Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem lehet megmondani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet megmondani randi elején, hogy felesleges ismerkedni, beszélgetni, mert külsőre nem jön be a pasi a nőnek?

Figyelt kérdés
Nem egyszer jártam már úgy, elmegyek randira, jópofizás a nő részéről, főleg én beszélek. Ő meg röhög. Megiszunk fejenként ilyen meg olyan koktélt, meg egy kvt. Ez ugye nálam alapjáraton 4-5 ezer ft. Ezzel nincs is baj, de minek ül velem ott végig, ha a végén kimondja, hogy nem jössz be külsőre, ne keressük egymást. Miért nem lehet ezt a legelején elmondani, hogy a felesleges köröket elkerüljük? Csak én nem értem. Mert hiába ülünk ott végig két órát, és esetleg jellemileg be is jövök, akkor sem akar tőlem semmit, ha fizikailag nem vagyok az esete. Csak nekem nem érthető ez felesleges időpazarlás?
2016. júl. 24. 19:37
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
Mindenki válogat külső alapján is, mert nem tetszik mindenkinek bárki. De hogy kinek milyen típusú ember tetszik, az már eltérő, befolyással van erre a család, a közvetlen környezetünk, a szülőminta, azok, akikre felnézünk, azok az emberek, akik körében a legtöbbet mozgunk, a különféle emberekkel szerzett tapasztalataink (például valaki azért nem kezd gyúrós emberrel - de behelyettesíthetitek más típussal is -, mert valamikor egy ilyen ember verte át csúnyán, van ilyen). A szülőminta lehet jó és rossz is. Akinek esetleg a szülőminta nem volt jó, és felismeri, mik azok, amik zavarják, az kerülni fogja az ehhez hasonló embereket.
2016. júl. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
83%

#20 azért annyira nem vagyok igénytelen, hogy csak az számítson, hogy valaki mennyire néz ki jól. Mindkét nemnél az első szűrő a kinézet, de utána még rengeteg felfedezendő tulajdonság van. A "felháborodás érthető" - erről írtam az előző kommentemben.


Ha odamész a nőhöz, és rögvest kikosaraz - micsoda egy suttyó, hogy még szóhoz sem hagy jutni és egy esélyt sem ad

Ha kicsit beszélgettek, de utána elutasító veled - mi a francnak rabolja az időd, mikor ezek szerint már az első másodpercben elkönyvelt

Ha randizni hívod és azután küld el - nem igaz, hogy még egy rohadt esélyt sem képes adni, mikor olyan normális voltam vele, jókat dumáltunk

Ha randi után köszön el tőled - amint a kérdésben is látod, sajnálja a belefektetett energiát, időt, pénzt és duzzog, hogy miért nem küldte el előbb a nő


Mindegyik esetről láttam már panaszkodó kérdést, igazából ha a nő elutasít, már sehogy sem jön ki jól, mert az elkeseredett férfi valójában maga az elutasítás miatt orrol meg rá, nem a körülményekre és a tálalásra, erre akartam kilyukadni.

2016. júl. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
11%
#22 Minden nőnek csak a külső számít. Ha külsőre nem tetszik, akkor már rögtön elkönyvelitek, hogy esélytelen, és ezen semmi sem változtathat. Ha külsőre tetszik, az pedig megszépíti számotokra a belsőt is, és csupa jó tulajdonságot fogtok neki tulajdonítani. Ami ezután következik, az már csak tiszteletkör, a végkimenetel szempontjából lényegtelen.
2016. júl. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
83%
#23 maradjunk annyiban, hogy ez nem így van, legalábbis az én esetemben. Az, hogy jól nézzen ki, az fontos, hiszen szexuális vonzalmat ez kelti fel bennem, de nincs az a jóképűség, ami egy borzasztó személyiséget fel tudna turbózni. Külső-belső külön-külön is legyen rendben, akkor szeretem meg a férfit.
2016. júl. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:

Kell, hogy tetsszen a másik, de őszintén, srácok, ti sem jöttök össze bármilyen nővel. Viszont nincs egy adott sablon, ami mindenkinek tetszik, és ha egyébként nem passzolunk össze, azon nem segít az, hogy külsőre egyébként tetszene.

Pont a napokban utasítottam el valakit online, akinek a külsejével semmi baj nem volt, de arra lusta volt, hogy elolvassa az adatlapomat, így több butaságot is kérdezett, aztán még én voltam az "olyan" (mint egy ovis), amiért megkértem, hogy vessen egy pillantást a kitöltött adatlapomra is, az már csak hab a tortán, hogy egy épkézláb értelmes mondatot nem tudott összerakni (én nem szoktam háklis lenni a helyesírásra, de amit ő összehányt, az már nálam is kiverte a biztosítékot). Szóval megköszöntem az addigi figyelmet, de én lezártam a kommunikációt vele.

2016. júl. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:

,,Az, hogy jól nézzen ki, az fontos"


Persze, mert nő vagy. Ezzel meg is van a legfontosabb szűrő a részedről.

2016. júl. 25. 12:50
 27/38 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más a fogalma arról, hogy ki néz ki jól. Ritka az olyan ember, aki összejön olyannal, aki nem tetszik neki, annál gyakoribb az, aki összejön azzal, aki neki tetszik, és mások meg bottal sem piszkálnák meg a választottját.
2016. júl. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 A kérdező kommentje:
Majdnem minden nőnek ugyanaz a séma tetszik, minél távolabb áll egy pasi attól, annál kevesebb nőt érdekel.
2016. júl. 25. 12:59
 29/38 anonim ***** válasza:
44%

#27 Ez sem igaz. Minden nőnek szinte egy az egyben ugyanaz az ideálja, ugyanazokat a férfiakat tartja vonzónak, és ugyanazokat csúnyának.

És igen, nekünk férfiaknak is számít a külső, viszont mi a nők többségét szépnek tartjuk, és külső alapján összejönnénk velük. A többi nálunk már a belsőn múlik.

2016. júl. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:

Hát, remélem, következő életetekben nőnek születtek, aztán megtanuljátok, hogyan gondolkodik egy nő.


off: Gyerekkoromban cikiztek a srácok azért, mert fogszabályzóm volt, pedig amúgy nem voltam csúnya, köszi...

2016. júl. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!