíg nem láttátok egymást már az első pár levélváltás után. Sőt, a legjobb a webcamerás kapcsolat, elég 1-2 percre megmutatnotok magatokat, és ha oké a dolog, mehet tovább a levelezés, de ne sokáig. Minál előtt térjetek személyes talira!
2016. júl. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Én is jártam itt így. :) Pasi írogatott, hogy ide vinne el, oda vinne el, aztán ahogy küldtem egy képet, soha nem hallottam felőle. :) Nem zavar, nem akartam tőle semmit, csak előtte napi 20 levelet írt, hogy meg akar ismerni, aztán már egy "pá" se járt. :)
2016. júl. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!