Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem lehet megmondani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet megmondani randi elején, hogy felesleges ismerkedni, beszélgetni, mert külsőre nem jön be a pasi a nőnek?

Figyelt kérdés
Nem egyszer jártam már úgy, elmegyek randira, jópofizás a nő részéről, főleg én beszélek. Ő meg röhög. Megiszunk fejenként ilyen meg olyan koktélt, meg egy kvt. Ez ugye nálam alapjáraton 4-5 ezer ft. Ezzel nincs is baj, de minek ül velem ott végig, ha a végén kimondja, hogy nem jössz be külsőre, ne keressük egymást. Miért nem lehet ezt a legelején elmondani, hogy a felesleges köröket elkerüljük? Csak én nem értem. Mert hiába ülünk ott végig két órát, és esetleg jellemileg be is jövök, akkor sem akar tőlem semmit, ha fizikailag nem vagyok az esete. Csak nekem nem érthető ez felesleges időpazarlás?
2016. júl. 24. 19:37
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
84%

Nagyon lefogtok pontozni de nem baj.


Igen sok lány/nő eljátsza ezt. Vannak akik játszadoznak, van akik nem akarják megsérteni a pasast azzal, hogy egyből a randi elején leírják.

Nem sértésből de az is lehet, hogy egyszerűen nem sikerült megkedvelnie a személyiséged és nem akarja a "saját idejét húzni" azzal hogy megint randizzon veled.


Ha belegondolsz A TE RÉSZEDRŐL TÉNYLEG abszolút egyértelmű hogy nem kéne húznia az ídődet, és pazarolnia a pénzed, de AZ Ő SZEMSZÖGÉBŐL meg az logikus, hogy ad egy esélyt a randira, nem akar leírni egyből.

2016. júl. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
96%

Én úgy gondolom, hogy amikor elhívok egy lányt/nőt randira, akkor én meg szeretném ismerni. Mivel én kezdeményeztem a találkozót, ezért én fizetem, nekem ennyi belefér, megoldom. Viszont volt már olyan, hogy a lány kérte, hogy ne üljünk be sehova, hanem csak sétáljunk egyet a városban. Szerintem jobb is sétálás közben ismerkedni, mert nincs annyi feszengés. Lényeg a lényeg, hogy ha nem is jössz össze a hölggyel, attól még kellemes lehet az együtt töltött idő. Én mindig úgy fogom fel a randit, hogy egyszerűen érezzük jól magunkat, nyíljunk meg egymásnak és majd kialakul a többi.

Faképnél hagyni valakit azért, mert nem jön be külsőre az egyik legnagyobb tiszteletlenség, amit tehetsz egy másik személlyel.

28F

2016. júl. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
nálam pont ezért nincs csak séta első randin max 1 kv vagy üdítő majd ha ki mondjuk hogy 1 pár vagyunk akkor mehetünk drága helyre is
2016. júl. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
24%
#11 Adni akar még egy esélyt, meg személyiség, persze. Minden nő az első pillanatban eldönti a férfi külseje alapján, hogy van-e esélye nála. Ha ezután még nem mondja meg neki, akkor csak húzza az agyát és/vagy kihasználja.
2016. júl. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
100%
Az elején szerintem nagy hiba 5000-et költeni egy randira egyedül, ha csak nem vagy annyira gazdag, hogy ez aprópénz. én nőként max. egy 500 Ft alatti kávét engednék kifizetni, azt is csak akkor, ha akarok folytatást.
2016. júl. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
90%

12-es válaszolóval értek egyet. Ajánlom mindenkinek ezt a hozzáállást. Én nőként pont így fogom fel, de érdekes rám sose költöttek még egy gombóc fagyinál többet. Viszont ha ezt erezném a pasin hogy most akkor fizetett egy mozijegyet akkor muszáj legalább lesz.pnom hogy neki is megérje akkor rég nem az az ember akit én keresek.

Amúgy tele van a gyk nőket fikázó pasikkal, hogy miért csak a külső meg a pénz számít esélyt se adnak az átlagos pasiknak.

Ha adnak az is baj egyeseknek úgy látszik.

2016. júl. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
5%
#16 Nem adnak. Már a randi legelején pontosan tudjátok, hogy kell-e nektek a pasi, legfeljebb a lelkiismereteteket akarjátok megnyugtatni azzal, hogy nem külditek el rögtön az anyjába.
2016. júl. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:

Én csak olyannal megyek el személyes randira, akit már vagy ismerek máshonnan, és akarok tőle többet is, vagy a netes beszélgetésnél felkeltette annyira a kíváncsiságomat, hogy személyesen is szeretnék vele találkozni. Volt már olyan, hogy ez a kíváncsiság részemről nem volt meg, a másik találkozni akart, én pedig megmondtam neki, hogy részemről nem lesz több, rá bízom, hogy akar-e így is beszélgetni a továbbiakban, vagy inkább hagyjuk. Nem folytattuk.

Olyan is volt, akinek már a legelején megmondtam, hogy ebből semmi nem lesz, mert annyira nem az én világom, hogy semmi esetre sem jöhetne szóba vele több haverságnál, de szívesen beszélgetek bárkivel, aztán belement a beszélgetésbe, de annak ellenére, hogy én tisztán közöltem vele, hogy ne számítson többre, csak próbálkozott. Itt én vetettem véget a dolognak.


Mivel műszaki területen tanultam tovább, és gyerekkorom óta mindig jobban kijöttem a fiúkkal, mint a lányokkal, nem voltam babázós kislány, ezért vannak a férfiak között is haverjaim, így nekem nem okoz problémát a másik nemmel csak barátkozni, és ez nekem működik oda-vissza. Nyilván nem erőltetek egy barátságot olyannal, aki többet remél, de részemről nincs viszonzás.


Amit a kérdésben szereplő csaj csinált, azt azért hülyeségnek tartom, mert ő nem viselkedett egyértelműen. Én ilyet nem csinálok.

2016. júl. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
83%

De ha meg elmondjuk az elején, hogy nem jöttök be, akkor azért vagyunk szemétládák, mert nem adunk egy esélyt sem.

Igazából tényleg az összes alternatívát olvastam férfiaktól kérdésben, hogy bármit csinált a nő, bármikor szakítottam meg a kapcsolatot, mindig szidták.

Ezek szerint igaz a nyers mondás, hogy "Minden nő, akivel lefekszem az k***a, akit meg nem dughatok meg az hülye k***a".

Mostmár többször gondolkoztam azon, hogy hogyan lehet egy férfinek megmondani minél kíméletesebben, hogy nem akarok vele együtt lenni, de a gyk is alátámasztotta bennem, hogy mindenfajta elutasítást sajnos elég rosszul élik meg a férfiak. Szóval ha nincs szex/kapcsolat, azt mindenképpen sikertelenségnek könyvelik el, bárhogy is mondta ki a nő a nemet.

2016. júl. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
4%
#19 Már az szomorú, hogy ti nők csak külső alapján válogattok, és aki nem néz ki jól, az az első pillanattól fogva esélytelen. Ezért érthető a felháborodás. Az viszont még rosszabb, ha ezután még hülyítitek is az illető férfit.
2016. júl. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!