Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehetnek ember és ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetnek ember és ember között ekkora különbségek? Vagy tényleg ennyire könnyű vonzó pasinak lenni és csak én születtem rossz génekkel?

Figyelt kérdés
Életemben nem volt lehetőségem megcsókolni még egy csajt sem, miközben ismerek olyan pasit, aki alig tudja levakarni magáról a nőket és a konkuráló csajok a háttérben szétszedik egymást érte. Pedig azt sem mondanám, hogy nem vagyok jóképű csak a méreteim nem férfiasak emellett igényes és intelligens is vagyok. Sokszor olvastam nők véleményét arról, hogy csúnya férfi nincs, csak igénytelen. Ezek szerint mégsem elég, hogy a pasi igényes és egy hajszállal szebb legyen az ördögnél, hanem érdemes minél nagyobb mértékben konvergálnia egy Ryan Gosling kaliberű külsőhöz. Azt is érdemes megjegyezni, hogyha én egy teljesen szürke/átlagos csajt látok a barátjával együtt, akkor az a pasi szinte mindig legalább 7/10-es kaliberű, de legalábbis minden esetben legalább 175 magas, férfias alkatú, dús haja és jóképűnek mondható arca van. Tényleg én vagyok ennyire átlag alatti és semmi értelme nem lenne a sajnálkozásra, mert örüljek, hogy egyáltalán 1-2 nő néha rám pillant az utcán vagy a nőknek valóban nagy igényeik vannak? Ti mit gondoltok?

2016. szept. 17. 15:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
90%
Nem akarlak elkeseríteni, de tényleg alacsony vagy. Azt tudom tanácsolni, hogy kezdj el edzeni és legyél diplomás. Ez a kettő dolog sok nőnek imponál.
2016. szept. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

vannak nők, akiknek nagyon fontos a pasi magassága. ezzel nem tudsz mit csinálni. magasabb tényleg nem leszel EZT kénytelen vagy elfogadni és együttélni vele.


viszont a testalkatod, személyiséged, felfogásod többi részén tudsz változtatni. tehetsz érte, hogy izmosabb, jobb kiállású, jobb mozgású, kezdeményezőbb, barátságosabb, érdekesebb, szórakoztatóbb, lazább, könnyedebb, stb. legyél. ezek mind olyan tulajdonságok, amiktől vonzóbb lehetsz a nők számára és mind olyan tulajdonság, ami képes lehet kisebb vagy akár nagyobb mértékben is ellensúlyozni azt, hogy nem vagy magasabb. mert még egy magasságra bukó csajnak is lehet, hogy megtetszik annyira a stílusod, személyiséged, izomzatod, akármid, ami miatt képes lehet megfeledkezni róla, hogy amúgy nem vagy olyan magas. ha pedig már megnyerted a személyiségeddel, akkor nem biztos, hogy fenn fog azon akadni, hogy milyen magas vagy.


ha viszont te magad is fennakadsz azon az egyetlen dolgon, amin nem tudsz változtatni, és ezzel a kifogással takarózva semmit sem teszel meg magadért azokból a dolgokból, amiket viszont megtehetnél, akkor másnak sem hagysz más lehetőséget, minthogy azt lássa, hogy te semmit sem teszel és még alacsony is vagy.


minden azzal kezdődik, hogy te hogyan állsz magadhoz. ha te magad sem találsz önmagadban semmi szerethető, vonzó, szimpatikus dolgot és képtelen vagy másoknak ilyeneket mutatni önmagadból, akkor mások hogyan lássanak benned bármi értékeset? ne másokkal foglalkozz, ne azon szenvedj, hogy mások mitől sikeresek, hanem azzal foglalkozz, hogy te magad miben vagy jó, hogyan lehetnél mégjobb azokban a dolgokban, amikben jó vagy, hogyan lehetnél jobb azokban, amikben még nem vagy elég jó és teremts meg saját magad számára egy kellemes, érdekes, szórakoztató életet, amiben te jól érzed magad és amiben mások is szívesen osztozhatnak veled.


vannak nők, akiket nem a magasság érdekel. rendszesen szoktam látni olyan párokat, ahol a nő magasabb és boldogok. nekem is volt nálam magasabb barátnőm és soha nem került szóba a magasság kérdés, egyáltalán nem játszott benne szerepet, hogy vége lett a kapcsolatnak. az viszont nagyon is befolyásolja a kapcsolat kialakulását és a működését is, hogy milyen belső tulajdonságaid vannak, milyen az érdeklődési köröd, milyen életet és hogyan élsz.

2016. szept. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!