Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tulsulyos telt holgyek miert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tulsulyos telt holgyek miert erzitek magatokat csinosnak, kivanatosnak?

Figyelt kérdés
Most azokra a holgyekre gondolok akiken 5-10kg zsirfelesleg van,es magukat noiesen gombolyunek mondjak?

2016. júl. 9. 00:24
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
89%
Azért mert azok? Rengeteg pasinak bejönnek attól hogy neked nem tetszik!
2016. júl. 9. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
80%

Jó helyre ment minden deka. Kerek fenék, nagy cicik...

Én is sportolok, nem lötyög semmim.


És a strandon is csorgatják a pasik a nyálukat, ha végigmegyek.


A párom se unta még meg a domborulatokat.


Egyébként EZ a normális női alkat. Nem a 40 kg.

2016. júl. 9. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
93%

5 kiló az hol túlsúly?! El vagy tévedve kicsit.

Egyébként attól, hogy a barátom imád. :)

2016. júl. 9. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
85%

Na majd én megmondom, bár raja nincs felesleg, de a kicsit husisabb férfiak azoktak tetszeni, tehát gondolom a férfiak is hasonlóért szeretik a nagyobb nőket.



Jó érzés megmarkolni, mintha egy kicsit közelebb kerülnél hozzá, ahogy ölelésnél beleolvadsz a testébe. Sokkal intimebb viszonynak hat, mint egy vékony vagy izmos sráccal. Volt már kigyúrt barátom is, mindenhol kemény és tömör volt, mintha 10 centi extra távolságtartás lett volna benne. Sosem volt kényelmes, ha átölelt, a felkarján lévő óriás izmok. Az viszont tetszett, hogy könnyen fel tudott emelni, hogy erősebb volt nálam.



A nagyobb testű nőket szerintem azok a férfiak keresik, akik védelmet keresnek a nőkben és biztonságérzetet. Amiért engem is csak a nálam nagyobb darab férfiak vonzanak.

2016. júl. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
49%
#13 a túlsúly az a súly ami az ember ideális testsúlya felett van rajta az emberen. Ha ez 5 kg, akkor a túlsúly mértéke 5kg. Ez nem úgy megy hogy az ember az első 19 kg-ig még ok, aztán ha feszed egy kilót, akkor hirtelen túlsúlyos lesz. Egyébként meg menj el a boltba, és vegyél 5kg disznózsírt! ;)
2016. júl. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
34%
Nem tartom magam kivanatosnak! Igaz sose voltam tulsulyos,csak elég erős csontozatú es mindig is fajo szivvel néztem a törékeny,vékony lanyokat,en is olyan szeretnék lenni,de tudom ez lehetetlen. Azota sikerült fogynom 13kilot,de még mindig dagadtnak érzem meg látom magam,pedig már röbb helyen kiall a csontom meg a medencecsontom is eleg latvanyos,de ameddig még lehet addig fogyok,nem adom fel.
2016. júl. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
100%
Egy ember testfelülete ca 1.8 m'2. Ha erre felviszünk 5-10 kg zsírt, nem kapunk elvetemülten magas értéket. 184 cm 65 kg vagyok, ha felszednék 5 kg-t az bmi-be vetítve a normál tartomány közepének az alja 10 kg a normál közepének a teteje. 84.6 kg-tól esnék normálból az elhízott tartományba. A lényeg az hogy nem mindegy, hogy egy pöttöm 150 magas kiccsaj szed fel 10 kg-t, vagy egy 176 magas. Inkább abban maradjunk, hogy más az ízlésed.
2016. júl. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
14%
#17 csak éppen a bmi a testzsírszázalék ismerete nélkül rohadtul nem mond semmit, uganis a zsír fajlagos súlya alacsonyabb, mint az izomé. És persze az sem mindegy hogy hova rakjuk az 5 kg-ot.
2016. júl. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
Jó, értem, el van osztva, de valaki valahova többet hízik. ;)
2016. júl. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
100%

Te hülye vagy kérdező. Nem vagy tisztàban alapvető fogalmakkal. 5-10 kg az túlsúly, nem pedig kövér. Vannak fokozatok ha nem tudnàd. Sovàny-normàl- túlsúlyos- elhízott- kórosan elhízott. 30-as testtömegindexnél már kövérsègről van szó. Ez kb 20 kg felesleg.

Amúgy én pl nem érzem így jól magam, ezért teszek ellene.

2016. júl. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!