Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem lehet megmondani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet megmondani randi elején, hogy felesleges ismerkedni, beszélgetni, mert külsőre nem jön be a pasi a nőnek?

Figyelt kérdés
Nem egyszer jártam már úgy, elmegyek randira, jópofizás a nő részéről, főleg én beszélek. Ő meg röhög. Megiszunk fejenként ilyen meg olyan koktélt, meg egy kvt. Ez ugye nálam alapjáraton 4-5 ezer ft. Ezzel nincs is baj, de minek ül velem ott végig, ha a végén kimondja, hogy nem jössz be külsőre, ne keressük egymást. Miért nem lehet ezt a legelején elmondani, hogy a felesleges köröket elkerüljük? Csak én nem értem. Mert hiába ülünk ott végig két órát, és esetleg jellemileg be is jövök, akkor sem akar tőlem semmit, ha fizikailag nem vagyok az esete. Csak nekem nem érthető ez felesleges időpazarlás?
2016. júl. 24. 19:37
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:

"Az, hogy jól nézzen ki, az fontos"


Persze, mert nő vagy. Ezzel meg is van a legfontosabb szűrő a részedről."


Nagyon remélem, hogy soha nem hoz össze a sors olyan férfival, akinek a külső teljesen mindegy, csak legyen valaki. Remélem rajongani fog a testemért és elbűvöli a mosolyom.

2016. júl. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
9%
#30 Gyerekkorodban persze, olyankor mindig cikizik az embert. Csak mi férfiak tovább tudunk lépni ennél a szintnél, ahogy felnövünk. Egyébként jobban tudjuk, hogyan gondolkoztok, mint ti magatokról.
2016. júl. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 A kérdező kommentje:

,,Remélem rajongani fog a testemért és elbűvöli a mosolyom."


Mivel más értékes nincs benned, így csak azért tud rajongani. De majd jó pár év múlva vén szottyadt asszonyként már nem fognak rajongani a testedért.

2016. júl. 25. 14:47
 34/38 A kérdező kommentje:
Jön még Mona Lizára erózió.
2016. júl. 25. 14:48
 35/38 anonim ***** válasza:

Honnan tudod, hogy más értékes nincs bennem? Akkor értékelnél, ha leírtam volna neked minden hazug mesét és megsimogatom a buksidat, hogy jajj kisfiam, nyugi a nőknek csak a belső számít, majd megtalálod a te hercegnőd, aki majd a jószívűségedbe szerelmesedik bele? Fejlődni csak úgy lehet, hogy tisztában vagy azzal, hogy hogyan mennek a dolgok körülötted, amíg a "kék pirulát" nyeled, addig csak csalódni fogsz. Miért hazudnék neked? Az evolúció igenis úgy alakította a nőket, hogy jól felmérjék a férfiak külső jegyeit. Az élet egy genetikai verseny és a nőnek ugyanúgy vágya, hogy örökítse a genetikai készletét. Azonban a nő egy terhességgel sokkal nagyobb kockázatot vállal, a férfi részéről megtermékenyítés után bármikor leléphetett és akár már aznap más nőnek csinálhatott utódot. A nő megpróbáltatásai szex után kezdődtek, nem beszélve arról, hogy 9 hónapig utána "meddő" lesz és a várandósság megedzeti a testét, akár bele is halhat. Nem hiába neveztek el Semmelweisről annyi intézményt. Van egy 1909-ben kiadott könyvem, a legféltettebb kincsem, orvosok írták és van benne egy statisztikai táblázat, hogy az 1800-as évek elején 1000 emberből 530 gyermek elhunyt még 10 éves kora előtt. Számomra ez felfoghatatlan, valahogy még most sem hiszem el, de a csecsemőhalandóság egyértelműen csak az utóbbi században mutatott csökkenő tendenciát. Ezzel csak azt akartam mondani, hogy amíg egy férfi akarata és lehetőségei szerint akár millió gyermeket is nemzhet, addig a nőnek a lehetőségei már a születésnél le vannak korlátozva, hiszen mikor egy kislány világra jön már ott vannak a kis méhében a véges számú petesejtjei, aminek majd csak egy töredéke fog megérni 15-45 éves kora között, míg egy egészséges férfi szaporító sejtjeit újratermeli folyamatosan, és akár 80 évesen is lehet újszülött gyermeke. Az evolúció tehát a nőknek a körültekintőbb párválasztást adta, óvatosságra inti, hiszen egy terhesség mindig rizikót jelent és minimum 9 hónapig "visszavonulót fúj" a genetikai párbajból, amely amúgy is szűkösebb időintervallumban van, mint egy férfinak.

Persze lehet mondani, hogy felül kéne kerekedni az ösztönökön, de ez lehetetlen. A homo sapiens is egy állat, amelynek különleges képessége a tudatosság, de soha de soha nem leszünk képesek kiirtani magunkból a "földi örökségeinket".

2016. júl. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
Akinek mindegy, kivel jön össze, az önmagát sem ismeri elég jól.
2016. júl. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

Kérdező, te tulajdonképpen mit szeretnél? Az a csaj hülyeséget csinált, pont, de ezt már túlragoztuk.

Én nem csinálok ilyet, a legtöbben elfogadják az elutasítást, néhányan meg dedósként reagáltak. Nekem az egész ember a fontos, a külső is, a belső is, hozzám illő társat szeretnék, akivel kölcsönösen tetszünk egymásnak a tökéletlenségeinkkel együtt. Nem illik mindenki mindenkihez, ezt kár lenne erőltetni, akkor nem emberek lennénk, hanem mondjuk földigiliszták. Mi sokkal összetettebbek vagyunk.


Én nem várom el, hogy valaki költsön rám randin, van saját jövedelmem, megoldom. Mondjuk az is balek, aki rögtön az elején szórja a pénzt úgy, hogy még alig ismeri a másikat. Évekkel ezelőtt olvastam egy történetet, arról szólt, hogy volt egy pár, akik elég csórik voltak, és megbeszélték, hogy úgy oldják meg a megélhetésüket, hogy randizgatnak és meghívatják magukat a randipartnerükkel.


Tanulság, válassz körültekintőbben, legyél egy kicsit válogatósabb, a szó pozitív értelmében.

2016. júl. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim válasza:

Na most, én lány vagyok inkább, nem nő még, legalábbis szerintem(a szüleim szerint pláne), de nekem megvan egy ilyen fontossági sorrendem, hogy nem a kinézetről ítélek, hanem elbeszélgetek vele, megiszok valamit, stb. Persze, ha nem jön be a srác, azt a randi végén kerek-perec elmondom, és ilyenkor a számla enyém-része is engem terhel, nem a srácot, azért gerincem van.

Mert oké, lehet, hogy nem azaz adonisz, és nem jön be e külseje, de pl, ha jobban megnézem az ilyen fiúkat is, látom, hogy ápolt, nem slampos, és megvan az esélye, hogy okos, humoros. Viszont ugyanúgy megvan az esélye egy adonisznál(khmm...főleg egy adonisznál), hogy a:

-Szia, XY vagyok. - ból annyit fog fel, hogy nincs eléggé kivágva a felsőm.

Viszont tény, hogy vannak libák, akik játszanak az emberekkel(férfiakkal, fiúkkal), de azt nem szabad elfelejteni, hogy ennek megvan a tökéletes ellenkezője is, aki ugyanolyan kíméletlen e nőkkel, mint ezek a férfiakkal.

Na, meg mostanában van az a "modell", hogy amúgy tök h*lye, és igazán fel sem fogja, hogy visszajelzésre vársz.

2017. ápr. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!