Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sikeres alfahímek! Milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sikeres alfahímek! Milyen érzés ilyen kaliberű csajokkal járni és szexelni? Mi a beugró ehhez a szinthez?

Figyelt kérdés

Az ilyen tipikus végtelen combú, álomtestű érzéki csajokra gondolok:

[link]

[link]

[link]

Az egyetemen is rengeteg ilyen csajt szoktam látni, de sosem néznek rám, hiába próbálok velük szemkontaktust létesíteni. Sokszor látom őket egyedül, de természetesen nem érzem magamat méltónak ahhoz, hogy leszólítsam valamelyiket, mert látszik rajtuk, hogy úgy is szégyellnék a jelenlétemet. Csak egy kicsit csorgatni akarom a nyálam, szóval meséljetek egy kicsit arról, hogy milyen érzés ilyen kaliberű csajokkal együtt élni vagy rendszeres szexuális kapcsolatot fenntartani? Mik azok a minimálisan megkövetelt paraméterek/tulajdonságok, amelyek elengedhetetlenek ahhoz, hogy egy ilyen nővel lehessen ismerkedni és sikeresen párkapcsolatot létesíteni. Sajnos az én paramétereim nem teszik lehetővé, hogy egyáltalán rám nézzenek ilyen kinézetű lányok, szóval arra is kíváncsi vagyok, hogy fizetős szolgáltatásért cserébe egy átlag alatti pasinak, jelen esetben nekem, egyáltalán van-e lehetőségem megtapasztalni milyen érzés együtt tölteni az időt az ilyen modell kaliberű csajokkal? Minden hasznos válaszért előre is köszönet, és ha utóbbira konkrétan tudtok válaszolni (link vagy ilyesmi), akkor azért külön köszönet. Privátban is nyugodtan írhattok.



2016. nov. 1. 14:06
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
75%

Nem veszed észre, hogy milyen végtelenül szánalmasan felszínes vagy?

Senkinek sem kellenél ilyen hozzáállással, sem ilyen nőknek, sem csúbynyábbaknak, mert egyszerűen hányinger a belsőd.

N

2016. nov. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
83%

A vizuàlis élményt leszàmìtva ugyanolyan érzés.

A magassàgod meg pont annyira akadàlyoz amennyire hagyod-ezt ne ugy ertsd hogy meg fogsz noni, de a bizonytalansagot es hatarozatlansagot az alacsonyabb lanyok is megerzik.

2016. nov. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
85%

Nagyon szánalmas vagy, azt ugye vágod?


Ez a térden állva csúszás az ilyen lányok után és az "alfáid" irigylése még inkább lemínuszol téged emberileg.

2016. nov. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
74%

"de a bizonytalansagot es hatarozatlansagot az alacsonyabb lanyok is megerzik."


Inkább a kreténséget. Ne ringasd álomvilágba a kérdezőt, hiába fog határozottságot mímelni, normális lánynak nem fog kelleni, amíg így gondolkodik.

2016. nov. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
63%

Egyébként igen, csak az első igazán modellalkat, a második egyenesen tök átlagos fiatal nő, nem is értem minek linkelted be, ha közben modelleket emlegetsz.


Menjél el 20 hasonló alkatú prostihoz, aztán rájössz, hogy nem ez számít, akkor megnyugszol. Addig úgy sem fogsz, aztán szerencsétlen barátnőiddel fogsz csak kiszúrni, akiket enélkül akkor sem veszel észre, ha százszor jobb velük a szex, mint egy akármilyen modell csajjal.

2016. nov. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
63%

Például kamasz éveimben vagy a fősulin a legszebb lányoknak (is) csorgott a nyála utánam. És voltak modell alkatú barátnőim. Nem, nincsen jachtom ahogy focista fizetésem se, de még focista sem vagyok, de még "zsír verdám" sincs. Hanem egyszerűen vonzó szexuális kisugárzásúnak tartottak és ránézésre megérezték hogy eget rengetően jókat lehetne velem szexelni. Valamint az intelligenciát is nézték, vagy azt hogy bizonyára nem fogok esténként részegen hazajárni, ideális férj lenne belőlem.

Persze a jó nők közt akad olyan is aki él a lehetőséggel és a lehető leggazdagabb férfiakra hajtanak.

2016. nov. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 Noblesse Oblige ***** válasza:
58%

" sőt inkább sportos (sportolok is). Viszont alacsony vagyok, ezért is fájó, hogy ilyen kaliberű csajokkal sosem lesz lehetőségem még ismerkedni sem"

Akkor barátom te valamit nagyon rosszul csinálsz, mert az én személyes jóbarátom 165 alatti, és rendre sportot űz abból, hogy ilyen bulikirálynőket invitál haza egy jól sikerült parti után az ágyába. Ő saját bevallása szerint azokat a bombázókat szereti, akiket "létrán kell megmászni". És működik. Köpcös, alacsony, nem is kimondottan jóképű, és eddig 2x nem vitt haza lányt. De akkor is azért mert baráti kötelességeit teljesítette inkább.

Bár ő nem is esik hanyatt egy szépségtől, és megvan áldva kellő önbizalommal, arról nem is beszélve, hogy a dumája is megér egy misét.

2016. nov. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
84%

Azt gondolod, hogy ezekkel a lányokkal olyan hú de más lehet a szex, holott valószínűleg nem másabb, mint egy kevésbé tökéletes testűvel.

De pont amiatt, hogy ilyenekre csorgatod a nyálad és azt gondolod, hogy velük lehet igazi a szex, sosem fogod értékelni azokat a nőket, akiknek megfelelnél. Pedig valószínűleg velük is kegyetlenül jókat tudnál szexelni:D

2016. nov. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
49%

#18, az gáz. Titokban reméltem, hogy ruhatáros, vagy mosogató... Azért jársz egyetemre, hogy valami jó nőt felszedj egy jó ZH-val?

Übergáz vagy.


EZ az igazi genetikai hátrányod.

2016. nov. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
82%

Kedves kérdező!

Nagyon jó érzés, viszont párkapcsolatra alkalmatlanok azok,akikre te konkrétan gondolsz. Egyéjszakára,szexkapcsolatra elvagy velük,de többre nem érdemes. Körülbelül 6-7 évig voltam párkapcsolat nélkül,ilyen lányokkal. Az hülyeség,hogy pénz kell nekik. Ha nincs stílusod,természetesen bukott a történet,de én se keresek "csak" 200-at nettóba, ebből fizetni az albit fenttartani a kocsit stb. stb. Nekem a paramétereim 190 cm szőkésbarna haj kék szem, meg amúgy bartender vagyok ami a nők számára vonzó. De ne rájuk építs, hanem a szolidabb normális lányokra, akik hozzádbújnak akkor is mikor éppen a tököd ki van mindennel.

2016. nov. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!