Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tulsulyos telt holgyek miert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tulsulyos telt holgyek miert erzitek magatokat csinosnak, kivanatosnak?

Figyelt kérdés
Most azokra a holgyekre gondolok akiken 5-10kg zsirfelesleg van,es magukat noiesen gombolyunek mondjak?

2016. júl. 9. 00:24
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg pont, hogycsak nagyon kevés nő érzi jól magát telt nőként. Ezt bizonyítja az is, hogy azon a Facebook oldalon, ahonnan az előző válaszomban az admintól idéztem, hogy sokkal több férfi like-olja az ottani fotókat, mint nő.
2017. máj. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
89%

Ja, és látom te azok közé tartozol, akik szerint egy telt lány már automatikusan legalább 20 évvel kevesebbet fog élni. Idézek megint a Facebook oldal adminjától:


"Unalmas már ez az egészségpszichopátia..

A féligazságokból táplálkozó egészségmániások folyamatosan ilyen roppant fárasztó ctr c + ctrl v orvosi disszertációkkal érvelnek a husi lányok ellen.


Hát persze, nekik az egészség egyetlen és kizárólagos feltétele a zsírmentesség.

Azt gondolom, hogy a telt lányok ellen felsorakoztatott egészség motyóik roppant gyenge és alávaló érvek.


Ha csak a zsírpárnákat nézzük, akkor csak az a nő az egészséges, aki tipikus ektomorf alkat és akkor sem fog hízni, ha mondjuk felzabálja a Mekit gipszkartonostul, keményen dohányzik, nem mozog és piál.


De nincs rajta zsír, tehát egészséges.


Nem a csajom az egészséges, akivel 9 órát túráztam az Alpokban, ezerszer körbebicajozta a Velencei-tavat és éjjel-nappal dolgozik, majd k***a finom kaját főz, felnyalja a lakást és nem esik össze...


Neeeem, mert neki párnás a hasa és a combja, tehát ő már fél lábbal a sírban jár.


Tényleg ennyire, de ennyire ostobák vagytok? A slim szocializáció kimosta sok-sok butuska nő agyát és elhitette velük, hogy az egészséggel óra 24-ben foglalkozni kell.


Nem, nem kell.


Ez k***ára de pszichopátia. Abnormális!


Nyugodtan lehet idézni kardiológusoktól, belgyógyászoktól, gasztroenterológusoktól és plasztikai sebészektől is.

Lehet itt kihímzett szakszavakat puffogtatni.

Jöhetnek az abdominális zsírok, a szabad gyökök és társaik.

De fogjátok már fel végre!

Egy nőideál ellen soha nem lehetnek elégséges érvek.


Majd ha a kardiológus bácsik-nénik és a plasztikai sebészek közt csupa Schwarzeneggereket és fitneszbajnokokat látok, majd ha a fehér köpenyeken nem feszülnek cukin a gombok, nem lesz háromszor annyi túlsúly a főorvos asszonyon, mint a csajomon, vagy a többi husi lányon, akkor majd megértem ezt a fajta hitelességi iszapbirkózást.


De az igazság az kedveskéim, hogy az orvostudomány is a slim szocializációval és a piaci szereplőkkel terhelt.

Kellenek a szponzorpénzek, kellenek az edzőtermek, az egészségcentrumok és a wellnessüdülők.


És egy ilyen pénzpszichopata világban egyetlen érv sem drága, hogy az igazságot elferdítsd, meghekkeld.


Menjetek vissza az alapokig, keressétek meg egy anatómiai Bibliában a másodlagos nemi jellegek c. fejezetet, nézzétek meg, hogy mit írnak ott az emlőkről, a női hasról, a hasizmuk genetikai gyengeségéről, a csípőről, a fenékről és még sorolhatnám.


Aki csak az elhízásba és a full karcsúságba akarja bekategorizálni a nőket, annak javaslok egy pszichoanalízist és egy színterápiát.


Az élet nem fekete vagy fehér, a nők teste árnyalatokban gazdag.


Az egészség meg főleg nem standardizálható!


Mert nem vagyunk klónok!


A husi csajok álomnők, a párnáik szexik, szépek, nőiesek és egészségesek.


Ez nem vita tárgya, az egészségük meg magánügy, akadjatok le róluk, mert uncsiii!


Szevasztok."

2017. máj. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
100%

Van akinek ez jön be, és tényleg szépnek látják ezeket a lányokat.

Én 56 kg vagyok, de az expasim megcsalt egy... erősebb testalkatú lánnyal, hogy úgy mondjam :D

Mondta is, hogy örülne ha duci lennék, mert szerinte az szexi.

2017. szept. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
100%

Neked nagyon durva képzavarod van, ha szerinted a 25%-os lány kövér...

Nagyon jól néz ki az a csaj és igen, jó nő..

Eszem megáll, hogy tényleg léteznek ilyen emberek.

Volt egy modell lány, akiről olvastam, hogy megírták, hogy meghízott, közben vékonyabb volt, mint a 25%-os csaj...

Neked nagyon elzorult a fejedben valami, és a te féléd miatt van

2017. szept. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
gond a világgal, a te fajtád miatt érik 6 éves vékony kislányok ,hogy fogyniuk kéne...
2017. szept. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
*érzik..
2017. szept. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
Most komolyan, ezt az elmezavaros kérdést mimek kellett kiemelni? Örülj, hogy tudsz sportos, egészséges életet élni, a husi nőkeg meg hagyd békén. Én se bsztatom a magadfajta ostobákat.
2017. szept. 12. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
Csak az első pár hozzászólást olvastam el, de elég idióta a kérdező. Először is olyasmit lát bele másokba ismeretlenül is, ami nincs, azt bizony kivetítésnek hívják. Lehet, hogy ő hajlamos a felszínes érdekkapcsolatokra, már ha képes bármilyen kapcsolatra, de az is feltűnt, hogy mennyire frusztrálja, és felfoghatatlan a számára, hogy más jól érzi magát a bőrében úgy, ahogy van. Szerintem ez neki nem megy, de ehhez semmi köze a súlyához. Szánom szegényt, de akkor is egy idióta. Amúgy nem csak konditerembe kéne menni, járhatna néha iskolába is, mert a helyesírás nem az erőssége.
2017. szept. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
46%

A 40es válaszolóval nem értek egyet.


Rendkívül felháborít vékony sportos lányként, hogy mi főleg törékenyek és sportosak vagyunk, ezek tènyek, hisz a testünk vékony, és izmaink is látszanak, addig a kövérek buják, csodálatosak és izgalmasak. Ez pusztán a te szubjektív véleményed.


Szerintem is szépek lehetnek a túlysúlyos nők, de nem a fentebb említett tulajdonságokért, amit beleképzel az ember, hanem mert nagyobb, robosztusabb, lágyabb, kerekdedek a formáik.


Ezekközül sem feltétlen igaz a kerekded és lágy, aki előnytelenül hízik, az ugyanolyan szögeletes, mint egy csontos lány, a narancsbőr pedig minden, csak nem lány. Markoljon bele az ember egy narancsbőrös fenékbe, majd rájön, hogy könnyebb megmarkolni egy vékonyabb testrészt, mint amin egybefüggő narancsbőrréteg van.

2017. szept. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 Peter_mota ***** válasza:
Nekem tetszel , és bejön hogy nem vagy sovány
2018. febr. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!