Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a helyes reakció arra, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a helyes reakció arra, ha egy jó hangulatú levelezésnél képküldés után nem reagál többet a másik?

Figyelt kérdés

Igazából a kérdés arra irányul, hogy mégis hogyan rendezzem le ezt magamban, nem arra, hogy mit csináljak a másikkal, mert sosem mentem át ilyenkor bunkóba, nem anyáztam, hanem szimplán csak én sem írtam többet.


Amit nem értek az az, hogy ha egyszer jól elbeszélgetünk néhány levélen keresztül, akkor egy kép hogyan tudja az embert egy pillanat alatt áttenni "magyarázatra sem méltó" vagy a "potenciális elmebeteg"-kategóriákba?

Nem azzal van a baj, hogy nem tetszem, ez előfordul, semmi probléma, tényleg. A baj az, hogy ezt nem lehet értelmesen, ember módjára közölni annak ellenére sem, hogy a levelezés alatt nem mutattam olyat, ami miatt ezt érdemelném. Sőt, ha elárulja, hogy pontosan mi nem tetszik rajtam (hajam, arcom, stílusom, az egész lényemtől hányingere van, vagy csak a kép rossz, béna) akkor azzal még kezdeni is tudok valamit. Ha csak annyit ír, hogy "Köszönöm a beszélgetést, de sajnos nem vagy az esetem, további minden jót" az már oké (persze ha ez az igazság), felfogom, hogy van ilyen.


Az meg béna kifogás, hogy biztos bunkón reagálom le, mert 1) ugye említettem, hogy nem adtam rá előzőleg okot, de 2) az ignorálást szintén lereagálhatom bunkón, így nincs bevédve. Az meg egyenesen röhej, hogy a bunkóságot egyesek azzal akarják kivédeni, hogy inkább ők lesznek bunkók.


Szóval mégis, valami emberibb bánásmódot nem lehetne eszközölni? Biztos vagyok benne, hogy meglenne a viszonzása is. Én igyekszem megtenni a magamét, emberként bánok a másikkal, nem szextárgyként például. De ilyen viszonzással...


24/F



#eltűnés #ignorálás #képküldés #jó tett helyébe najómindegy
2016. júl. 5. 20:41
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Én is jártam így :( Küldtem képet, és eltűnt, mint szürkeszamár a ködben, és feltételezem, velem párhuzamosan 5-en ráírtak, vagyis volt több lehetősége is, de rá egy hétre láttam, hogy kiemelte a kérdést.


Nálam az kezd körvonalazódni, hogy azok a lányok, akik itt panaszkodnak, hogy nincs pasijuk, az csak azért van, mert irreálisan nagy elvárásaik vannak a külsőt illetően.


Beszéltem itt egy másik lánnyal is, ő ugyan megmondta kerek perec, hogy nem vagyok az esete (azt mondom ez így korrekt volt), és a kérdésben le is írta, hogy mi a helyzet, ez összecseng a feltételezésemmel.


http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb-..

2016. júl. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Alapból két lehetőség van.

1. Elfogadod, hogy a nő ilyen, hogy így zár le valamit, az róla szól, és nem veszed magadra, tehát ha nem ír, nem válaszolsz.

Megértheted esetleg, hogy kínos neki magyarázkodni, ill. kényelmesebb neki megszakítani így a levelezést, nem megbántás a cél.


2. Ha neked igényed van arra, hogy válaszoljon, mondjon már valamit, akkor esetleg írj neki EGYSZER egy NORMÁLIS levelet, amiben KÉRED, és nem szemre hánysz, mert te kérsz szívességet, neked van erre szükséged.


Valahogy így

Kedves Zsuzsi! A múltkori fényképes levelem óta nem kaptam választ, és ezt nem tudom bizonyossággal hova tenni: nem érsz rá, vagy fénykép alapján nem tetszem, és ezt kínos lenne számodra megírni. Szeretném, ha megértenéd, hogy ez is teljesen elfogadható a számomra, ha így is lenne, ne érezd magadat kínosan, csak tedd meg nekem kérlek azt a szívességet, hogy írd meg, hogy milyen szemmel látsz engem, hátha tudok rajta változtatni, hogy neked, vagy másnak jobban tetszek. Nagyon hálás lennék, ha megtennéd nekem ezt a szívességet, még akkor is, ha a jövőben nem szeretnéd velem tartani a kapcsolatot.


Üdv

Pityú

2019. okt. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!