Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sikeres alfahímek! Milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sikeres alfahímek! Milyen érzés ilyen kaliberű csajokkal járni és szexelni? Mi a beugró ehhez a szinthez?

Figyelt kérdés

Az ilyen tipikus végtelen combú, álomtestű érzéki csajokra gondolok:

[link]

[link]

[link]

Az egyetemen is rengeteg ilyen csajt szoktam látni, de sosem néznek rám, hiába próbálok velük szemkontaktust létesíteni. Sokszor látom őket egyedül, de természetesen nem érzem magamat méltónak ahhoz, hogy leszólítsam valamelyiket, mert látszik rajtuk, hogy úgy is szégyellnék a jelenlétemet. Csak egy kicsit csorgatni akarom a nyálam, szóval meséljetek egy kicsit arról, hogy milyen érzés ilyen kaliberű csajokkal együtt élni vagy rendszeres szexuális kapcsolatot fenntartani? Mik azok a minimálisan megkövetelt paraméterek/tulajdonságok, amelyek elengedhetetlenek ahhoz, hogy egy ilyen nővel lehessen ismerkedni és sikeresen párkapcsolatot létesíteni. Sajnos az én paramétereim nem teszik lehetővé, hogy egyáltalán rám nézzenek ilyen kinézetű lányok, szóval arra is kíváncsi vagyok, hogy fizetős szolgáltatásért cserébe egy átlag alatti pasinak, jelen esetben nekem, egyáltalán van-e lehetőségem megtapasztalni milyen érzés együtt tölteni az időt az ilyen modell kaliberű csajokkal? Minden hasznos válaszért előre is köszönet, és ha utóbbira konkrétan tudtok válaszolni (link vagy ilyesmi), akkor azért külön köszönet. Privátban is nyugodtan írhattok.



2016. nov. 1. 14:06
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
8%
De vicces, hogy a nők beszélnek itt felszinességről, amikor ők a felszinesség királynői... Szánalom, és ők oltják le a pasikat, ha felszinesen gondolkoznak, amikor a nők számára a jóképű helyes pasikon kivül más nem is létezik!
2016. nov. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 Titusztitusz ***** válasza:
19%
Hát...A kérdésedben leírt szövegböl árad a komplexus,meg a kissebbrendüségi érzés,és a kishitüség...Ha valami okán,hát akkor pont az ILYEN EGYÉNISÉG miatt egész biztos az, hogy nem fognak visítva rohanni utánad az ilyen hölgyek,ezt elhiheted nekem...Próbáld már meg egy kicsit gatyába rázni magadat...Amúgy az ilyen hölgyeket pont ugyanolyan könnyű valójában felszedni,mint a tőlük rondábbakat...SEMMIFÉLE BEUGRÓ nem kell hozzájuk...Vagyha mégis,akkor pont annyi,és az,mint bárki máshoz is...Ezek is csak ugyanolyan nők mint a többiek...Ugyanazokkal a gondolatokkal,vágyakkal,komplexusokkal,álmokkal,hibákkal,erényekkel...Legfeljebb annyi a különbség,hogy ezek valamivel jobban néznek ki,mint az átlag...Szex kérdésében meg annyival jobb velük kefélni álltalában,mint amennyivel jobban néznek ki mint a többi nő...Éshát számít azért a hüvelyük állapota is...Hogy szűkek-e,vagy már erősen tágítottak...Nagyon nem mindegy azért ez se...(Ha már egyszer rákérdeztél a kérdésben ilyesmi dolgokra is...)
2016. nov. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
4%
Titusztitusz, tévedsz, a nők nagyon felszinesen gondolkoznak, ezért egy nem igazán jól kinéző srácnak piszok nehéz őket megszerezni... Ne ájtass senkit!...
2016. nov. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
9%
Én próbáltam magabiztosan is közel kerülni jó nőkhöz, de ugyanúgy nem érdekeltem egyiket sem! Csak a külső számit!
2016. nov. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
77%
52%-os: Röhej, hogy te beszélsz a nők felszínességéről. Előadod, hogy mekkora szar alakok az ilyen nők, mert nem állnak szóba, csak nagyon jó pasikkal. Holott te meg az ilyen nőket keresed, nem a rondábbakat. Akkor te nem vagy felszínes?
2016. nov. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 Titusztitusz ***** válasza:
36%
33-as...Így van ahogy mondod:Annak a palinak,aki "sikeres akar lenni a hölgyeknél",annak bizony nagyon nem árt, ha jól néz ki...(A pénz a közhiedelemmel ellentétben valójában huszadrangu dolog...)De EZ EGY ALAP DOLOG...És minden nőnél szempont igazábol...Rondánál is,és szépnél is...Ezért nemis tértem ki a dolgoknak erre a részére...Merthát nyilvánvaló dolgokat minek magyarázni?
2016. nov. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
10%
Titusztitusz, ott volt téves a hozzászólásod, mert azt sugalltad, hogy elég a magabiztosság a nők megszerzéséhez, holott az önmagában nagyon kevés!!
2016. nov. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 Titusztitusz ***** válasza:
29%
37-es...Nem volt téves a hsz-em,legfeljebb ki kellett később egészíteni...Ki a csuda gondolta,hogy TELJESEN NYILVÁNVALÓ DOLGOKAT valakinek még magyarázni kell? Ez is olyan,mintha egy autóvezető oktatónak KÜLÖN KI KÉNE TÉRNIE ARRA IS,hogy a vezetés megkezdésének első lépése az,hogy BE KELL INDÍTANI A MOTORT...Ki gondolná ezt magátol,ugye?
2016. nov. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 mikeXxX ***** válasza:

