Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tulsulyos telt holgyek miert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tulsulyos telt holgyek miert erzitek magatokat csinosnak, kivanatosnak?

Figyelt kérdés
Most azokra a holgyekre gondolok akiken 5-10kg zsirfelesleg van,es magukat noiesen gombolyunek mondjak?

2016. júl. 9. 00:24
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
81%
Mi ez a "ne érezd magad értékesnek csak mert van párod" baromság? :D Kezdjük ott, hogy nem lesz senki értéktelenebb azért, mert kövér (megjegyzem, az 5-10 kiló súlyfelesleg még nem is ez a kategória). Inkább az ilyen kérdező-féle szánalmas gyökereknek kellene magukba nézniük, mert nonszensz, hogy mások teljesen indokolatlan leköpködése mellett elhiszik magukról, hogy érnek a többi ember szemében bármit is. Az sem lepne meg, ha kiderülne, hogy valójában néhány kövér boldog életét irigylik, mert pontosan tudják, hogy amilyen kiállhatatlanok és undorítóak, sosem fog törődni velük lóf#sz se.
2016. júl. 28. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 A kérdező kommentje:
#30 #31 A higgadt kerdesfelvetesre egy ilyen agressziv valasszal reagalva nem hinnem,hogy a hiba az en gepemben lenne! ;) A masik akkor egy ferfinak is ekkora tulsullyal elmeletileg elegedettnek kellene lenni? :/ Nem hinnem! Egy hajas noi fenek nem tul megnyero,mert nem feszes! Ha az 5-10kg sulyfeleslegtol van egy nonek jo melle ott mar reg gond van! Nem mindenki imadja am az orias csecseket van akinek a formas kemeny kisebb jobban tetszik a logo zsirosnal! Tudom rossz hallani az igazsagot ,de ez van holgyeim!♥
2016. júl. 28. 03:53
 33/51 anonim ***** válasza:
100%

Persze, igazad van, semmi baj nincs azzal, ha ideböfögsz a népnek egy higgadt trollkodást, amiben csak úgy random szidalmazol embereket, mert épp olyan kedvedben vagy.:D Magyarázd már el nekem, hogy erre mégis mi szükség volt. Fáj neked, ha valaki jól érzi magát a bőrében? Pont leszarom, hogy mit gondolsz a kövérekről, de ne tálald már egyetemes igazságként a saját személyes véleményedet, mikor szemmel láthatóan rengeteg túlsúlyos embernek van boldog párkapcsolata, ergo mégsem lehetnek mindenki számára ocsmányak.

(Btw, igen, nyugodtan lehet valaki elégedett magával, ha van 5-10 kg súlyfeleslege, ha nincs. Ez nem olyasmi, amitől kevesebbet érne, mint te és a tökéletesen csontos segged.)

2016. júl. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 A kérdező kommentje:
#33 arról,hogy ki mennyire elégedett magával (igaz csak egy szegmensét mutatja)tanúskodik az is,hogy ezen a fórumon szinte kivétel nélkül csak a túlsúlyos illetve vékony ,de izomzattal csak minimális mértékben rendelkezők panaszkodnak,siránkoznak csak. A sportos egyének meg nem. :* xd
2016. júl. 28. 23:03
 35/51 anonim ***** válasza:
Tök ügyesen ellentmondtál magadnak. A főkérdésben még azt taglaltad, hogy a túlsúlyos nők csinosnak és kívánatosnak tartják magukat.
2016. júl. 29. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 A kérdező kommentje:

#35 A nagyon kövérek nem tartják magukat szépnek-viszont az 5-10kg túlsúllyal rendelkezők nagyrésze jó nőnek tartja magát-sőt a túlsúlyuk meglétét is tagadják-mondván ők így a szépek,meg nőiesen formásak- nincs itt semmi ellentmondás.

[link] kb azokra a kövér nőkre gondolok akik olyan kövérek mint a képen a 25% százalékos nő.

2016. júl. 29. 23:11
 37/51 anonim ***** válasza:
100%

A válasz egyszerű.

