Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tulsulyos telt holgyek miert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tulsulyos telt holgyek miert erzitek magatokat csinosnak, kivanatosnak?

Figyelt kérdés
Most azokra a holgyekre gondolok akiken 5-10kg zsirfelesleg van,es magukat noiesen gombolyunek mondjak?

2016. júl. 9. 00:24
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
9%

Sztem előbb értelmezni kéne, hogy mi számít túlsúlyosnak.

Én tényleg zsiger rühellem a dagadt nőket és mutatkozni sem tudnék eggyel sem, viszont az ideálom(lásd alant a képeken) egyesek számára már túlsúlyosnak számít, tehát szerintük meg önmagamnak mondok ellent...


[link]

[link]

2016. júl. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
90%

Nem érzem magam különösebben annak. Mondjuk ha csak 5-10 kiló felesleg lenne rajtam, akkor bombázó lennék! De így...40 kiló felesleggel...már nem érzem magam annak. Egyedül a hosszú sörényemet, szememet, számat, melleimet szeretem...de ezeket se mutogatom. Egyáltalán nem is vágyom arra, hogy férfiak csorgassák a nyálukat. Sosem szerettem. 50 kilósan sem. Nekem az semmit jelent, hogy feláll rám a kuki. Kit érdekel? Ehhez nem kell művészet....... Sokkal jobban szeretem, ha a személyiségem kelti fel a figyelmet. És ez akkor is úgy volt, mikor még beleillettem a normális BMI indexbe. :D

Egyébként meg férjem van...aki szintén így ismert meg..nem az évek alatt híztam bálnává mellette. Szóval akkor mégsem lehetek olyan rusnya...még úgy sem, ha kövér vagyok. :)

2016. júl. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
13%

22-es

Az, hogy jelenleg épp van barátod, férjed, párod, nem mond el semmit az értékedről. Semmit nem jelez abból, hogy ha holnap kirakna, vagy te őt, akkor milyen reményeid lehetnének.

Ez amúgy sok nőt megtéveszt és egy közepesnek, langyos víznek ítélt kapcsolatot simán eldob, majd csodálkozik, hogy a jelentősen rosszabb kategóriás férfiak majd kizárólag dugni akarják.

Több női ismerősöm is így járt, hamar megbánták a döntésüket és mind visszakönyörögte magát a korábbi párjához, de az, ha sikerült is, már messze nem volt ugyanaz, mint amit otthagyott.

2016. júl. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
100%

23!


Én ilyet soha nem is gondoltam...eszembe se jutott, hogy attól lennék értékes, mert van akinek kellek. Sőt..azt gondolom, hogy régen rossz, ha valaki a pénztől, a csinos pofitól, jó alaktól vagy éppen attól tartja magát értékesnek, mert párja van vagy sok udvarlója. Számomra nem itt kezdődik az érték fogalma... :) Ráadásul becsülöm és tisztelem nem csak magamat (így, kövéren is...) hanem a páromat is. Tudom, mekkora kincs. De nem azért, mert másnak nem kellenék...hanem azért, mert tudom, hogy milyen jó ember. Tudom, hogy ritka a mai világban az olyan férfi, mint ő. És ezt becsülöm. Már 12 éve, töretlenül. :)

2016. júl. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
42%
Én sem tudom, de néhány olyan egoval rendelkezik, hogy az hányinger. Van rajta minimum 15 kg plussz, és oltogat más embereket, h ez őszül, annak miért áll el a füle. Sajnos nem egy ilyet ismerek
2016. júl. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
100%

25!


Igen. Az intelligencia nem súly vagy külsőfüggő! Sajnos a mások kritizálása, fikázása, megszólása egy rossz emberi (ego) tulajdonság. Kinézettől függetlenül MINDENKI hajlamos rá, hogy ilyen-olyan indokkal bánthassa a másik embert. Csak van aki ritkán...van, aki gyakran teszi ezt. A csámpásak, vaksik és krumpli orrúak is lefikáznak másokat...nem csak a túlsúlyos nők adott esetben. Sajnos. Szerintem NEM szabadna pusztán külső alapján...súly, magasság, hajszín stb...meg és elítélni egyetlen egy embert sem. De mint tudjuk...az emberek java nincs még ezen a fejlettségi szinten. (Halkan megjegyzem...azok sem, akik ismeretlenül fikázzák a kövér nőket..)

2016. júl. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
100%

Nos ha csak a kg-okat nézzük bőven kövérnek számítok... és igyekszem tenni ellene mert zavar, h a 160 centimhez 70 kg vagyok. Viszont az átlagosnál nagyobb a csontsűrűségem és nehezebb a csontom, így ha leadok 2 kg-ot az már egy ruhaméretet jelent, de a súlyom mégsem változik jelentősen.


Beszélgettünk a barátommal h mennyit szeretnék leadni. Nos, ez 15 kg, erre közölte velem h ne legyek hülye, akkor csak csontkollekció lennék, mert a csont súlyából nem lehet fogyni. És nem sokan hiszik el h hány kiló vagyok.


Az h a mai világban minden csak a kilókról szól, kicsit kiábrándító :(

Persze a piacon nem mindegy h 1 vagy 1,5 kg paradicsomot kapsz, de az embereket nem hiszem h kilókbn kellene mérni, hanem az összképet. Sztem lehet egy 50 kg-os nő is olyan kiábrándítóan bűnronda h quasimodó is undorodna tőle, meg egy 80 kg is gyönyörű (uahhoz a magassághoz); mint ah a fordítottja is előfordulhat. Mindez csak ízlés és stílus kérdése. De vki nem attól lesz ronda mert "kövér/túlsúlyos", vagy szép mert "sovány". De ez csak az én véleményem.... :(

2016. júl. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
4%

", de az embereket nem hiszem h kilókbn kellene mérni, hanem az összképet. "

Azért a férfiakat máig centiben érik a nők.

2016. júl. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 A kérdező kommentje:
#5#6#7#8#9#10#11#12#13#14#15#16#17#18#19#20#21#22#23#24#25#26#27#28#29! Mindegyikotoknek koszonom a valaszt! Megjegyzes! A bmi nem mutat valodi zsiraranyt csak a testzsir szazalek! Otthonrol errol linkelek kepet! Aki utalja magat a teltseg miatt annak pedig linkelek egy sporthonlapot ahol szakember segit akar netes valaszban is hogy kell elkezdeni a dietat mozgast!
2016. júl. 12. 12:36
 30/51 anonim ***** válasza:
Mert legalább van mellem és fenekem,ráadásul még abrosz ruhával se kell kompenzálni,se sminkkel a hiányát.Nagyon kevés nagyon vékony nőnek van legalább A kosaras melle és hozzá egy minimális feneke.Utóbbi is jó esetben annak van,aki ugyan nagyon vékony,de edz rá,vagy olyan a testalkata.
2016. júl. 28. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!