1 Ezeknél szerintem volt szebb barátnőm is !

2 Ez egy kompakt dolog amit sokan nem akarnak felfogni ahogy bevallom úgy érzem te sem kell egy jó kisugárzás na és ezt hogy éred el fejleszd a humorod járj el kondizni öltözz jobban legyen jobb frizurád legyél határozottabb magyarán legyen egy sokkal jobb kisugárzásod és mindig hozd ki magadból a maximumot !

3 én sem vagyok magas 178 vagyok csak pár centivel volt magasabb barátnőm Törődj bele ez nem is fog változni !

4 Ne viselkedj hisztis nőként mert akkor mindenki lehord mint ahogy előttem ezt meg is tették páran !

5 Változtass ezen törd a buksit miben kell jobbnak lenned !

6 kinézet nem minden hajtottam már el pár általad említett oly tökéletes nőt !

2016. nov. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 A kérdező kommentje:

#39: "Ezeknél szerintem volt szebb barátnőm is !"

---

Azt képzelem! :D

Tudom, hogy a szépség egy szubjektív dolog, viszont a kettes már az a kategória, ami annyira dögös és szép, hogy ott már a szubjektivitás játszik szerepet. Tehát még el is hiszem, hogy a te volt csajodat szebbnek tartod, de összességében ezen a szinten már totál egál a kettő.

Aki meg bele van b****va a testalkatba, az a hármas csajtól szebbet egyszerűen NEM FOG találni. Az első csajt én egyébként kicsit "műnek" érzem. Ő már tényleg egy mozgó kirakatbábú.


"én sem vagyok magas 178 vagyok"

---

Pff, persze csak éppen totál átlagmagasságú vagy. Nem is értem miért hozod fel. Próbálnál meg az én 170 centimből építkezni...Ugye hogy nem menne? Szóval inkább örülj, hogy a legfontosabb dologban legalább megütöd az átlagot. Végül is ez a leglényegesebb, mert a nők számára ez az elsődleges szűrési kritérium. Ebből már csak az nem tud építkezni (kondival, személyiséggel, karrierrel), aki tényleg totál lusta és ostoba. Az én helyzetem azonban így eleve reménytelen.

2016. nov. 1. 17:46
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!