Nem te vagy a világ közepe, nem a te ízlésednek készül mindenki megfelelni, nem mindenki úgy látja a dolgokat, mint te. Ne akarj más fejével gondolkodni, ne döntsd el egy emberként, mi a szép, mi a jó! És legfőképpen ne rombold le mások nehezen felépített önbizalmát!

Igen, csinosnak és szépnek éreztem magam 5 kg felesleggel, mivel volt az 28 is korábban és nagyon tudtam értékelni a +5ös állapotot is (fogytam abból is, de akkor beteg voltam...). Jelenleg 12 kg plusszom van, 5 hete szültem a 2. gyerekemet. Nyilván azon vagyok, hogy csökkentsem, amíg ÉN nem látom magam szépnek. De ezt nem tőled fogom függővé tenni. (A párom pl elég kritikus alapjáraton a külsőségekre, és nem megalkuvós "mindegy, csak legyen valaki" típus. És velem van, 1x nem méregette a százalékaim xD )

Igaz, közelebb vagyok a 30hoz, mint a 20-hoz.

2016. okt. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
100%

Valakinek meg az én típusom jön be,nem is csúnya pasiknak ráadásul.Meg persze annak is örülök,hogy egy normmális dekoltázshoz nem kell push-uppolnom a mellemet és egy dekoltáltabb ruha se néz ki úgy rajtam,mint tehénen a gatya.

Na meg feneket se kell optikailag csalnom magamra és a lábaim is jó forműjúak-mások mondták,megsúgom-.

2017. máj. 23. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
100%
Mi történt, egy év alatt sem sikerült vékony barátnőt találnod, hogy még mindig ezen a témán pörögsz?
2017. máj. 23. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
85%

Idézek valakit:


"Ahányféle bomba, annyiféle bombázó!


A vékony lányok gyönyörűek, dögösek, sportosak, csinosak és törékenyek, a telt lányok csodálatosak, buják, lágyak, izgalmasak és pikánsak.


A testsúly egy fizikai mennyiség, se több, se kevesebb.


Lehetsz 50 kiló vagy 100, ettől még nem vagy jó nő!


Az összhang, a nettó vonzerő a lényeg, nem a paraméterek.


És még valami! A nőiesség nem ízlések és pofonok kérdése, mert vannak szabályai.

Evolúciós, zsigeri, morális és matematikai szabályai.


Ugyanúgy megnézem a csinos vékony lányokat, mint a csinos telt lányokat.


A közéletben egyiket se tartom különbnek a másiknál, jobb nőnek a másiknál és egyiket se helyezném a másik elé!


Vannak kifejezetten karcsú ismerőseim, gyönyörű nők, fantasztikus emberek, bomba csajok.


Nem vitatkozom senkivel, meggyőződésem, hogy helyesen látom a dolgokat. Ez a meggyőződés abból fakad, hogy látom mások rossz felfogásának következményeit...


Akinek ezek a szép lányok nem tetszenek, azoknak pocsék az ízlésük!


Pocsék akkor is, ha az illető egy sportos férfi, ha fiatal férfi, ha jóképű férfi, ha pénzes férfi, ha személyi edző és modell, ha a legjobb kan az egész interkontinentális médiában.


Attól még az ízlése pocsék, és „falsch”.

A nőiesség nem egy választható opció, a nőiesség a karcsú és a telt lányok sajátja.


Csak a műfaj más, a nőiességük és érzékiségük közös.


Ezen az oldalon teltkarcsú bombanők vannak.


Más oldalakon izmos vagy éppen vékony bombanők.


Olyan nincs, hogy neked Lucy Collett, Ashley Alexiss nem tetszik.


Akkor a hiba benned van, nem az ő vonzerejükkel, hanem a te férfiasságoddal és szocializációddal van a gond.


Nem állandóan a nők alakjának kell igazodniuk a férfi igényekhez, hanem a férfiaknak kell szétszóródniuk a különböző nőtípusokhoz.


Egyetlen fenntartásom sincs a nőideálokkal szemben, a karcsúság az egyik férfinak pont olyan nagyszerű és szexis tulajdonság, mint a másiknak a kényeztető, puha párnák.


Vagyis mindkettő szexis és ideális, csak éppen másnak.


Aki nem így látja, annak még sokat kell tanulnia, de az órákat legalább ingyen adom!"

2017. máj. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!