Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sikeres alfahímek! Milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sikeres alfahímek! Milyen érzés ilyen kaliberű csajokkal járni és szexelni? Mi a beugró ehhez a szinthez?

Figyelt kérdés

Az ilyen tipikus végtelen combú, álomtestű érzéki csajokra gondolok:

[link]

[link]

[link]

Az egyetemen is rengeteg ilyen csajt szoktam látni, de sosem néznek rám, hiába próbálok velük szemkontaktust létesíteni. Sokszor látom őket egyedül, de természetesen nem érzem magamat méltónak ahhoz, hogy leszólítsam valamelyiket, mert látszik rajtuk, hogy úgy is szégyellnék a jelenlétemet. Csak egy kicsit csorgatni akarom a nyálam, szóval meséljetek egy kicsit arról, hogy milyen érzés ilyen kaliberű csajokkal együtt élni vagy rendszeres szexuális kapcsolatot fenntartani? Mik azok a minimálisan megkövetelt paraméterek/tulajdonságok, amelyek elengedhetetlenek ahhoz, hogy egy ilyen nővel lehessen ismerkedni és sikeresen párkapcsolatot létesíteni. Sajnos az én paramétereim nem teszik lehetővé, hogy egyáltalán rám nézzenek ilyen kinézetű lányok, szóval arra is kíváncsi vagyok, hogy fizetős szolgáltatásért cserébe egy átlag alatti pasinak, jelen esetben nekem, egyáltalán van-e lehetőségem megtapasztalni milyen érzés együtt tölteni az időt az ilyen modell kaliberű csajokkal? Minden hasznos válaszért előre is köszönet, és ha utóbbira konkrétan tudtok válaszolni (link vagy ilyesmi), akkor azért külön köszönet. Privátban is nyugodtan írhattok.



2016. nov. 1. 14:06
1 2 3 4 5
 41/49 mikeXxX ***** válasza:
70%
Több szépségverseny győztese volt kérdező ha hiszed ha nem és még alfahímnek sem mondanám magam én tanácsot adtam neked ellenben a többiekkel de továbbra is csak rinyálsz ne haragudj egyébként meg akkor keress 170 centi alatt ennyire egyszerű !
2016. nov. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
52%

Kérdező, elsődleges szempont a magasság?

Honnan szeded ezt a nettó baromságot?


Ne haragudj, de felőlem hiába 185 centi egy pasi (alapjából nem tudom mi számít magasnak pasiknál, de ez a ti hisztitémátok, úgyhogy nem vesézném), ha nem jön be fejre.


Te leállnál olyan lánnyal, akinek csúnya az arca?

2016. nov. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
61%
Én most a kérdező védelmére kelnék. Az mondjuk nem egyértelmű, kinek akar fizetni (prostinak, vagy simán megvásárolhatónak tart-e mindenkit), de szerintem ez egy korrektül megfogalmazott kérdés, normálisan kiírta, nem volt benne igazából bunkóság a nők felé (de mondjuk azt a fent említett mondatot nem tudtam elemezni). Az, hogy én nem tennék fel ilyen kérdést, vagy nem látom értelmét, az meg már nem a kérdező problémája, mondjuk az enyém sem.
2016. nov. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
70%
Ja, 23/N vagyok.
2016. nov. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 János Gilján ***** válasza:
49%

Egy apró jó tanács:


Az igazán szép lányokat a faszik többsége pont a szépségük miatt nem meri leszólítani. Az egyetlen út, hogy egy ilyen "kaliberű" lánnyal összejöhess, ha kitartóan próbálkozol.


Emellett természetesen igyekezz "alfahímesíteni" magadat, hogy a szavaiddal éljek. Hajrá szálkásan izmos vagyis egészségesen sportos alkat, hajrá tanulás és sikeres vizsgák! Hajrá komoly munkahelyre bejutás! Hajrá felnövés és férfivá válás, otthonról elköltözés és saját lábadra állás!

2016. nov. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:

Én megmondom szívesen, meg össze is hozhatlak valamelyik exemmel, épp csak annyi a dolgod hogy leszopj.

