Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális, hogy 20 évesen nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy 20 évesen nem vágyok kapcsolatra?

Figyelt kérdés
Lassan 1 éve vagyok szingli,rengeteg pasival ismerkedtem azóta,de nem akartam/akarok velük összejönni,maximum szexelünk(nyilván nem mindegyikkel).Mindig kell az új,a változatosság.Most amúgy is a jövőm építésére koncentrálok,egyetem stb,nem érzem szükségét egy kapcsolatnak.Szerintetek fog ez idővel változni?Mert családot szeretnék majd,25 fölött(lány vagyok amúgy).De attól félek,hogy ez már sosem fog változni és mindig ilyen "kalandor" maradok.

2016. okt. 19. 23:36
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
#10 egyetértek,egyszerűen azt tapasztaltam az eddigi kapcsolataimban és ezt látom másokéban is,hogy több nyűggel,problémával járnak,mint amennyi örömmel.Számomra nem éri meg kapcsolatban lenni,egyedül sokkal boldogabb és felszabadultabb vagyok.A szerelem úgyis elmúlik rövid idő után,azután meg csak a problémák,aggoldalmak maradnak.
2016. okt. 22. 04:32
 12/14 anonim ***** válasza:
49%
Azért tartanak sokan r!bancznak mert lehet hogy neked a szex az csak sima örömforrás, ugyanakkor rengeteg férfi számára egyfajta kötődést jelent. Az a gond h így csak kihasználsz másokat és az érzelmeikkel játszol
2016. okt. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
50%

"ugyanakkor rengeteg férfi számára egyfajta kötődést jelent"


Itt meg kell védjem a leányzót mert ez egy hülyeség.

Én is pasi vagyok ugyanaz a szoftver fut itt is.

Az a helyzet h a heteró pasik 90 %-a csak és kizárólag azért él kapcsolatban h legyen állandó szexpartnere.


Minden amit mondanak a az így szeretlek meg úgy szeretlek... csak szemfényvesztés.

Egyedül az áll mögötte h az adott lányt letudják fektetni. Ezt alátámasztandó ismerek olyan akkor 30-as nős férfit akinek évekig volt viszonya egy 20 éves lánnyal.


És abszolút nem zavarta h van felesége ennyit a pasik és az érzelmek részről.

És ha ez nem teszik akkor is így van csak nem állnak ki vele.

2016. okt. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

#12 na ácsi,ki mondta,hogy kihasználok vagy átverek bárkit is?Minden pasi,akivel vagyok,tudja,hogy nem akarok kapcsolatot,mindig korrekt vagyok és előre tisztázom a dolgokat.Nem úgy,mint sok pasi,aki eljátssza a hősszerelmest,amíg meg nem fekteti a csajt,aztán lelépnek.Amúgy az,hogy ki néz r*b*ncnak meg ki nem,abszolút nem érdekel,ez az én életem,pont.Nyugodtan nézz annak,ha jól esik.


#13-mal teljesen egyetértek,az pl én korosztályomból a pasik nagy része nemis akar kapcsolatot még hosszú évekig.Szerintem ez teljesen rendben is van,most vagyunk fiatalok,csak arra kéne figyelni,hogy senki se sérüljön ezáltal és mindenki tisztázza előre a szándékát.Így lenne fair.

2016. okt. 23. 15:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!