Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az súlyos tévhit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az súlyos tévhit elterjedve hogy egy átlagos férfinek nehezebb komoly kapcsolatot találni mint egy átlagos nőnek?

Figyelt kérdés

Én mint nő nagyon nem ezt tapasztalom és csomó barátnőm van akik ugyanazt tapasztalják hogy egy nőnek ugyanolyan nehéz párt találni mint egy férfinek.

Én is barátnőim is nem vagyunk rondák vékonyak csinosak vagyunk de több mint mint két éve próbálkozunk és úgy néz ki mostanra jött össze egy pasival valami alakuló

Szexre könnyű lenne nyilván de komolyra nem.

Az igényeket nagyon leadtuk nem baj ha nem helyes nem magas vékony vafy6kövér nem gazdag szüleivel él stb. Csak szeressen de így is egy lehetetlen dolog.

Randik után vagy szex után eltűnnek , kiderül hogy feleség barátnő azért a háttérben van. Vagy baromi buta két szót nem lehet váltani vele vagy nagyon igénytelen.

Viszont sok átlagos sőt csúnya pasi ismerősöm van akinek 3-4 hónap alatt összejött egy kedves aranyos lány.

Szóval nem értem a gyk pasik állításait


2016. júl. 28. 15:13
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:

"a napokban beszélgettem itt egy nővel, gyenge 4es külső, ami a személyiségjegyeivel 3as."



Mi volt vele a baj?

2016. júl. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 Noren1989 ***** válasza:

Durva csalódottság a félresikerült párkapcsolatok miatt, ami már fizikai (!) tüneteket is jelentett az esetében.

Konkrétan ez nálam az ismerkedés során egyből a "húb_sszameg, tépjünk a viharba"-kategória.

2016. júl. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
100%
#27: Én élőben futottam bele hasonló tapasztalatba. Volt egy lány, nekem tetszett külsőre, bár nem volt világszépe, de nem is bántam. Kiderült számomra, hogy vannak kisebb pszichés problémái, volt, hogy hetekre simán eltűnt szó nélkül, képtelen voltam őt elérni, utána meg ő hívogatott, volt, hogy mondat közepén letette a telefont, mert hogy ő most száll le a villamosról, előadta, hogy milyen magányos, nincsenek barátai, a fiúknak sem kell stb. Úgy voltam az egésszel, hogy megpróbálok neki esélyt adni a komolyabb ismerkedésre, eltűrtem a "szeszélyeit". Egyszer nagy nehezen találkoztunk, megpróbáltam megcsókolni, de elhúzódott, aztán megbeszéltük, hogy majd megint találkozunk. Elmentem, ő nem jött el, utol sem tudtam érni. Számon kértem, hogy mi van, még egy bocsánatot sem mondott, aztán közölte, hogy nem is jövök be neki, mert a "városi fiúk" az esetei, de ők meg rá sem néznek. Hát erről ennyit, nem tudok mit kezdeni azokkal, akiknek a csillagos egekben vannak az igényeik.
2016. júl. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:

Ez nem tévhit.

A válasz bonyolult. Evolúciós pszichológia.

2016. júl. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
100%

33-as

Hány ilyen esetem volt, el nem hinnéd :)

Találkozni sem akart. Mikor az első randi volt, 1 órát késett. A második randira megbeszéltük a talit 7-re a Nyugatihoz. Várok.

10perc, fél óra, 1 óra. Közben hívom, de nem veszi fel. SMS-re nem reagál.

Este 9-kor csörög a telóm és azt mondja nagy vidáman, hogy na most már esetleg rámér, végzett a barinővel.

Én meg veled...


És hány olyan csaj volt, aki szó szerint meg se jelent.

2016. júl. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként elég csak megnézni az itt siránkozó "senkineksemkellek" típusú nők viselkedését. A legtöbb esetben a normális közeledésre sem válaszolnak, naiv ifjú koromban próbáltam beszélgetni jó néhány ilyen lánnyal. Volt, hogy nem is válaszoltak, vagy pár levél után megszakadt a dolog, mert semmitmondó, pár szavas válaszokat adtak, tőlem nem kérdeztek kb. semmit. Annak már kifejezetten örültem, ha akadt közöttük érdeklődő, és normálisan lehetett velük beszélni. Mondjuk így sem volt biztos, hogy nem lépnek le szó nélkül, sajnos sokszor ez is megtörtént. Vagy gyakran a képcseréig sem jutottunk el, ha mégis, időnként csak fanyalogtak. Ha ezen túljutottunk, és megpróbáltam elhívni az illetőt egy találkozásra, 99%-ban megint csak hárítottak, néha idióta indokkal. Aztán amikor itt megkérdeztem, hogy miért viselkednek így ezek a nőszemélyek, természetesen megmagyarázták, hogy nem kötelező velem járnia senkinek (ezt nem is vártam volna el, de attól még találkozni lehet), nem tetszhetek mindenkinek, meg annyi rossz tapasztalatuk volt barom emberekkel, hogy félnek stb. Most akkor én is mondjam, hogy a rossz tapasztalataim miatt egyetlen nőhöz sem fogok odamenni? Másrészt ha kapásból kiszórnak, honnan tudhatják, hogy milyen vagyok? Én nem igazán értem a siránkozó nőket, szerintem minimum egy ember azért valószínűleg lenne, akit érdekelnének, de rajtuk múlik, hogy hogyan döntenek. És őszintén szólva az ilyen embereket nem tudom sajnálni, engem már régen nem hat meg az olyan típusú panaszkodás, hogy irántuk nem érdeklődik senki.
2016. júl. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
100%

"Másrészt ha kapásból kiszórnak, honnan tudhatják, hogy milyen vagyok?"


A nyafogó lány barátaim 99%-a ugyanezt csinálja. Folytonos sírás, hogy hozzájuk senki nem megy oda, ők senkinek sem kellenek, de volt, hogy szemtanúja voltam, hogy hogyan reagálnak valaki közeledtére.


Csak megszólítják, máris menekül, máris lepattintja, vagy 3 perc beszélgetés után komoly elmélete van a pasi családjáról, szexuális és értelmi képességeiről, de még arról is, hogy milyen lesz majd 10 év múlva a gyerekeikkel. Mikor visszakérdeztem, hogy ezt most komolyan 3 percből szűrte e le, akkor ő volt meglepődve. Másnap meg meséli, hogy ő senkinek nem kell.

2016. júl. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, felfigyelt-e valaki a kérdező egyik kijelentésére: "Az igényeket nagyon leadtuk nem baj ha nem helyes nem magas vékony vafy6kövér nem gazdag szüleivel él stb." Szóval a kérdező és barátosnéi nagy kegyet gyakorolva leereszkedtek a "pórnéphez", mert "természetesen" elhitték, hogy nekik alanyi jogon jár egy jóképű, magas, kigyúrt, gazdag faszi, csak koppantak, így ráfanyalodtak a kevésbé menő csávókra. Vagyis nem azért keresték az utóbbiak társaságát, mert eleve ezek jöttek volna be nekik, hanem mert a "jópasik" nem méltatták őket figyelemre.
2016. júl. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 Noren1989 ***** válasza:
Akkor lehet, hogy a kérdező sem a 9/10-es bombanő?
2016. júl. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:

Noren1989

Kizárt dolog.

Ebben az országban csak 10/10-esek vannak, esetleg 9/10-esnek látszanak, ha nincsenek megfésülködve.

2016. júl. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!