Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sikeres alfahímek! Milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sikeres alfahímek! Milyen érzés ilyen kaliberű csajokkal járni és szexelni? Mi a beugró ehhez a szinthez?

Figyelt kérdés

Az ilyen tipikus végtelen combú, álomtestű érzéki csajokra gondolok:

[link]

[link]

[link]

Az egyetemen is rengeteg ilyen csajt szoktam látni, de sosem néznek rám, hiába próbálok velük szemkontaktust létesíteni. Sokszor látom őket egyedül, de természetesen nem érzem magamat méltónak ahhoz, hogy leszólítsam valamelyiket, mert látszik rajtuk, hogy úgy is szégyellnék a jelenlétemet. Csak egy kicsit csorgatni akarom a nyálam, szóval meséljetek egy kicsit arról, hogy milyen érzés ilyen kaliberű csajokkal együtt élni vagy rendszeres szexuális kapcsolatot fenntartani? Mik azok a minimálisan megkövetelt paraméterek/tulajdonságok, amelyek elengedhetetlenek ahhoz, hogy egy ilyen nővel lehessen ismerkedni és sikeresen párkapcsolatot létesíteni. Sajnos az én paramétereim nem teszik lehetővé, hogy egyáltalán rám nézzenek ilyen kinézetű lányok, szóval arra is kíváncsi vagyok, hogy fizetős szolgáltatásért cserébe egy átlag alatti pasinak, jelen esetben nekem, egyáltalán van-e lehetőségem megtapasztalni milyen érzés együtt tölteni az időt az ilyen modell kaliberű csajokkal? Minden hasznos válaszért előre is köszönet, és ha utóbbira konkrétan tudtok válaszolni (link vagy ilyesmi), akkor azért külön köszönet. Privátban is nyugodtan írhattok.



2016. nov. 1. 14:06
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
41%
Az ilyennek legszívesebben levágnám a golyóit.
2016. nov. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
92%
Az igazság az, hogy a "te szinteden" te is találhatsz modell alkatú lányokat. Csak én a "szintet" értelmileg definiálom. A te szinteden (a 20-as iq és a 0 szociális intelligencia környékén) vegetáló, női létformákat, nem zavarja, ha ilyen kretén pasijuk van (mint te), amíg az bizonyos "szolgáltatásokat" nyújt neki. Fordul a mérleg és most te leszel a kihasznált fél, hiszen ezek a nők semmilyen megaláztatást nem éreznek, ha a testükből élnek meg. Persze, gondolom neked ez tökéletesen megfelelne, mert téged nem érdekel, hogy egy lány milyen, te csak trófeaként tekintesz rájuk.
2016. nov. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
74%

10-hez még:

Együtt élni meg pont olyan, mint bármelyik másik nővel, aki tetszik. Gondolom neked sem csak a modell alkatú nők tetszenek. Egy jó kapcsolathoz elég ha vonzó a nő, azon felül már teljesen mindegy, hogy a többi férfi 90%-a is nagyon szépnek látja vagy csak a 10%-a. Sőt, emlékeztetnélek arra, hogy a modell alkat az manapság kórosan soványt jelent. Tehát nem egy nőies, hanem henger alakot. Ne tévesszen meg, hogy ruhában tényleg nagyon szépek.

2016. nov. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
81%
Te mit csinálsz az egyetemen? :O
2016. nov. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
52%
10-hez még utoljára: együttélésnél már, ha az alapvető vonzalom megvan, akkor azon felül csak a személyiség számít. Ne felejts el a mondást, hogy a legszebb nőt is unja valaki valahol :)
2016. nov. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 A kérdező kommentje:
#13: Szerintem az általam linkeltek egyike sem kórosan sovány. A második sztem kifejezetten "fognivalóan" dögös. Számomra az a tökéletes női ideál. Persze a másik kettő is nagyon csinos, de talán túlságosa gazellatestűek és az én testalkatomhoz nem illenének. Mondjuk a második sem, na mindegy.
2016. nov. 1. 14:44
 17/49 anonim ***** válasza:
74%
Ja, hogy te meg egy "mackó" típusú "férfi" vagy? Ami az én szememben egyenlő az igénytelenséggel. Te persze elvárod a nőktől, hogy úgy nézzenek ki mint a topmodellek, de persze neked meg semmit nem kell tenned, te jó vagy úgy, ahogy, mert egy igazi "férfi" vagy. De ettől kezdve neked még jár a bomba nő. Álomvilágban élsz, ébredj fel!
2016. nov. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 A kérdező kommentje:
#14: Szerinted mit? :D Tanulok, többek között azért, hogy amit genetikával nem tudok, azt más segítséggel érjem el.
2016. nov. 1. 14:47
 19/49 anonim ***** válasza:
69%
Pénzért egészen biztos találsz tökéletes testű csajokat egy-egy éjszakára. Ha ennyire vágysz rá, hogy egy ilyen nővel lefeküdj, hát menjél. Ki tart vissza?
2016. nov. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 A kérdező kommentje:
#17: Egyáltalán nem vagyok mackó típusú pasi, sőt inkább sportos (sportolok is). Viszont alacsony vagyok, ezért is fájó, hogy ilyen kaliberű csajokkal sosem lesz lehetőségem még ismerkedni sem. Ráadásul mindhárom képen magassarkút viselnek, képzelheted, hogy én mennyire illenék hozzájuk.
2016. nov. 1. 14:50
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!