Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az súlyos tévhit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az súlyos tévhit elterjedve hogy egy átlagos férfinek nehezebb komoly kapcsolatot találni mint egy átlagos nőnek?

Figyelt kérdés

Én mint nő nagyon nem ezt tapasztalom és csomó barátnőm van akik ugyanazt tapasztalják hogy egy nőnek ugyanolyan nehéz párt találni mint egy férfinek.

Én is barátnőim is nem vagyunk rondák vékonyak csinosak vagyunk de több mint mint két éve próbálkozunk és úgy néz ki mostanra jött össze egy pasival valami alakuló

Szexre könnyű lenne nyilván de komolyra nem.

Az igényeket nagyon leadtuk nem baj ha nem helyes nem magas vékony vafy6kövér nem gazdag szüleivel él stb. Csak szeressen de így is egy lehetetlen dolog.

Randik után vagy szex után eltűnnek , kiderül hogy feleség barátnő azért a háttérben van. Vagy baromi buta két szót nem lehet váltani vele vagy nagyon igénytelen.

Viszont sok átlagos sőt csúnya pasi ismerősöm van akinek 3-4 hónap alatt összejött egy kedves aranyos lány.

Szóval nem értem a gyk pasik állításait


2016. júl. 28. 15:13
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
100%

Mi nehezebb? Gyenge seregnek megvédeni egy erődöt, vagy a gyenge seregnek megostromolni?


300 harcos simán tartani tud egy szorost. 300 viszont mint "ostromló" azonnal veszít. Itt is így van. A "kezdeményező"-nek sokkal több pénzébe, erejébe, idejébe kerül és jobb "skilleket" kell villantania.

2016. júl. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
64%
Szánalmas kérdés!!! Megint jöttök ezzel a "mi csak szexre kellünk" kamuszöveggel. Persze, én meg el is fogom hinni, hogy lépten-nyomon olyan pasasokba botlotok, akiknek az a második kérdésük felétek, hogy "dugunk-e cshaje?" Rohadt érdekes mellesleg, hogy aki nem nyomul azonnal rátok, vagy nem pofázik egyből a kufircolásról, azt meg lúzer gyökér vesztes nímandnak tartjátok. Tudjátok mit? Menjetek ti a jó büdös pi##ába...
2016. júl. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
73%

Pedig szerintem nehezebb, én így látom.

Az egyetemen az összes lány komoly kapcsolatban van több éve, a fiúknak kb fele (ha nem több) egyedül van.


Utcán sokszor látom, hogy a nem túl jó külsejű vagy kövér lányoknak van barátja, egy kövér férfinek soha.


Volt itt kiírva 2 kérdés, hogy ki hogy áll 27 évesen. A nők nagy része családban él, ház és jó fizetéssel, a férfiak meg egyedül vannak, jó esetben egy kisebb ház vagy lakásuk van.


Szerintem ha két év alatt sikerült, az nem olyan rossz, más összetenné a kezét, ha ez alatt sikerülne barátnőt találnia.

2016. júl. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 A kérdező kommentje:
14. Mert ezek a férfiak tuti 90 százaléka nem akar komolyat vagy totál alkalmatlan komoly kapcsolatra. Tudod a férfiak később érnek
2016. júl. 28. 15:54
 15/40 anonim ***** válasza:
100%
Ha lesz baratod, akkor legy szives mutasd meg neki ezt a kerdest, biztos orulni fog h a baratod lehet :D
2016. júl. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
Nekem mindig is az átlagos férfiak jöttek be.
2016. júl. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
70%

Én hamarabb értem úgy 10-20 évvel... Férfi vagyok. Ennyit a hülyeségeidről.

Egyébként az összes nő hiányt szenved érzelmi intelligenciából, vagyis inkább szenvedés nélkül nőiesen érzeleg érzelmek nélkül, miközben beletipor a férfiak lelkébe.

Mindegyik, egytől egyig. :) Az összes nő robot. Kész. Nyertem!

2016. júl. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy baromság. Ha valóban ilyenek lennétek akkor simán lenne már barátotok. Ugyanis abból az átlag pasiból amiről beszélsz abból nagyon sok van, 100-ával állnak sorban, hogy egy csinos lányt megkaphassanak....
2016. júl. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
100%
Nekem erős a gyanúm, hogy messze nem ugyanazt értenénk mi ketten átlagos nő és átlagos férfi alatt sem...
2016. júl. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
100%
Már miért lenne ez tévhit? Először is ott van az egyenrangúság, ezzel szemben még mindig rendszerint tőlünk várjátok el a kezdeményezést. Persze nekünk ki is kell találnunk, hogy mit gondol egy nő, akar-e ismerkedni vagy nem, és hogy éppen velünk akar-e ismerkedni vagy nem, mert ha meg odamegyünk, és kezdeményezünk, akkor az a baj. Tőlünk elvárjátok a tisztességet, gerincességet, határozottságot, bátorságot, de mi fogadjuk el, ha egy lány olyan nyuszi, hogy két szót is harapófogóval kell kihúzni belőle, és reménykedhetünk, hogy majd csak kinövi idővel, és képes lesz a normális kommunikációra. Aztán sorolhatnám én is a dolgokat, amikor pl. egy lány megígérte a második randit, aztán benyögte, hogy hát mégse, meg hogy akit elsőre nem tud megszeretni, azt később sem fogja. Vagy aki azt mondta, azért nem tud velem találkozni, mert műtétje lesz, vagy aki azt hazudta, hogy nem tudja fejből az új számát, de majd megmondja. Szóval én legyek tisztességes, bátor, határozott, és zömmel hazugságot, pofátlanságot kapok vissza átlagos lányoktól is. Nekünk szerintem nehezebb, hiszen még mindig nekünk kell vállalnunk a kezdeményezést, nekünk kell kitalálnunk minden gondolatotokat, hogy éppen akartok-e ismerkedni vagy nem, bejövünk-e nektek vagy nem, félénkségből szólaltok meg nehezen, vagy azért, mert nem érdeklünk benneteket, nekünk kell vállalnunk a sokszor bunkó és megalázó elutasítások kockázatát stb.
2016. júl. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!