Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek miért szabad mindent,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek miért szabad mindent, a férfiaknak pedig miért kell folyton leadniuk az igényeikből?

Figyelt kérdés
2016. nov. 4. 23:18
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
79%
Lapozni hova? Ebben a kategóriában csak ilyenek írnak, mint te. Nem tűnik fel, hogy nem vezet sehova? De SEHOVA? Pont ugyanígy fogsz ma este is itt rinyálni, mint tegnap, mert SEMMIT nem tettél azért, hogy ez változzon. És ez a lényeg. Én beszólogatok? Lehet. De a te életed szar nem az enyém, és te vagy az, aki ez ellen semmit nem tesz, nem én. Ha nem hallod ezt meg, akkor mit lehet tenni?
2016. nov. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
68%

21-es, nekik sosem fog leesni, hogy mi velük a hiba.

Soha nem fognak szembenézni vele, mert a büszkeségük nem engedi.. (vagy a butaságuk?)

Könnyebb magukon kívül mindenkit hibáztatni azért,mert így alakul az életük.

És igazad van: majd este is kikerül egy ilyen kérdés és holnap is.. és csaka sírás megy, hogy nekik milyen rossz és mindenki más hülye.

Ők már a menthetetlen kategóriába tartoznak .. és szerintem jó lenne, ha a moderátor figyelné az ilyen kérdéseket és alapból nem engedélyezné, hogy még egy ilyen hasonló kikerüljön.

2016. nov. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
42%

Nem kell leadnunk nekünk férfiaknak. 5 évig volt egy párom, nem ő volt a világ legszebb vagy legokosabb nője, de pont az én esetem volt külsőleg és belső tulajdonságokban is (valójában tök átlagos lány volt, az én igényeimnek viszont tökéletesen megfelelt)


A szakítás óta nem találtam olyat, aki mind fizikálisan, mind lélekben megfelelne, így egyedül vagyok. Nem unatkozom, élvezem az életem, és nem adok le az igényeimből, de nem is nyafogok, hogy jaj, egyedül vagyok.


Vagy jön majd egy nekem csinos, kedves nő megint, vagy csak azért nem fogok olyannal kezdeni aki nem vonz, hogy ne legyek egyedül.

2016. nov. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
30%
Ne erőlködj kb 5x annyi akkora a nőiuralom, egy ilyen kis pitiáner dologgal csak egy kis homokszem vagy a tenger fenekén. Előbb be vannak védve a női nem jogai minthogy ilyenekre szoritkozzanak, még téged köveznek meg hogy hogy merészeled megkérdőjelezni. De nem csak nők, még férfiak is akik behódoltak a nőknek és csak úgy tudnak nők mellett megmaradni ha olyan életvitelt folytatnak ahol ugyanúgy elküldik az ilyen kérdéseket melegebb éghajlatra
2016. nov. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
29%
Mindig a nő választ. A férfi csak próbálkozik minél több helyen, de a nő bólint rá ,hogy oké te jó leszel,megfelelsz.
2016. nov. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
52%

24, de te se ma, se holnap ilyen gondolkodásmóddal nem felelsz meg. Valamit nagyon elcsesztél, nem veszed észre? Ha azt te behódolásnak érzed, hogy férfi-nő kapcsolatában udvarol a pasas a nőnek és kedves vele, és akkor a nő is talán "nyitni" fog felé, mert, hót ziher, hogy nem egy bunkó szärjancsi kell egy normális értékrendű nőnek, akkor ezt fiacskám bebuktad. Így tényleg menthetetlen vagy.

Amióta világ a világ a férfi és a nő két külön dolog, hiába akar a nő férfias lenni, a férfi pedig nő, ez így nem fog menni. Ez egy nagy katyvasz az egész.

Amíg a "férfi" nem akarja felvállalni azt a férfias és klasszikus szerepet, a régi értékrendet, hogy udvarol, kedveskedik a nőnek és érzelmeket táplál (nem csak udvarlási szakaszban), és a nő pedig ezt nem tudja fogadni és meleg szeretettel viszonozni, addig borul ez az egész mizéria és a 2 nem egymásnak feszül..

Ez végtelenül szomorú, és itt nem kell a fészbukot és egyéb blődséget hibáztatni, mert mindenki saját személyiségének kovácsa, hiába van fisz-f@@szbukk, meg egyéb, ha valakinek normális értékrendje van, akkor nem hajlítgatható a divatnak. Semmi köze nincs ahhoz a f.bukknak, hogy idáig jutott nő és férfi! Semmi!

A hibát mindig mindenki a saját viselkedésében keresse!


Normális nőt kell keresni, nem üres libát, és nem agresszív süldőt, hanem férfit, ami manapság nincs.....

2016. nov. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
55%

-Szerintem a fő ok az, hogy egy férfitól elvárják, hogy tényleg férfias legyen, ez alatt azt értem, hogy izmos, férfias arca van, legyen pénze, jó társasága, humora. Ha ezekből egy is nem teljesül, mondjuk vékony vagy kisfiús arca van vagy visszahúzódó, az már nem férfi. Egy nőnek még akkor sincs veszve semmi, ha akár mindegyik probléma fenn áll, a férfias arc megfelelője nyilván a szép, ápolt, nőies arc, ha meg vékony vagy visszahúzódó, csendes, az meg még pozitív is.


-Az is igaz, hogy társkeresőn 5x annyi férfi van, így érthető, hogy válogatnak de hasonló lehet a helyzet buliban is (nekik olcsóbb a belépő, ebből sejtem), de egyetemen is több a férfi.


-Ha egy nőnek tényleg sok hibája van, egy jó sminkkel, vagy egy szép nőies ruhával még tudja kompenzálni.

Igazából egy nő csak akkor nem talál párt, ha irreális igényei vannak vagy harmatgyenge a kommunikációs képessége, akikkel itt gyk-n beszéltem, náluk legalább is ez a 2 volt tipikus hiba, esetleg kérdésekből ítélve mindig azokba fut bele, akik csak szexre mennek, de nyilván ezek ritkább esetek.


Meg azt se felejtsük el, hogy a nők jobban viselik az egyedüllétet, egy férfi hajlamos a pánikra, mert tudja, hogy ha nem tesz érte, nem jut 5-ről 6-ra.

2016. nov. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
16%
Hát én még életemben ekkora ostobaságot nem hallottam, mint amit ír előző! Minden szavad és mondatod ostobaság!
2016. nov. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
71%
21-es, 22-es mondjatok el titkot hogy még mit is kéne tenni, hogy nők szemébe értékes férfi legyek. Vàrom megoldàst!
2016. nov. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
41%
Pontozzatok le, életmódot változtattam, elkezdtem fogyni. Alig várom, hogy kis vékony nyuszika legyek, és odajöjjön hozzám egy férfi életemben először. És akkor elküldhessem a francba. Engem is külső alapján ítélnek, én is az alapján fogok.
2016. nov. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!