(alfa+)

2016. nov. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:

24/f

Nem értem azokat akik lehordták a kérdezőt főleg a férfi társainkat. Mintha csak az egyetemen lennék és a sok beképzelt tanár osztana mert mertem valamit kérdezni. Mi ronda srácok nem fantáziálhatunk egy tökéletes életről, már meg sem lehet kérdezni azt, hogy milyen az élet amikor az egész torta a tiéd?


én 190 cm vagyok vékony, szálkás alkat (kockás has megvan), nekem eddig egy ilyen kaliberű csajom volt de az is elhagyott a volt legjobb barátomért 2,5 hónap után, pedig a tag mérföldekre van tőlem testileg. Én is kíváncsi lettem volna egy igazi kifejtésre hogy milyen lehet az élet azon oldala mivel engem is csak elhajtanak, meg lenéznek pedig nem vagyok ronda, komolyan mondom még az üzletben az árú feltöltő csinos csajszi is azzal kezdi hogy van barátja pedig csak a kenyeret keresem!

Ezek a nők tudják hogy jól néznek ki és eszerint is viselkednek. Bőrkabátos motoros kell nekik akin lehet lógni meg nyaggatni

2016. nov. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 János Gilján ***** válasza:
65%

Oké, először is pontosítsuk, hogy kinek mit jelent az "alfahím" fogalma. Sokak számára az alfahím a macsó izomagyú BMW-ből tetovált 50-es kart kilógató és AK-47-el hadonászó önző balféket jelenti, de szerintem ez egy hibás megközelítés.


Az én értelmezésemben az alfahím egy minden szempontból potens valódi férfit jelent, egy olyan típust, akiről a nők többsége méltán álmodozik. Mit értek ezalatt? Egy olyan férfi, aki képes volt felnőni és leszakadni a mamáról, de ugyanakkor megőrizte a gyerekkora játékosságát. Egy olyan férfi, aki képes kiállni és felelősséget vállalni a tetteiért, önmagáért és a családjáért. Egy olyan férfi, aki foglalkozik a megjelenésével, az egészségével az erejével, ugyanakkor az agyának a művelésére is nagy energiát fektet. Az igazi alfahím képes ellátni a gyerekét és vidáman játszani vele. Az igazi alfahímet jószerivel az különbözteti meg a béta-gamma-omega meg nem tudom milyen hímektől, hogy az alfahím véghezviszi az akaratát. Ha pedig mégis elbukna, akkor képes felállni és újrakezdeni ahelyett, hogy a földön fekve picsog és a világot hibáztatja a saját bukása miatt.


Ezt az erőt és kiegyensúlyozottságot egy egészséges gondolkodású nő mindenképpen értékelni fogja. Ezek hiányában viszont hiába álmodozik valaki egy nem vele egy szinten álló hölgypartnerről, ugyanis ha valahogy kapcsolatba is kerülnek egymással, az a kapcsolat nem lesz hosszú életű. Másképpen fogalmazva lehet bármilyen penge a "csajfelszedő technika", ha nincs mögötte valódi tartalom, akkor a lányok megtartása már nem fog menni. Magyarán arra a kérdésre, hogy mit kell tenni, hogy valakinek jó nője legyen, a fent említett információk között van a válasz. Legyél te is igazi férfi vagy idióta szóval élve alfahím és akkor lesz normális kapcsolatod. Nem attól alfahím valaki, hogy BMW-je van és 50-es karja meg AK-47-es gépkarabélya. Az igazi férfi egy életen át boldog életet tud biztosítani önmaga és a családja számára. Ezt a képességet pedig értékelni fogja bármelyik hölgyemény. ;)

2016. nov. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
90%

Lehet régi kérdés, de valaki linkelte. Az én alakom az első képen lévő, esetleg a harmadik, de semmi képen sem a második. Arcom viszont a harmadik képen lévőre hasonlít, csak sokkal világosabb a hajam, szőkés.

Hát én is egyetemista vagyok amúgy. :D Barátomnak mindenképpen nagyon jó velem járni és velem lefeküdni heti többször, mivel szeret. Ennyit tudok mondani.

2017. jan. 28. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!